Media Converter RJ45 10 /100 / 1000Mbit til 100 / 1000Mbit Fiber, SFP, PoE + 30Watt

Media Converter for 100 / 1000Base-X SFP Module
Støtter SFP, Single Mode eller Multi Mode
10/100 / 1000Base-TX
56VDC PSU inkludert.
Mid-span PoE (4.5 / 7.8)
PoE (PSE) effekt er maks 30 Watt
Alarm ved lenkefeil

  • Download PDF
  • email Send to a friend
  • Send to a friend

    300 Watt ATX Strømforsyning til 1U PC kabinet

    300 Watt ATX Strømforsyning til 1U PC kabinet

    300 W ATX til 1U 19" rackkabinetter

    Recipient :

    * Required fields

    Avbryt eller 

  • file_download Downloads
  • live_help Ask a question
ETH-RJ45G-SFP-P
967,41 NOK
Eksklusive MVA
Antall
På vei inn  

10/100/1000 Ethernet til fiber konverter.

Til SFP moduler og med PoE injector.

Dimensioner
26 x 70 x 94mm (H x B x D)
Stik
RJ45 hunstik og SFP fiberstik
Strømforsyning
Strømforsynes af medfølgende netadapter 56 VDC 1,16 A
Understøtter
Understøtter IEEE 802.3at/af af PoE standarden, kan levere op til 30 Watt. Ud på ben 4/5 (+), 7/8(-)
Omformer
10/100/1000 Mbit kobber (RJ45) til 1000 Mbit SFP modul
Maks. afstand
RJ45 100m