Antaira

Industrielle brytere, rutere, tilgangspunkter

Robust konstruksjon, utvidet temperaturområde fra -40 til + 750C er viktige fordeler med Antaira-produktserien

Forsyningsspenning fra 12 - 36VDC - 48VDC - 57VDC med overflødig gir fleksibilitet.

 

Industrielle nettverksprodukter fra Antaira Technologies, utviklet for pålitelige og innovative løsninger, sikrer en stabil dataflyt mellom de forskjellige...

Industrielle brytere, rutere, tilgangspunkter

Robust konstruksjon, utvidet temperaturområde fra -40 til + 750C er viktige fordeler med Antaira-produktserien

Forsyningsspenning fra 12 - 36VDC - 48VDC - 57VDC med overflødig gir fleksibilitet.

 

Industrielle nettverksprodukter fra Antaira Technologies, utviklet for pålitelige og innovative løsninger, sikrer en stabil dataflyt mellom de forskjellige applikasjonsmiljøene. Ta en titt på Antairas banebrytende industrielle løsninger, alt fra Ethernet-brytere, trådløse industrielle enheter, Ethernet-mediekonvertere og serielle kommunikasjonsenheter.

Antaira

Det fins 88 produkter.

Viser 1-20 av 88 element(er)
8 porter Industriell 10/100...

8 porter Industriell 10/100 / 1000Mbit-bryter + 2 x 10 Gbit SFP-spor, ustyrt, DIN-brakett, -40 - + 60 ° C, 12 - 48VDC

8 port 10/100 / 1000Mbps bryter og 2 port 10Gbps SFP + fiberspor
Auto MDI / MDI-X Funksjon
Lager-og-videresend byttearkitektur
16K MAC-adressetabell
9,216 byte Jumbo Frame Support
Overspenningsvern: 2000 VDC-støtte
ESD-beskyttelse: 6000 VDC-støtte
Redundant Strøminngang Design: 12 ~ 48VDC
1 Relé Utgang for Strømbrudd Advarsel
IP30 Robust Metal Case Design
DIN-skinne og veggmonteringsstøtte
Temperaturområde: -40 ° til 60 ° C

Pris 14 037  NOK
Delenummer: ANR-LNX-1002G-10G
På vei inn  
  • 8 porter Industriell 10/100...

    8 porter Industriell 10/100 / 1000Mbit + 2 x 100 / 1000Mbit SFP sperrebryter, DIN-montering, -40 - + 75 ° C, 12 - 48VDC

    8 pkt. porter 10/100 / 1000 Mbps rask Ethernet-bryter + 2 100/1000 Mbps SFP-spor
    Auto MDI / MDI-X Funksjon
    Lagre og videresende Bytte Arkitektur
    20Gbps Back-Plan (Bytte Stoff)
    8K MAC-adressetabell
    9.6Kbytes Jumbo Frame Support
    Overspenningsvern: 3000 VDC
    ESD-beskyttelse: 6000 VDC
    Redundant Strøminngang - 12 ~ 48VDC
    1 Relé Utgang til Portbryteralarm
    IP30 Aluminiumshus
    DIN-skinne og veggmontering
    Temperaturområde: -40 ° til 75 ° C

    Pris 4 330  NOK
    Delenummer: ANR-LNX-1002G-SFP-T
    På vei inn  
  • 4 porter Industrial 10 /...

    4 porter Industrial 10 / 100Mbit + 1 x 100Mbit SC Multi Mode styrt PoE-bryter. DIN-plugg. -10 - + 70 ° C, 48 - 55VDC

    4x10 / 100Tx IEEE 802.3at / av.
    PoE er 30Watt per port og 1x100Fx (SC) fiberport, Multi Mode, 2km
    Network Redundant: RSTP / MSTP, og TG .8032 ERPS (Recovery Time & 50ms)
    Konfigurasjon: Webkonsoll, Telnet, CLI-kommando
    IGMP opptil 256 grupper
    IEEE802.1Q VLAN, SNMP v1 / v2c
    PoE, Ping Alarm for PoE Ports Power Recycle
    Alarmer via e-post
    Redundant Power Input: 48 - 55VDC
    Metal IP30, DIN Rail og Wall Mount
    Temperatur: -10 - + 70 ° C

    Pris 6 451  NOK
    Delenummer: ANR-LMP-0501-M
    På vei inn  
  • 8-port industriell...

    8-port industriell Gigabit-svitsj med PoE +, ustyrt, 12-36VDC

    8 x 10/100 / 1000Base-T (X) RJ45
    PoE (P.S.E.) Porter
    IEEE 802.3at
    Opp til 30 watt per Port
    9,6Kbytes Jumbo Frame
    Forsyningsspenning: 12 ~ 36VDC
    Auto-Negotiation & Auto-MDI / MDI-X
    Store-og-forward
    Flowkontroll
    IP-30 kabinett
    DIN skinne og veggmontering
    UL klasse I, divisjon 2 sertifisert

    Pris 4 003  NOK
    Delenummer: ANR-LNP-800AGH
    På vei inn  
  • Mediekonverter for...

    Mediekonverter for multimode med en avstand opp til 550 meter, SC-kontakt

    1 x RJ45 1000BaseT vridd par (Auto MDI / MDI-X)
    1 x 10/100 / 1000BaseT-port og 1 x 1000BaseSX / LX-port for IEEE 802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3z
    TP-port 10/100 / 1000BaseT automatisk forhandling - IEEE 802.3x full-dupleks strømningskontroll - Mottrykk i halvdupleks - Auto MDI / MDI-X-funksjon | Butikk og fremover mekanisme - Avstand: 2802SC 220m - 550m med avstand 2802SC-S10 10 KM
    Mål: 97 x 70 x 26mm
    Driftstemperatur: 0 ° C til 50 ° C - Strømforsyning: 5V DC, 2A

    Pris 1 273  NOK
    Delenummer: ANR-FCU-2802SC
    På vei inn  
  • 5 porter Industriell 10/100...

    5 porter Industriell 10/100 / 1000Mbit bryter, PoE + (30W), DIN-montering, -40 - + 75 ° C, 12 - 36VDC

    4 x 10/100 / 1000Mbit, PoE + (30W) IEEE 802.3at
    1 x 10/100 / 1000Mbit
    Lager-og-videresend byttearkitektur
    10Gbps Back-Plan
    8K MAC Adresse Tabell
    10,0 Kbytes Jumbo Frame
    Overvolt 2kV DC
    ESD Beskyttelse 6kV DC
    Redundant Power Input Design: 12 - 36VDC
    1 Relé Utgang for Power Error Alarm
    IP30 Robust Metal Skap
    DIN-skinne og veggmontering inkludert
    Driftstemperatur: -40 - + 75 ° C

    Pris 4 577  NOK
    Delenummer: ANR-LNP-0500G-24-T
    På vei inn  
  • Gigabit media converter for...

    Gigabit media converter for enkeltfiber- og WDM-modus, Multi Mode opp til 550m, WDM-A, TX1310nm / RX1550nm, 5VDC

    Gigabit WDM Single Core Fiber Media Converter
    WDM-A - TX 1310nm / RX 1550nm
    IEEE 802.3 / h / ab 10/100 / 1000BaseT
    IEEE 802.3z 1000BaseX
    Jumbo Frame (9K bytes)
    Store-and-Forward Switching Mechanism
    Auto Crossover for MDI / MDIX i TP Port
    Auto-Forhandling i TP Port
    Flow Control
    Link Alarm
    Auto & Kraftmoduskonfigurasjon
    Dimensjoner: 71 x 94 x 26 mm
    5VDC / 1.5A strømforsyning inkludert

    Pris 3 448  NOK
    Delenummer: ANR-FCU-3002A-WA-AM
    På vei inn  
  • 8 ports Industriel...

    8 ports Industriel 10/100/1000Mbit PoE + 4 x 100/1000Mbit SFP switch, DIN-beslag, -10 - +70°C, 48 - 55VDC

    8x10 / 100 / 1000Mbps RJ45 med PoE + (30W)
    4x100 / 1000Mbps SFP-spor
    Nettverksredundans: STP / RSTP / MSTP og G.8032 ERPS (Recovery Time & lt; 50ms)
    IPv4 / IPv6 og DHCP-alternativ 66/67/82
    Modbus / TCP-protokoll for Enhetsadministrasjon og -overvåking
    Konfigurasjon: Webkonsoll, Telnet, CLI-kommando
    PoE, pingalarmfunksjon for PoE-porter
    IGMP v1 / v2 for multicast trafikkfiltrering
    Forbedret nettverkssikkerhet med IEEE802.1X, SNMP v1 / v2c / v3, HTTPS og SSH / SSL
    Portlås-funksjon for uautorisert adresseblokkering
    Automatisk advarsel via e-post og via reléutgang
    Temperatur: -10 - + 70 ° C

    Pris 12 283  NOK
    Delenummer: ANR-LMP-1204G-SFP
    På vei inn  
  • 10-port industriell ustyrt...

    10-port industriell ustyrt bryter med 2 SFP-porter og 8 RJ45-porter og utvidet temperatur -40 ° til 75 ° C

    8 x 10/100 / 1000Tx RJ45
    PoE + (30W / port) IEEE 802.3at
    2 x 100/1000 SFP-porter
    Auto MDI / MDI-X-funksjon
    Lagring og- Forover switching Architecture
    20 Gbps Back-Plane (Switching Fabric)
    8K MAC Address Table
    9.6Kbytes Jumbo Frame
    Overspenningsbeskyttelse: 2000 VDC
    ESD Protection: 6,000 VDC
    UL Class I , Divisjon 2 sertifisert
    Forsyningsspenning: 48 ~ 55VDC
    Innebygd reléutgang for strømbrudd
    IP30 robust metallkasse
    DIN skinne og veggmontering
    Driftstemperatur: -40 ° til 75 ° C

    Pris 6 498  NOK
    Delenummer: ANR-LNP-1002G-SFP-T
    På vei inn  
  • 5-port industriell 10 /...

    5-port industriell 10 / 100Mbit bryter, IP67, M12-kontakt, 12-48VDC

    5 x 10 / 100Tx RJ45 Rask Ethernet
    M12 (D-kodet hun) -kontakt
    P67 Beskyttet
    IP67 Plastkassedesign
    RJ45-portstøtte Auto MDI / MDI-X
    Auto-forhandlingshastighet, Halv / full tosidig
    Arkitektur for lagring og fremover-svitsjing
    Forsyningsspenning: 12 ~ 48VDC
    Omvendt polaritet beskyttelse
    Overbelastningsstrømbeskyttelse
    DIN-skinne eller veggmontering
    Dimensjoner: 37.13 x 215,73 x 32,8 mm (B x H x D)
    Driftstemperatur: -10 ° C til 70 ° C

    Pris 2 932  NOK
    Delenummer: ANR-LNX-0500-M12-67
    På vei inn  
  • Media Converter Gigabit med...

    Media Converter Gigabit med SFP-port og PoE + PSE, 52VDC

    Gigabit media converter med PoE + for utstyr
    PoE er PSE (Power Sourcing Equipment)
    PoE + opptil 30 watt per port
    802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3z, 802.3at, 802.3af
    IEEE 802.3x Full-Duplex Flow Control
    Auto MDI / MDI-X-funksjon
    Mål: 94 x 70 x 26mm
    Driftstemperatur: 0 ° C til 50 ° C
    Strømforsyning: 52VDC / 0.6A

    Pris 1 830  NOK
    Delenummer: ANR-FCU-2805P-SFP
    Fysisk på lager  
  • 10-port Gigabit-svitsj med...

    10-port Gigabit-svitsj med PoE + ustyrt, 8 x RJ45 og 3 x SFP, 12-36VDC, 48-55VDC

    8 x 10/100 / 1000Tx RJ45
    PoE + (30W / port) & IEEE 802.3at
    2 x 100/1000 SFP-porter
    Auto MDI / MDI-X-funksjon
    Store -og fremover-svitsjearkitektur
    20 Gbps bakplan (byttestoff)
    8K MAC-adressetabell
    9.6Kbytes Jumbo Frame
    Overspenningsbeskyttelse: 2 000 VDC
    ESD-beskyttelse: 6 000 VDC
    UL klasse I, divisjon 2 sertifisert
    Forsyningsspenning: 48 ~ 55VDC
    Innebygd reléutgang for strømbrudd
    IP30 robust metallkasse
    DIN skinne og veggmontering
    Driftstemperatur: -10 ° til 70 ° C

    Pris 6 659  NOK
    Delenummer: ANR-LNP-1002G-SFP-24
    På vei inn  
  • 12-port industriell...

    12-port industriell Gigabit-svitsj med PoE + ustyrt. 8 x RJ45-porter og 4 x SFP-porter, 48-55VDC

    8 x 10/100 / 1000Tx RJ45 (30W / port)
    4 x 100/1000 SFP-porter
    Auto MDI / MDI-X Funksjon
    Lager-og-videresend byttearkitektur
    24Gbps Back-Plane (Switch Fabric)
    8K MAC Address Table
    9.6Kbytes Jumbo Frame
    Overspenningsvern: 2000 VDC
    ESD Protection: 6000 VDC
    Forsyningsspenning: 48 ~ 55VDC
    Innebygd Relay Utgang til strømbrudd
    IP30 Robust Metal Case Design
    DIN Rail og Wall Mounting
    Driftstemperatur STD: -10 ° til 70 ° C

    Pris 7 126  NOK
    Delenummer: ANR-LNP-1204G-SFP
    På vei inn  
  • 12-Port Gigabit-svitsj med...

    12-Port Gigabit-svitsj med PoE + ustyrt, 8 x RJ45-porter og 4 x SFP-porter, -40 ° til 75 ° C, 48-55VDC

    8 x 10/100 / 1000Tx RJ45
    PoE+ (30W / port)
    4 x 100/1000 SFP-porter
    Auto MDI / MDI-X Funksjon
    Lager-og-videresend byttearkitektur
    24Gbps Back-Plane (Switch Fabric)
    8K MAC Address Table
    9.6Kbytes Jumbo Frame
    Overspenningsvern: 2000 VDC
    ESD Protection: 6000 VDC
    Forsyningsspænding: 48 ~ 55VDC
    Innebygd Relay Utgang for strømbrudd
    IP30 Robust Metal Case Design
    DIN Rail og Veggmontering
    Driftstemperatur: -40 ° til 75 ° C

    Pris 7 827  NOK
    Delenummer: ANR-LNP-1204G-SFP-T
    På vei inn  
  • 16-port Gigabit-svitsj med...

    16-port Gigabit-svitsj med PoE +, ubehandlede 12 x RJ45-porter og 4 x FTP-porter, -40 ° til + 75 ° C, 48-55VDC

    12 x 10/100 / 1000Tx RJ45
    PoE+ (30W / port) IEEE 802.3at
    4 x 100/1000 SFP-porter
    Oppbevaring og viderekobling Arkitektur
    8K MAC-adressetabell
    12.2Kbytes Jumbo Frame
    Overspenningsvern: 2000 VDC
    ESD-beskyttelse: 6000 VDC
    Forsyningsspænding: 48 ~ 55VDC
    Innebygd reléutgang for strømbrudd
    IP30 Robust Metal Case Design
    DIN- Jern- og veggmontering
    Driftstemperatur STD: -40 ° til 75 ° C

    Pris 9 865  NOK
    Delenummer: ANR-LNP-1604G-SFP-T
    På vei inn  
  • 8-port industriell Gigabit...

    8-port industriell Gigabit IP67 bryter med PoE +, M12-kontakt (X-kodet), -10 ° til 60 ° C, 24-55VDC

    8 x porter 10/100 / 1000Tx, IEEE 802.3at kompatibel PoE +
    Redundant forsyningsspenning: 24 - 55VDC
    Innebygd Power Booster Design for PoE / PoE +
    Innebygd reléutgang - Power / PoE Failure advarsel
    ypassdesign for Daisy Chain Redundancy
    Digital inngang / digital utgang
    IP67 Robust, vanntett metalldesign
    M12 X-kodet tilkobling for å sikre tett og robust tilkobling
    Veggmontering
    Driftstemperatur: -10 ° til 60 ° C
    Mål: 253,57 x 122 x 116,12 mm (B x H x D)

    Pris 15 618  NOK
    Delenummer: ANR-LNP-0800G-M12-67
    På vei inn  
  • 12-port industriell Gigabit...

    12-port industriell Gigabit PoE + styrt bryter, 10 x RJ45, 2 x SFP-porter, 48-55VDC

    8 x 10/100 / 1000Tx IEEE 802.3at / av Overensstemmende med 30W / Port
    2 x 10/100 / 1000Tx
    2 x 100 / 1000Fx SFP
    Nettverksredundans: STP / RSTP / MSTP
    G.8032 Gjenopprettingstid 50ms ERPS
    IPv4 / IPv6, og DHCP-alternativ 66/67/82
    Modbus / TCP-protokoll for enhetsstyring og overvåking
    Konfigurasjon Webkonsoll, Telnet, CLI-kommando
    PoE Ping-alarmfunksjon for PoE-porter Kraftgjenvinning
    IGMP v1 / v2 for multicast-trafikkfiltrering
    QoS (IEEE802.1p / 1Q), CoS / ToS for IEEE802.1Q VLAN
    Nettverkssikkerhet med IEEE802.1X
    SNMP v1 / v2c / v3, HTTPS og SSH / SSL
    Autovarsel via e-post, reléutgang
    Driftstemperatur: -10 ~ 70 ° C
    Forsyningsspenning: 48 - 55VDC

    Pris 10 871  NOK
    Delenummer: ANR-LMP-1202G-SFP
    På vei inn  
  • Kompakt industriell gigabit...

    Kompakt industriell gigabit PoE + ethernet for fibermediumkonverter

    UTP til Fiber Medie konverter
    Embedded 1 Ports PoE Injector
    RJ45 Port Auto MDI/MDI-X
    Auto Negotiation Speed, Half/Full Duplex
    Store-and-Forward Switching Architecture
    Indbygget Link Fault Pass-through (LFP) & Far End Fault (FEF)
    Jumbo Frame: 10k bytes
    Strømforsyning: 48~55VDC
    Overload Current Protection
    DIN-Skinne og væg montering
    IP30

    Pris 2 161  NOK
    Delenummer: ANR-IMP-C1000-SFP
    På vei inn  
  • Mediekonverterer Gigabit...

    Mediekonverterer Gigabit for enkeltfiber- og WDM-modus. Enkelt modus opp til 10 km, WDM-B, TX1550nm / RX1310nm, 5VDC

    Gigabit WDM Media Converter for enkjernet Single Mode fiber
    WDM-B - TX 1550nm / RX 1310nm
    IEEE 802.3 / h / ab 10/100 / 1000BaseT
    IEEE 802.3z 1000BaseX
    Jumbo Frame (9K bytes)
    Store-and-Forward Switching Mechanism
    Auto-crossover for MDI / MDIX i TP-port
    Auto-forhandling i TP-port
    Strømningskontroll
    Koblingsalarm
    Auto & Kraftmoduskonfigurasjon
    Dimensjoner: 71 x 94 x 26 mm
    5VDC / 1.5A strømforsyning inkludert

    Pris 3 535  NOK
    Delenummer: ANR-FCU-3002A-WB-S1
    På vei inn  
  • Media Converter Gigabit for...

    Media Converter Gigabit for enkeltfiber- og WDM-modus, Multi Mode opp til 550m, WDM-B, TX1550nm / RX1310nm, 5VDC

    IEEE 802.3 / u / ab 10/100 / 1000BaseT
    IEEE 802.3z 1000BaseX
    Jumbo Frame (9K bytes)
    Store-and-Forward Switching Mechanism
    Auto-Crossover for MDI / MDIX i TP-port
    Auto-forhandling i TP-port
    Flytkontroll
    koblingsalarm
    Auto & Kraftmoduskonfigurasjon
    dimensjoner: 71 x 94 x 26 mm for DC5 V, 1,5 A

    Pris 3 785  NOK
    Delenummer: ANR-FCU-3002A-WB-M
    På vei inn