Antaira

Industrielle brytere, routere, tilgangspunkter

Robust konstruksjon og fra -40 til + 750C

Forsyningsspenning fra 12 - 36VDC - 48VDC - 57VDC med overflødig.

Antaira

Det fins 61 produkter.

Viser 1-20 av 61 element(er)
8 ports Industriel...

8 ports Industriel 10/100/1000Mbit PoE switch, DIN-beslag, -10 - +70°C, 48 - 55VDC

8 x 10/100/1000Mbps, RJ45, PoE+ (30 Watt per port)
Netværk redundant: RSTP/MSTP, og TG.8032 ERPS (Recovery Time <50ms)
Konfiguration: Web Console, Telnet, CLI Command
IGMP v1/v2, op til 256 grupper
IEEE802.1Q VLAN, SNMP v1/v2c
System alarm for port afbrydelse, via e-mail
Redundant power input: 48 - 55VDC
IP 30 - DIN-rail og vægmontering
Temperatur: -10 - +70°C

Pris 6 455 NOK
Delenummer: ANR-LMP-0800G
På vei inn  
  • 5 ports Industriel...

    5 ports Industriel 10/100/1000Mbit PoE switch + 1 x Gbit SFP slot, DIN-beslag, -10 - +70°C, 48 - 55VDC

    4 x 10/100/1000Mbps, RJ45, PoE+ (30 Watt per port)
    1 x 10/100/1000Mbps uden PoE
    1 x 100/1000Mbps SFP slot
    Netværk redundant: RSTP/MSTP, og TG.8032 ERPS (Recovery Time <50ms)
    Konfiguration: Web Console, Telnet, CLI Command
    IGMP v1/v2, op til 256 grupper
    IEEE802.1Q VLAN, SNMP v1/v2c
    System alarm for port afbrydelse, via e-mail
    Redundant power input: 48 - 55VDC
    IP 30 - DIN-rail og vægmontering
    Temperatur: -10 - +70°C

    Pris 5 444 NOK
    Delenummer: ANR-LMP-0601G-SFP
    På vei inn  
  • 4 ports Industriel...

    4 ports Industriel 10/100Mbit + 1 x 100Mbit SC Multi Mode managed PoE switch. DIN-beslag. -10 - +70°C, 12 - 24VDC

    4x10 / 100Tx IEEE 802.3at / av.
    PoE er 30Watt per port og 1x100Fx (SC) fiberport, Multi Mode, 2km
    Network Redundant: RSTP / MSTP, og TG .8032 ERPS (Recovery Time & 50ms)
    Konfigurasjon: Webkonsoll, Telnet, CLI-kommando
    IGMP opptil 256 grupper
    IEEE802.1Q VLAN, SNMP v1 / v2c
    PoE, Ping Alarm for PoE Ports Power Recycle
    Alarmer via e-post
    Redundant Strøminngang: 12 - 36VDC
    Metal IP30, DIN Rail og Wall Mount
    Temperatur: -10 - + 70 ° C

    Pris 6 611 NOK
    Delenummer: ANR-LMP-0501-M-24
    På vei inn  
  • 4 porter Industrial 10 /...

    4 porter Industrial 10 / 100Mbit + 1 x 100Mbit SC Multi Mode styrt PoE-bryter. DIN-plugg. -10 - + 70 ° C, 48 - 55VDC

    4x10 / 100Tx IEEE 802.3at / av.
    PoE er 30Watt per port og 1x100Fx (SC) fiberport, Multi Mode, 2km
    Network Redundant: RSTP / MSTP, og TG .8032 ERPS (Recovery Time & 50ms)
    Konfigurasjon: Webkonsoll, Telnet, CLI-kommando
    IGMP opptil 256 grupper
    IEEE802.1Q VLAN, SNMP v1 / v2c
    PoE, Ping Alarm for PoE Ports Power Recycle
    Alarmer via e-post
    Redundant Power Input: 48 - 55VDC
    Metal IP30, DIN Rail og Wall Mount
    Temperatur: -10 - + 70 ° C

    Pris 5 677 NOK
    Delenummer: ANR-LMP-0501-M
    På vei inn  
  • 8 porter Industriell 10/100...

    8 porter Industriell 10/100 / 1000Mbit PoE + 4 x 100 / 1000Mbit SFP-bryter, DIN-montering, -40 - + 75 ° C, 48 - 55VDC

    8 x 10/100/1000Mbps RJ45 med PoE+ (30W)
    4 x 100/1000Mbps SFP slot
    Netværk redundancy: STP/RSTP/MSTP, og G.8032 ERPS (Recovery Time <50ms)
    IPv4/IPv6, og DHCP option 66/67/82
    Modbus/TCP protocol for Device Management og monitoring
    Konfiguration: Web Console, Telnet, CLI Command
    PoE, ping alarm funktion for PoE porte
    IGMP v1/v2 for Multicast Traffic Filtering
    Udvidet netværk security med IEEE802.1X, SNMP v1/v2c/v3, HTTPS, og SSH/SSL
    Port lock function for unauthoriserede address blokering
    Automatisk advarsel via e-mail og via relæudgang
    Temperatur: -40 - +75°C

    Pris 11 339 NOK
    Delenummer: ANR-LMP-1204G-SFP-T
    På vei inn  
  • 8 ports Industriel...

    8 ports Industriel 10/100/1000Mbit PoE switch, DIN-beslag, -10 - +70°C, 12 - 36VDC

    8 x 10/100/1000Mbps, RJ45, PoE+ (30 Watt per port)
    Netværk redundant: RSTP/MSTP, og TG.8032 ERPS (Recovery Time <50ms)
    Konfiguration: Web Console, Telnet, CLI Command
    IGMP v1/v2, op til 256 grupper
    IEEE802.1Q VLAN, SNMP v1/v2c
    System alarm for port afbrydelse, via e-mail
    Redundant power input: 12 - 36VDC
    IP 30 - DIN-rail og vægmontering
    Temperatur: -10 - +70°C

    Pris 7 295 NOK
    Delenummer: ANR-LMP-0800G-24
    På vei inn  
  • 10 ports Industriel...

    10 ports Industriel 10/100/1000Mbit switch + 2 x 10Gbit SFP slot, unmanaged, Din-beslag, -40 - +60°C, 12 - 48VDC

    10 port 10/100/1000Mbps switch og 2 port 10Gbps SFP+ fiber slots
    Auto MDI/MDI-X Function
    Store-and-Forward Switching Architecture
    16K MAC Address Table
    9,216 bytes Jumbo Frame Support
    Surge Protection: 2,000 VDC Support
    ESD Protection: 6,000 VDC Support
    Redundant Power Input Design: 12~48VDC
    1 relæ output til Power Failure Warning
    IP30 Rugged Metal Case Design
    DIN-Rail and Wall Mount Support
    Temperaturområde: -40° to 60° C

    Pris Ring for pris
    Delenummer: ANR-LNX-1202G-10G
    På vei inn  
  • 8 ports Industriel...

    8 ports Industriel 10/100/1000Mbit PoE + 2 x 100/1000Mbit SFP switch, DIN-beslag, -10 - +70°C, 48 - 55VDC

    8 x 10/100/1000Mbps, RJ45, PoE+ (30 Watt per port)
    2 x 100/1000Mbps SFP slot
    Netværk redundant: RSTP/MSTP, og TG.8032 ERPS (Recovery Time <50ms)
    Konfiguration: Web Console, Telnet, CLI Command
    IGMP v1/v2, op til 256 grupper
    IEEE802.1Q VLAN, SNMP v1/v2c
    System alarm for port afbrydelse, via e-mail
    Redundant power input: 48 - 55VDC
    IP 30 - DIN-rail og vægmontering
    Temperatur: -10 - +70°C

    Pris 7 223 NOK
    Delenummer: ANR-LMP-1002G-SFP
    På vei inn  
  • 8 ports Industriel...

    8 ports Industriel 10/100/1000Mbit switch, DIN-beslag, -40 - +75°C, 12 - 48VDC

    8 ports 10/100/1000Mbps Fast Ethernet switch
    Auto MDI/MDI-X Function
    Store-and-Forward Switching Architecture
    16Gbps Back-Plane (Switching Fabric)
    8K MAC Address Table
    9.6Kbytes Jumbo Frame Support
    Surge Protection: 3,000 VDC
    ESD Protection: 6,000 VDC
    Redundant Power Input – 12~48VDC
    1 Relay Output til Port Break Alarm
    IP30 Aluminum kabinet
    DIN-Rail og Wall Mount
    Temperaturområde: -40° til 75°C

    Pris 2 109 NOK
    Delenummer: ANR-LNX-800AG-T
    På vei inn  
  • 5 ports Industriel...

    5 ports Industriel 10/100/1000Mbit switch, DIN-beslag, -40 - +80°C, 12 - 48VDC

    5 ports 10/100/1000Mbps Fast Ethernet switch
    Auto MDI/MDI-X Function
    Store-and-Forward Switching Architecture
    10Gbps Back-Plane (Switching Fabric)
    8K MAC Address Table
    9.6Kbytes Jumbo Frame Support
    Surge Protection: 3,000 VDC
    ESD Protection: 6,000 VDC
    Redundant Power Input – 12~48VDC
    1 Relay Output til Port Break Alarm
    IP30 Aluminum kabinet
    DIN-Rail og Wall Mount
    Udvidet temperaturområde: -40° to +80°C

    Pris 1 509 NOK
    Delenummer: ANR-LNX-500AG-T
    På vei inn  
  • 8 ports Industriel...

    8 ports Industriel 10/100/1000Mbit switch, DIN-beslag, -10 - +70°C, 12 - 48VDC

    8 ports 10/100/1000Mbps Fast Ethernet switch
    Auto MDI/MDI-X Function
    Store-and-Forward Switching Architecture
    16Gbps Back-Plane (Switching Fabric)
    8K MAC Address Table
    9.6Kbytes Jumbo Frame Support
    Surge Protection: 3,000 VDC
    ESD Protection: 6,000 VDC
    Redundant Power Input – 12~48VDC
    1 Relay Output til Port Break Alarm
    IP30 Aluminum kabinet
    DIN-Rail og Wall Mount
    Temperaturområde: -10° to 70°C

    Pris 1 956 NOK
    Delenummer: ANR-LNX-800AG
    På vei inn  
  • 5 ports Industriel...

    5 ports Industriel 10/100/1000Mbit switch, DIN-beslag, -10 - +70°C, 12 - 48VDC

    5 ports 10/100/1000Mbps Fast Ethernet switch
    Auto MDI/MDI-X Function
    Store-and-Forward Switching Architecture
    10Gbps Back-Plane (Switching Fabric)
    8K MAC Address Table
    9.6Kbytes Jumbo Frame Support
    Surge Protection: 3,000 VDC
    ESD Protection: 6,000 VDC
    Redundant Power Input – 12~48VDC
    1 Relay Output til Port Break Alarm
    IP30 Aluminum kabinet
    DIN-Rail og Wall Mount
    Temperaturområde: -10° to 70°C

    Pris 1 309 NOK
    Delenummer: ANR-LNX-500AG
    På vei inn  
  • 8 ports Industriel...

    8 ports Industriel 10/100/1000Mbit + 12 ports 100/1000Mbit SFP slot, managed switch. DIN-beslag. -40 - +75°C, 12 - 48VDC

    8 x 10/100/1000Mbps RJ45
    12 x 100/1000Mbps SFP slot
    Redundant Ring - recovery time < 20ms over 250 units of connection)
    IP baseret bandwidth management
    IP police security function
    DOS/DDOS auto prevention
    DDM (Digital Diagnostic Monitoring) funktion (P1 ~ P8)
    IGMP snooping for filtering multicast traffik
    SNMP v1/v2c/v3, RMON and 802.1Q VLAN Network Management
    ACL, 802.1x User Authentication for security
    Multiple notification for warning of unexpected event
    Configurable by Web-based interface, Telnet and Console (CLI)
    Forsyningsspænding: 12 - 48VDC
    IP30 kabinet
    DIN-Rail og vægmontering

    Pris Ring for pris
    Delenummer: ANR-LNX2012GN-SFP-T
    På vei inn  
  • 16 ports Industriel...

    16 ports Industriel 10/100Mbit + 2 x 100/1000Mbit SFP slot switch, DIN-beslag, -40 - +80°C, 12 - 48VDC

    16 ports 10/100Mbit + 2 ports 100/1000Mbit/mini-GBIC Combo
    7.2 Gbps Back-Plane (Switching Fabric)
    Store-and-Forward Switching Architecture
    1 Mbits Packet Buffer
    8K MAC Address Table
    Wide-Range Redundant Power Design 12 - 48VDC
    Transientbeskyttelse 3.000 VDC på Power Line
    6.000 VDC Ethernet ESD Protection
    IP30 rpbust aluminum kabinet
    DIN-Rail eller Panel monterbar

    Pris 4 312 NOK
    Delenummer: ANR-LNX-1802G-T
    På vei inn  
  • 16 ports Industriel...

    16 ports Industriel 10/100Mbit + 2 x 10/100/1000Mbit SFP slot switch, DIN-beslag, -10 - +70°C, 12 - 48VDC

    16 ports 10/100Mbit + 2 ports 10/100/1000Mbit/mini-GBIC Combo
    7.2 Gbps Back-Plane (Switching Fabric)
    Store-and-Forward Switching Architecture
    1 Mbits Packet Buffer
    8K MAC Address Table
    Wide-Range Redundant Power Design 12 - 48VDC
    Transientbeskyttelse 3.000 VDC på Power Line
    6.000 VDC Ethernet ESD Protection
    IP30 rpbust aluminum kabinet
    DIN-Rail eller Panel monterbar

    Pris 4 004 NOK
    Delenummer: ANR-LNX-1802G
    På vei inn  
  • 16 ports Industriel...

    16 ports Industriel 10/100/1000Mbit + 2 ports 100/1000Mbit SFP slot (combi), managed switch. DIN-beslag. -10 - +70°C, 12 - 48VDC

    16 x 10/100Mbps RJ45
    2 x 10/100/1000Mbit RJ45 (combi)
    2 x 100/1000Mbps SFP slot (combi)
    7.2 Gbps Back-Plane (Switching Fabric)
    Ethernet Ring Redundancy (Recovery Time <20ms)
    IEEE 802.1w Rapid Spanning Tree & IEEE 802.1d Spanning Tree Protocol
    IEEE 802.1x RADIUS
    IEEE 802.1p Class or Service for Traffic Classification & Prioritization
    QoS (Quality of Service)
    Port Based VLAN & IEEE 802.1Q Tag VLAN
    IGMP med Query Mode for Multi-Media applikationer
    Port Mirroring for Traffic Monitoring
    IP Address Security Management
    IP30 robust aluminum kabinet
    DIN-Rail eller vægmontering

    Pris 6 160 NOK
    Delenummer: ANR-LNX-1802GN
    På vei inn  
  • 12 ports Industriel...

    12 ports Industriel 10/100/1000Mbit + 4 x 100/1000Mbit SFP slot switch, DIN-beslag, -40 - +75°C, 12 - 48VDC

    12 x 10/100/1000Mbps + 4 x 100/1000Mbps SFP porte
    Auto MDI/MDI-X Function
    Store-and-Forward Switching Architecture
    8K MAC Address tabel
    Jumbo Frame Support: 12.2K
    Surge Protection: 2,000 VDC Support
    ESD Protection: 6,000 VDC Support
    Redundant Power Input Design: 12~48VDC
    1 Relay Output til Power Failure Warning
    IP30 Rugged Metal Case Design
    DIN-Rail and Wall Mount Support
    Udvidet temperaturområde: -40° to 75° C

    Pris Ring for pris
    Delenummer: ANR-LNX-1604G-SFP-T
    På vei inn  
  • 12 ports Industriel...

    12 ports Industriel 10/100/1000Mbit + 4 x 100/1000Mbit SFP slot switch, DIN-beslag, -10 - +70°C, 12 - 48VDC

    12 x 10/100/1000Mbps + 4 x 100/1000Mbps SFP porte
    Auto MDI/MDI-X Function
    Store-and-Forward Switching Architecture
    8K MAC Address tabel
    Jumbo Frame Support: 12.2K
    Surge Protection: 2,000 VDC Support
    ESD Protection: 6,000 VDC Support
    Redundant Power Input Design: 12~48VDC
    1 Relay Output til Power Failure Warning
    IP30 Rugged Metal Case Design
    DIN-Rail and Wall Mount Support
    Temperaturområde: -10° to 70° C

    Pris Ring for pris
    Delenummer: ANR-LNX-1604G-SFP
    På vei inn  
  • 8 ports Industriel...

    8 ports Industriel 10/100/1000Mbit + 4 x 100/1000Mbit SFP slot switch, DIN-beslag, -40 - +75°C, 12 - 48VDC

    8 ports 10/100/1000Mbps Fast Ethernet switch + 4 x 100/1000Mbps SFP slot
    Auto MDI/MDI-X Function
    Store-and-Forward Switching Architecture
    24Gbps Back-Plane (Switching Fabric)
    8K MAC Address Table
    9.6Kbytes Jumbo Frame Support
    Surge Protection: 2,000 VDC
    ESD Protection: 6,000 VDC
    Redundant Power Input – 12~48VDC
    1 Relay Output til Port Break Alarm
    IP30 Aluminum kabinet
    DIN-Rail og Wall Mount
    Udvidet temperaturområde: -40° til 75°C

    Pris 4 281 NOK
    Delenummer: ANR-LNX-1204G-SFP-T
    På vei inn  
  • 8 ports Industriel...

    8 ports Industriel 10/100/1000Mbit + 4 x 100/1000Mbit SFP slot switch, DIN-beslag, -10 - +70°C, 12 - 48VDC

    8 ports 10/100/1000Mbps Fast Ethernet switch + 4 x 100/1000Mbps SFP slot
    Auto MDI/MDI-X Function
    Store-and-Forward Switching Architecture
    24Gbps Back-Plane (Switching Fabric)
    8K MAC Address Table
    9.6Kbytes Jumbo Frame Support
    Surge Protection: 2,000 VDC
    ESD Protection: 6,000 VDC
    Redundant Power Input – 12~48VDC
    1 Relay Output til Port Break Alarm
    IP30 Aluminum kabinet
    DIN-Rail og Wall Mount
    Temperaturområde: -10° til 70°C

    Pris 3 973 NOK
    Delenummer: ANR-LNX-1204G-SFP
    På vei inn