Multi Mode med SC / ST

Multi Mode med SC / ST

Det er ett produkt.

Viser 1-1 av 1 element(er)
Media konverter RJ45 til...

Media konverter RJ45 til fiber. RJ45 10/100/1000Mbit. Fiber 1000Mbit SC Multimode, PoE + 24VDC og PoE+ ut 48VDC

1000Mbit Multi Mode Media Converter med SC-kontakt til RJ45
1000Base-SX / LX til 10/100 / 1000BASE-T 802.3at PoE
1 x RJ45 10/100 / 1000Base-T med PoE + (30W)
1 x 1000Base-SX / LX Fiber - SC-kontakter Multi Mode
Multi Mode 62.5/125my / 50/125my 
IEEE 802.3 / 802.3u / 802.3ab / 802.3z / 802.3x Ethernet standard
DIN feste
Spenningsforsyning: 24VDC uten PoE, 48VDC PoE ut
PSU ikke inkludert
IP30
Driftstemperatur: -40 - + 75 ° C,

Pris 1 704  NOK
Delenummer: ETH-RJ45G-SC
På vei inn