Filtrer etter
Fibertype

LC

LC

Det fins 9 produkter.

Viser 1-9 av 9 element(er)

Aktive filtre

LC-UPC hurtigkontakt for...

LC-UPC hurtigkontakt for fiber (drop) 2.0 mm

LC / UPC Fiber Quick Plug - Hurtigmontering LC / UPC Plug Direkte På Singlemode 250/900 μm Fiber Uten Bruke Fiberplugger eller Spesielle Verktøy
Quick LC / UPC Plugger Option I 4 forskjellige versjoner avhengig av kabel og Fiber Type
Lengden på pluggene er 35 mm
Driftstemperatur: -40 - + 75 ° C

Pris 97  NOK
Delenummer: LC-Q2.0
På vei inn  
  • LC-UPC hurtigkontakt for...

    LC-UPC hurtigkontakt for fiber 3,0 mm

    LC / UPC Fiber Quick Plug - Hurtigmontering LC / UPC Plug Direkte På Singlemode 250/900 μm Fiber Uten Bruke Fiberplugger eller Spesielle Verktøy
    Quick LC / UPC Plugger Option I 4 forskjellige versjoner avhengig av kabel og Fiber Type
    Lengden på pluggene er 35 mm
    Driftstemperatur: -40 - + 75 ° C

    Pris 99  NOK
    Delenummer: LC-Q3.0
    På vei inn  
  • LC-UPC hurtigkontakt for...

    LC-UPC hurtigkontakt for fiber 0,9 mm

    LC / UPC Fiber Quick Plug - Hurtigmontering LC / UPC Plug Direkte På Singlemode 250/900 μm Fiber Uten Bruke Fiberplugger eller Spesielle Verktøy
    Quick LC / UPC Plugger Option I 4 forskjellige versjoner avhengig av kabel og Fiber Type
    Lengden på pluggene er 35 mm
    Driftstemperatur: -40 - + 75 ° C

    Pris 91  NOK
    Delenummer: LC-Q0.9
    På vei inn