Mediekonverter - RJ45 til fiberkabel

Mediekonvertere er enkle enheter som brukes til å koble til to enheter som ikke er helt identiske på grunn av forskjellige hastigheter, moduser, modus eller typer medier (tvunnet par, fiber, koaks). Mediekonvertere lar deg utvide et Ethernet-nettverk utover 100-metersgrensen. Mediekonvertere kan brukes i hele nettverket for å koble nyere teknologi til annet utstyr for å støtte nye applikasjoner, teknologier og fremtidig vekst. I stedet for...

Mediekonvertere er enkle enheter som brukes til å koble til to enheter som ikke er helt identiske på grunn av forskjellige hastigheter, moduser, modus eller typer medier (tvunnet par, fiber, koaks). Mediekonvertere lar deg utvide et Ethernet-nettverk utover 100-metersgrensen. Mediekonvertere kan brukes i hele nettverket for å koble nyere teknologi til annet utstyr for å støtte nye applikasjoner, teknologier og fremtidig vekst. I stedet for dyre oppgraderinger, kan mediekonvertere forlenge levetiden på eksisterende kabler så vel som aktivt utstyr.

Mediekonverter - RJ45 til fiberkabel

Det fins 6 produkter.

Viser 1-6 av 6 element(er)

Aktive filtre

Media konverter RJ45 til...

Media konverter RJ45 til fiber. RJ45 10/100/1000Mbit. Fiber 1000Mbit, SC, Multi Mode, opp til 550 meter, 5VDC

1000Mbit Multi Mode Media Converter for RJ45
1 x RJ45 10/100/1000BaseT
1 x 1000BaseSX / LX med SC-kontakt Multi Mode
Back-pressure i Half-Duplex
Auto MDI / MDI -X funksjon i store-and-forward mekanisme
opptil 220m / 550m
Dimensjoner: 97 x 70 x 26 mm
Driftstemperatur: 0 - +50°C
Strømforsyning: 5VDC/2A inkludert

Pris 1 821  NOK
Delenummer: ANR-FCU-2802SC
På vei inn  
  • Media konverter RJ45 til...

    Media konverter RJ45 til fiber. RJ45 10/100/1000Mbit. Fiber 100/1000Mbit SFP slot Single Mode eller Multi Mode, PoE+ 48-55VDC.

    RJ45 for fibermedier Konverter med POE (PSE)
    1 PORTS POE+ (30W) Injektor for utstyr
    1 x RJ45 10/100 / 1000mbit, Port Auto MDI / MDI-X
    1 x SFP Port 100 / 1000Mbit
    SFP-modulen er som standard til LC-kontakt, dupleks, Enkeltmodus / Multi-modus.
    Kjøp 100Mbit / Gigabit SFP-moduler.
    Auto-forhandlingshastighet, halv / full dupleks
    -in Link Fault Pass-Through (LFP) Far enn Feil (Fef)
    Jumbo Frame: 10k Bytes
    Supply Spenning: 48 ~ 55VDC
    Overbelastning Nåværende beskyttelse
    DIN Rail and Wall Montering
    IP30

    Pris 2 601  NOK
    Delenummer: ANR-IMP-C1000-SFP
    På vei inn  
  • Media konverter RJ45 til...

    Media konverter RJ45 til fiber. RJ45 10/100/1000Mbit. Fiber 100/1000Mbit SFP slot Single Mode eller Multi Mode PoE+ -40 - +80°C

    Compact RJ45 til fiber Media Converter forlenget temperatur
    RJ45-til-fibermateriale konverter med PoE + (PSE)
    1 Porter PoE + (30W) Injektor for utstyr
    1 x RJ45 10/100/1000Mbit, Port Auto MDI / MDI-X
    1 x SFP-port 100/1000Mbit til Single Mode eller Multi Mode 
    Auto Negotiation Speed, Half / Full Duplex
    Innebygd Link Fault Pass-through (LFP) Far End Feil (FEF)
    Forsyningsspenning: 48 - 55VDC
    temperaturområde fra -40 - +80°C
    Overstrømsvern
    DIN og veggmontering
    IP30

    Pris 4 077  NOK
    Delenummer: ANR-IMP-C1000-SFP-T
    På vei inn  
  • Media konverter RJ45 til...

    Media konverter RJ45 til fiber. RJ45 10/100/1000Mbit. Fiber 1000Mbit SFP slot. Single Mode eller Multi Mode PoE+ PSE,52~56VDC

    1000Mbit mediekonverteren med PoE + for utstyr
    PoE er PSE (Krafttilgang Equipment)
    PoE + opp til 30 watt pr port
    1 x RJ45 10/100/1000Mbit med PoE + (PSE)
    1 x SFP slot for 1000Mbit Single Mode eller Multi Mode
    802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3z, 802.3at, 802.3af
    IEEE 802.3x Full-Duplex Flow Control
    Auto MDI / MDI-X FUNKSJONS
    Dimensjoner: 94 x 70 x 26mm
    Driftstemperatur: 0°C til 50°C
    Strømforsyning: 52~56VDC / 0.6A

    Pris 2 203  NOK
    Delenummer: ANR-FCU-2805P-SFP
    På vei inn  
  • Gigabit media converter for...

    Gigabit media converter for enkeltfiber- og WDM-modus, Multi Mode opp til 550m, WDM-A, TX1310nm / RX1550nm, 5VDC

    Gigabit WDM Single Core Fiber Media Converter
    WDM-A - TX 1310nm / RX 1550nm
    IEEE 802.3 / h / ab 10/100 / 1000BaseT
    IEEE 802.3z 1000BaseX
    Jumbo Frame (9K bytes)
    Store-and-Forward Switching Mechanism
    Auto Crossover for MDI / MDIX i TP Port
    Auto-Forhandling i TP Port
    Flow Control
    Link Alarm
    Auto & Kraftmoduskonfigurasjon
    Dimensjoner: 71 x 94 x 26 mm
    5VDC / 1.5A strømforsyning inkludert

    Pris 4 149  NOK
    Delenummer: ANR-FCU-3002A-WA-AM
    På vei inn  
  • Mediekonverter Gigabit for...

    Mediekonverter Gigabit for enkeltfiber- og WDM-modus, Multi Mode opp til 550m, WDM-B, TX1550nm / RX1310nm, 5VDC

    IEEE 802.3 / u / ab 10/100 / 1000BaseT
    IEEE 802.3z 1000BaseX
    Jumbo Frame (9K bytes)
    Store-and-Forward Switching Mechanism
    Auto-Crossover for MDI / MDIX i TP-port
    Auto-forhandling i TP-port
    Flytkontroll
    koblingsalarm
    Auto & Kraftmoduskonfigurasjon
    dimensjoner: 71 x 94 x 26 mm for DC5 V, 1,5 A

    Pris 4 555  NOK
    Delenummer: ANR-FCU-3002A-WB-M
    På vei inn