6 - 9 porte

6 - 9 porte

Underkategorier

Det fins 10 produkter.

Viser 1-10 av 10 element(er)

Aktive filtre

  • 8 port DNV GL marine...

    8 port DNV GL marine godkjent managed switch 8 x 10/100Mbit. Fiber 2 x 100/1000Mbit SFP slot, 12 - 60VDC 12Watt, DIN -40 - +75°C

    Det Norske Veritas Certified marin switch DNV GL
    AManaged 8 port nettverk switch godkjent for skip
    8 x 10/100Mbit Auto-MDI / MDIX
    2 x 100/1000Mbit SFP Single Mode eller Multi Mode 
    Forsyningsspenning: 12 - 60VDC, 12Watt
    Polaritetvern, overspenningsvern på DC input
    Dimensjoner: 162 x 123 x 50 mm
    Vekt: 780g 
    Driftstemperatur: -40 - +75°C
    Fukt: 10 - 90% relativ fuktighet (ikke-kondenserende)
    DIN beslag, Metall kabinett

    Pris 12 601  NOK
    Delenummer: ESW8MSFP-DNV
    På vei inn  
  • 8 port DNV marine godkjent...

    8 port DNV marine godkjent Managed switch 8 x 10/100/1000Mbit. Fiber 4 x 1000Mbit SFP slot, 12 - 60VDC, DIN -40 - +75°C

    Det Norske Veritas Certified marin switch DNV GL
    Managed 8 port nettverk switch godkjent for skip
    8 x 10/100/1000Mbit Auto-MDI / MDIX
    4 x 1000Mbit SFP Single Mode eller Multi Mode 
    Forsyningsspenning: 12 - 60VDC, 18Watt
    Polaritetbeskyttelse, overspenningsvern på DC input
    Dimensjoner: 162 x 122 x 50 mm
    Vekt: 860g
    Driftstemperatur: -40 - +75°C
    Fuktighet: 10 - 90% relativ fuktighet (ikke-kondenserende)
    DIN beslag, Metall kabinett

    Pris 18 038  NOK
    Delenummer: ESW8GMSFP-DNV
    På vei inn  
  • 8 Ports Managed Switch, 4 x...

    8 Ports Managed Switch, 4 x 100/1000Mbit RJ45, 4 x 100/1000 / 2500Mbit RJ45, 2 x SFP 1G, 2,5 G, 10Gbit. PoE+. 230VAC.

    Managed 8 + 2 ports Gigabit PoE+ switch
    4 x RJ45 porte er op til 2.5Gbps med PoE++ (95W)
    4 x RJ45 porte er op til 1Gbps med PoE+ (36W)
    PoE power budget er 240 Watt
    Med PoE isolering
    2 x SFP slot til 1G, 2.5G og 10Gbit SFP modul
    RJ45 type RS232 konsol interface til switch grundlæggende styring
    Op til 95W til 802.3bt/PoH enheter
    Detekterer automatisk PoE egnede enheter (PD)
    IGMP Snooping
    Link Aggregation
    Cyper security
    PoE op til 100 meter
    Mål: 330 x 200 x 45 mm
    Forsyningsspenning: 100 - 240VAC

    Pris 7 684  NOK
    Delenummer: ESW8G-M-SFP2-10GP+
    På vei inn