Seriel & Parallel Forstærkere

Seriel & Parallel Forstærkere

Det fins 9 produkter.

Viser 1-9 av 9 element(er)

Aktive filtre

  • RS232 seriell...

    RS232 seriell portforsterker, alt baud rate opptil 120kbps.

    Utvid seriell kabel opptil 1600 meter, forbigående beskyttet
    RS232 / V.24
    Transparent data: synkron og asynkron
    Alle HW og programvarehåndtrykk
    DB25 han og DB25 hun 
    Med skrueterminalforbindelse av seriell I / O
    Med RJ45-tilkobling av seriell fra spesiell kabel
    DC9V / 2A strømforsyning inkludert

    Pris 3 709  NOK
    Delenummer: BOOST-SER+S
    Fysisk på lager  
  • 4 Porter RS485 / 422...

    4 Porter RS485 / 422 Extender over fiber 1200 - 115kbps, 4 x Skrueterminal, 100Mbit SFP Multi Mode og Single Mode

    4 RS485 / 422 COM-porter over fiber, fibernettverk
    Extender over fiber med 4 x RS422 / 485
    1 x 100 Mbit fiber
    4 x RS232 / 485
    Skruenklemmer (5 Pole)
    SFP-spor for 100Mbit Multi Mode LC Fiber
    62 x 50 x 120 mm
    Display 3 LEDS Viser TX / RX, Nettverks- og systemstatus
    Supply 9 - 32 VDC (følger ikke med)

    Pris 6 417  NOK
    Delenummer: BOOST-4RS485-FIBER
    Fysisk på lager  
  • RS232 til Multi Mode...

    RS232 til Multi Mode fiberomformer 50/125 eller 62.5 / 125my, ST-kontakt. DB9 han, opp til 1,7km

    Maks baud rate 115kb / s for 56kb / s for signal RI
    Opptil 1,7km på 62,5um fiberkabel.
    Fiberoptisk linje multimode, 820nm
    Overføring: RxD, TxD, DTR, DSR, RTS, CTS, DCD, RI eller 5x RxD, TxD
    RS232-signal inkludert DCE / DTE
    Tidsmultiplex, full dupleks
    RSB2 DB9 han
    Stikk fibre ST
    overspenning (myk) beskyttelse - forsyning 600W / 1ms
    polaritet beskyttet med dioder på DC-inngang
    optisk indikasjon (LED) rød - PWR
    Yellow - INPUT-signal
    Grønt - OUTPUT-signal
    Forsyningsspenning 10-30VDC eller 9 - 24VAC
    strømforbruk maks. 2W
    Dimensjoner: 76 x 55 x 115 mm

    Pris 2 750  NOK
    Delenummer: CNV232FIBER-DB9
    Fysisk på lager  
  • RS232 serie booster opp til...

    RS232 serie booster opp til 1.2km via RJ45 punkt til punkt kabel

    Utvid avstanden mellom PC og RS232 utstyr
    Rett gjennom nettverkskabelen
    RS232 seriell port Støt på opptil 1,2 km
    Baud rate Område: 300 - 200kbps
    Forsyningsspenning: DC9-24V (ikke inkludert )
    Optisk isolasjon
    Isolasjon Spenning: 2500Vrms puls eller 500 V = kontinuerlige
    Dimensjoner: 100 mm x 50 mm x 20 mm
    Vekt: 350 g

    Pris 2 432  NOK
    Delenummer: BOOST-RS232-RJ45
    Fysisk på lager