Side 5, Netværk

Side 5, Netværk

Det fins 7 produkter.

Viser 1-7 av 7 element(er)
  • LTE/4G router med 4 ports...

    LTE/4G router med 4 ports Ethernet switch og WiFi, 9-39VDC

    IP Gateway Router, LTE, 4G, UMTS, GPRS, Wifi
    3 x LAN, 1 x WAN 10/100Mbps
    Maks. 150/50Mbps
    Ideel til mobil-installation
    9 - 30VDC/<7Watt
    Til DIN skinne montering (beslag medfølger ikke)
    4 x aftagelige antenner, 2 x LTE, 2 x Wifi
    Dual SIM
    WEP, WPA/2 kryptering
    OpenVPN, IPSec, GRE, Dynamic DNS, 
    Send/modtag SMS via HTTP
    Gennemtænkt software

    Pris 4 766,98 NOK
    Delenummer: ROUTER-LTE-W
    Status  
  • 15 dBi Udendørs MIMO - 2 i...

    15 dBi Udendørs MIMO - 2 i 1 antenne, 2 x N hun

    Udendørs rundstråleantenne, MIMO typen
    2 stk. 15dBi omni-antenner i samme huse
    MIMO er Multi-in, Multi-out princippet
    Vertikal spredning er 23 grader
    Horisontal spredning er 360 grader
    Designet for at minimere udfasning af radiosignalet
    Mastebeslag medfølger
    2 x N hun stik

    Pris 753,31 NOK
    Delenummer: WLAN-OMNI15MIMO
    Status  
  • Ethernet t.fiber konverter,POE

    Ethernet t.fiber konverter,POE

    Til 1000Base-X SFP transceiver
    SFP, Single Mode eller Multi Mode
    10/100/1000Base-TX
    56VDC PSU medfølger.
    Mid-span PoE (4,5/7,8)
    PoE effekt er maks. 30 Watt
    Alarm ved link-fejl

    Pris 967,41 NOK
    Delenummer: ETH-RJ45G-SFP-P
    Status  
  • 300Mbit 2,4GHz udendørs AP...

    300Mbit 2,4GHz udendørs AP / Router, intern 12dBi antenne, 12VDC

    Udendørs trådløs AP/Router, NAT Server 
    Gateway, AP, Bridge, Client, Client Router (WISP) 
    Indbygget 12dBi antenne, 2 x RP-SMA til ekstern antenne
    2.4GHz 300Mbps 802.11n 
    Wireless IEEE 802.11b/g/n, 1Tx, 1Rx
    1 x RJ45 - PoE LAN 10/100Mbps - 
    Passive PoE er 12VDC/1A
    IP55
    Driftstemperatur -20-70°
    Rør / væg-montering

    Pris 997,80 NOK
    Delenummer: WLAN-AP-B300P-R
    Status