Industriel

Industriel

Det fins 11 produkter.

Viser 1-11 av 11 element(er)
  • Media Converter Fiber til...

    Media Converter Fiber til RJ45 10/100 / 1000Mbit

    1 x 10/100 / 1000Mbit RJ45
    1 x 100 / 1000Mbit SFP
    opptil 80km med single-mode fiber og opptil 550m med multi-modus fiber
    opp til 100m med Cat.5e eller Cat.6
    5% til 95% fuktighet
    -0 ° C til + 70 ° C

    Pris Ring for pris
    Delenummer: ETH-RJ45G-SFP
    • Ny
    Fysisk på lager  
  • Media Converter Fiber SFP...

    Media Converter Fiber SFP 10Gbps modul til RJ45

    1 x 10G / 5G / 2.5G / 1G / 100BASE-T RJ45-grensesnitt med automatisk MDI / MDI-X-funksjon
    1 x 10GBASE-X SFP + -sporingsgrensesnitt for 100 meter over Cat 6A / Cat7 på 10Gbps
    Ekstern 5V DC, 2A strømforsyning
    Plug and Play installasjon
    DIN skinne og veggmontering design

    Pris 1 905 NOK
    Delenummer: FIBER-ETH-SFP-10G
    På vei inn  
  • Product title

    Product title

    1 x RJ45 10G / 5G / 2.5G / 1G / 100M BASE-T
    1 x 10GBASE-SR / LR SFP + Grensesnitt
    DC 12 ~ 48V
    Driftstemperatur -40 til 75C
    Din brakett

    Pris 3 704 NOK
    Delenummer: ETH-RJ45-SFP-WT
    Fysisk på lager