Singel Mode

Media omformer for fiber (DIN-skinne) - Single Mode (MOXA IMC-21-S-SC)

Singel Mode

Det fins 6 produkter.

Viser 1-6 av 6 element(er)

Aktive filtre

  • Mediekonverteren RJ45...

    Mediekonverteren RJ45 single core fiber. RJ45 10/100/1000Mbit. Fiber 1000Mbit SC Single Mode - Simplex fiber

    WDN media omformer for 1-core fiber, Singele Mode med SC
    1 x RJ45 10/100/1000Base-TX
    1 x 1-core (simplex) Single Mode fiber med SC
    må brukes sammen med ETH-RJ45G-WDM SA
    Opp til 15 km
    WDM bølgelengde-divisjon multipleksing - bare for simplex fiberkabel
    må være WDM Kalkulator ved begge ender av fiber

    Pris 1 472  NOK
    Delenummer: ETH-RJ45G-WDM-SB
    På vei inn  
  • Mediekonverter RJ45 til...

    Mediekonverter RJ45 til fiber. RJ45 10Gbit/5Gbit/2,5Gbit/1Gbit/100Mbit. Fiber 10Gbit SFP+ slot. 5VDC

    Mediekonverter for 10Gbit Fiber
    1 X RJ45 10Gbit/5Gbit/2,5Gbit/1Gbit/100Mbit BASE-T
    1 X 10GBASE-X SFP+ Slot
    For 50/125my og 62,5/125my, Singel Mode eller multi mode
    SFP -modul er som standard for LC -kontakter, dupleks
    Kjøp SFP -modul
    Forsyningsspenning: 5VDC
    Strømforsyning inkludert
    Driftstemperatur 0 til +50 ° C
    Dimensjoner: 94 x 70 x 26 mm

    Pris 4 948  NOK
    Delenummer: ETH-RJ45-10GSFP+
    Fysisk på lager