1000mbit SFP modul 1000Base-SX multimodus LC, opp til 2 km med fiber 50my kabel

MiniGBIC / SFP optisk sender
LC fiberkabler, 1310nm
opp til 2 km med fiber 50my kabel
typisk 500 meter med 62.5my

CNV-SFP1G-SX2P
757  NOK
Eksklusive MVA
Antall
Fysisk på lager  

  • Download PDF
  • file_download Downloads
  • live_help Ask a question

MiniGBIC / SFP, LC fiberkabler, 1310 nm, 2km multimode.