Mediekonverter til nettverk

Mediekonverter til nettverk

Det fins 7 produkter.

Viser 1-7 av 7 element(er)
IGT-805AT, Industrial 10/100/1000BASE-T to 100/1000BASE-X SFP Media Converter -40~75°

Mediekonverter 10/100 / 1000Mbit RJ45 til 100 / 1000Mbit SFP-modul -40 til 75 ° C

1 port 10/100 / 1000BASE-T RJ45
1 SFP-grensesnitt, 100 / 1000BASE-X dual modus
IEEE 802.3 / 802.3u / 802.3ab / 802.3z Ethernet standard
9K Jumbo Frame
Støtter WDM SFP Moduler (1310 / 1550nm)
IP30 Metallskap, DIN Rail og Veggmontering Design
Redundant Spenning Tilkobling
12VDC til 48VDC Polaritetsbeskyttelse
24VAC Strømforsyning Accepted
- 40°C til +75°C driftstemperatur

Pris 1 068 NOK
Delenummer: ETH-RJ45G-SFP-T
På vei inn