Multi Mode 50 MY

Multi Mode 50 MY

Det fins 3 produkter.

Viser 1-3 av 3 element(er)
Armert fiberkabel LC-SC,...

Armert fiberkabel LC-SC, OM4, 50/125 micron multi, 4m

4 meter stålarmert fiber patch-kabel
Multimode, 50/125 mikron.
OM4
Duplex (to fibre)
2 x 2 x LC og SC
tåler opptil 30 kg
Robust kappe
Driftstemperatur temperatur~~POS=HEADCOMP -40 ° C ~ + 60 ° C
Aqua
4m
forhandlet i flere lengder

Pris 649 NOK
Delenummer: K-FIBER-A-Y50LC-SC4
  • Ny
På vei inn  
  • Armerte fiberkabel LC-SC,...

    Armerte fiberkabel LC-SC, OM4, 50/125 micron multi, 5m

    5 meter stålarmert fiber patch-kabel
    Multimode, 50/125 mikron.
    OM4
    Duplex (to fibre)
    2 x 2 x LC og SC
    tåler opptil 30 kg
    Robust kappe
    Driftstemperatur temperatur -40°C ~ + 60°C
    Aqua
    5m
    Forhandles i flere lengder

    Pris 220 NOK
    Delenummer: K-FIBER-A-Y50LC-SC5
    Fysisk på lager