Forstærker

Forstærker

Det fins 4 produkter.

Viser 1-4 av 4 element(er)

Aktive filtre

4 Porter RS485 / 422...

4 Porter RS485 / 422 Extender over fiber 1200 - 115kbps, 4 x Skrueterminal, 100Mbit SFP Multi Mode og Single Mode

4 RS485 / 422 COM-porter over fiber, fibernettverk
Extender over fiber med 4 x RS422 / 485
1 x 100 Mbit fiber
4 x RS232 / 485
Skruenklemmer (5 Pole)
SFP-spor for 100Mbit Multi Mode LC Fiber
62 x 50 x 120 mm
Display 3 LEDS Viser TX / RX, Nettverks- og systemstatus
Supply 9 - 32 VDC (følger ikke med)

Pris 6 417  NOK
Delenummer: BOOST-4RS485-FIBER
Fysisk på lager  
  • RS232 seriell...

    RS232 seriell portforsterker, alt baud rate opptil 120kbps.

    Utvid seriell kabel opptil 1600 meter, forbigående beskyttet
    RS232 / V.24
    Transparent data: synkron og asynkron
    Alle HW og programvarehåndtrykk
    DB25 han og DB25 hun 
    Med skrueterminalforbindelse av seriell I / O
    Med RJ45-tilkobling av seriell fra spesiell kabel
    DC9V / 2A strømforsyning inkludert

    Pris 3 709  NOK
    Delenummer: BOOST-SER+S
    På vei inn