Med PoE

Med PoE

Det fins 25 produkter.

Viser 1-20 av 25 element(er)

Aktive filtre

  • 8 port Unmanaged switch. 8...

    8 port Unmanaged switch. 8 x 10/100Mbit RJ45. Fiber 2 x Gbit SFP, PoE + LCD-skjerm, UTP utvidet til 250meter, 230VAC

    8-port Unmanaged switch 10/100M + 2-port gigabit RJ45
    2 x 1000BASE-X mini-GBIC SFP kombinasjons grensesnitt
    PoE + er 32 watt
    Total PoE-strøm er 120 watt
    IEEE 802.3af / til end-span
    Hver port gir 52VDC til PoE utstyr
    Auto deteketere PoE utstyr
    PoE strøm til maks. 100meter
    Extended-mode uten PoE, etter avstanden opp til 250meter
    Utstyrt med smart LCD
    standard, VLAN, forleng
    Forsyningsspenning: 100 - 240VAC
    Dimensjoner: 280 x 180 x 44 mm (1U)

    Pris 2 206  NOK
    Delenummer: ESW8SFP2-POE+
    På vei inn  
  • 24 port Managed Switch. 24...

    24 port Managed Switch. 24 x 10/100/1000Mbit RJ45. Fiber 2 x 1000Mbit SFP slot. Uplink 2 x Gigabit RJ45. -10 - +50°C, 230VAC

    Managed Industrial Gigabit switch. 24 x RJ45, 2 x SFP
    24-porter PoE+, 30 watt pr port
    Total PoE effekt er 390 watt
    PoE spenningsutgang. 54VDC 30W maksimal 
    24 x 10/100/1000Mbit RJ45
    2 x 1000Mbit SFP slot 
    2 x uplink SFP eller RJ45
    Layer 2 bryter
    IGMP Snooping (Multicast Protocol)
    Port speiling
    Driftstemperatur: -10 - +50°C
    Forsyningsspenning: 100 - 240VAC 
    Dimensjoner: 442 x 305 x 45 mm (1U)
    Vekt: 4.4kg

    Pris 7 176  NOK
    Delenummer: ESW24L2-POE
    På vei inn  
  • 8 port Managed switch 8 x...

    8 port Managed switch 8 x 10/100/1000Mbit RJ45. Fiber 2 x 1/10 Gb SFP, PoE++ (Ultra PoE), 0 - +50°C, 230VAC

    8  x 10/100 / 1000Mbit RJ45
    8 porter med PoE Ultra (75W per port)
    2Gbps SFP eller 10G SFP mini-GBIC / SFP-spor
    RJ45 konsollgrensesnitt for styring og oppsett
    PoE max er 258Watt, end-span og mid-span.
    PoE strømforsyning opp til 100 meter
    Total PoE-styring
    IGMP Snooping, MLD Snooping
    Max. 128 VLAN-grensesnitt
    Driftstemperatur fra 0 - +50°C
    Forsyningsspænding: 100 - 240VAC
    Mål: 330 x 200 x 44 mm (1U) 

    Pris 8 947  NOK
    Delenummer: ESW8SFP2G-POE+U
    På vei inn  
  • Managed switch, 8 porter...

    Managed switch, 8 porter 100/1000Mbit RJ45, PoE+ (36W), 2 x 100Mbit / 1Gbit / 2.5Gbit SFP, 2 x 10Gbit SFP

    8 x 10/100 / 1000BASE-T RJ45 Auto-MDI / MDIX-porter
    2 x 1000BASE-SX / LX / BX SFP-grensesnitt
    8 POE-injeksjonsporter med 802.3ay /
    PoE Standard 802.3at
    60GB ikke-blokkering
    32Mbits Databuffer
    IEEE 802.3X pause ramme for dupleks
    IP30 aluminium
    Din skinne og veggmontering
    Alarm relé 1A, 24V DC
    2 x Digital utgang (DI)
    2 x Digital utgang (DO) 24v DC, 100mA max
    Dimensjoner: 72 x 107 x 152mm
    Vekt: 1684g & nbsp;
    Forsyning: 48-56 V DC

    Pris 9 802  NOK
    Delenummer: ESW8G-M-SFP4P
    Fysisk på lager  
  • 8 port Managed switch 8 x...

    8 port Managed switch 8 x 10/100/1000Mbit RJ45. Fiber 2 x 100/1000Mbit SFP slot, PoE+, -40 - +75°C, 12 - 48VDC

    Managed Industrial Switch for vanskelig miljø
    8 port industriell Gigabit svitsj, RJ45 PoE +
    2-port SFP 100/1000Mbps
    Forsyningsspenning: 12 - 48VDC / 7A
    PoE makt budsjett: 60W ved 12V ved 24V 120 w, 240 W ved 48V
    Redundant nettilkobling
    IGMP- snooping, MLD snooping 
    IEEE 1588v2 Precision tid protokoll
    Modbus TCP sanntids (SCADA)
    Extended temperaturområde fra -40 til 75 ° C
    DIN-skinne eller vegg
    Mål: 152 x 107 x 77 mm

    Pris 7 726  NOK
    Delenummer: ESW8G-M-SFP2
    På vei inn  
  • 7 Ports Managed Switch 5 x...

    7 Ports Managed Switch 5 x 10/100 / 1000mbit RJ45. Fiber 2 x 100 / 1000mbit SFP. Poe +, 48 - 56VDC (282W)

    hurtig ring, redundant ring for kritisk nettverk, administrert
    IEEE 1588 Time Protocol, støtter MEF Service og Synchronet Ethernet
    7 Porter Administrert Switch 5 x RJ45, 2 x SFP
    4 x 10/100 / 1000mbit RJ45 med Ultra Poe (60watt)
    1 x 10/100 / 1000mbit RJ45
    2 x 100/1000Mbit med SFP Slot
    Temperaturområde: -40 til + 75 ° C
    Strømforsyning: 48 - 56VDC - 282watt

    Pris 8 365  NOK
    Delenummer: ESW5SFP2-POE4+
    På vei inn  
  • 5 porter 10/100 / 1000Mbit...

    5 porter 10/100 / 1000Mbit bryter, RJ45, PoE +, Unmanaged, 48VDC

    5 x 10/100 / 1000Mbit RJ-45 med 4 porter med PoE +
    PoE + er 30,8 Watt. PoE maks 134 watt, endestrek
    Auto oppdager PoE-utstyr og beskytter mot skade ved ikke-PoE-utstyr
    PoE opptil 100 meter
    Layer 2-bryter med automatisk forhandling
    IP30 aluminium metallskap, DIN Fittings
    DIN Rail og Wall Mount
    48V DC Redundant Power Input
    EFT-beskyttelse Opp til 6kV for Power Line
    6kV Protection på Ethernet Port
    -40 til + 75 ° C

    Pris 4 788  NOK
    Delenummer: ESW5G-POE+
    På vei inn  
  • 24-porters Managed switch...

    24-porters Managed switch 24 x 10/100/1000Mbit RJ45. Fiber 4 x SFP slot for 10 Gbit / 1 Gb, PoE +, 100-240

    24 Porter Administrerte Ethernet-svitsj med PoE
    PoE + (36Watt). Total PoE kraft er 600Watt
    24 x RJ45 10/100 / 1000Mbit
    4 x SFP 10 Gbit, 10GBASE-sr / SL SFP + grensesnitt (Port-25 til port-28)
    128Gbps (ikke-blokkerende)
    databuffer med 32M biter
    IEEE 802.3x pause ramme for full dupleks
    Dimensjoner: 440 x 300 x 56 mm, 1.25U høy
    Vekt: 5,4kg
    Forsyningsspenning 100-240 VAC
    POE standard IEEE 802.3af / 802.3at / 802.3bt
    Automatisk generering av portkonfigurasjon
    VLAN: VLAN edge, 802.1Q, VLAN protokoll basseret
    MVR (Multicast VLAN Regitration)

    Pris 14 985  NOK
    Delenummer: ESW24GSFP4-POE+
    Fysisk på lager  
  • 8 port Managed switch 8 x...

    8 port Managed switch 8 x 10/100/1000Mbit RJ45. Fiber 2 x 100/1000Mbit SFP slot, POE+, montering på vegg, magneter, 48-57VDC

    Managed switch med Gigabit-porter
    8 x 10/100/1000BASE-T RJ45-porter med PoE +
    Opp til 36 watt for hver PoE port
    Total PoE effekt er 240Watt
    2 x 100/1000BASE-X mini-GBIC / SFP
    IGMP-snooping (Multicast)
    Driftstemperatur: -20 - +70°C
    Kan være veggmontert, magnetisk veggmontert eller DIN-skinne
    Forsyningsspenning: 48-58DCV 5,7A max inngang (PSU ikke inkludert)
    Dimensjoner: 180 x 140 x 24,4mm
    Vekt: 686gram

    Pris 4 823  NOK
    Delenummer: ESW8G-M-SFP2-PWM
    På vei inn  
  • 8 port Managed switch10/100...

    8 port Managed switch10/100 / 1000Mbit RJ45, PoE++ 2-porten 100 / 1000Mbit og 2-porten 10 Gb SFP slot, DIN, 48 - 56VDC

    Managed PoE Switch med åtte RJ45 og 4 SFP slot
    8 x 10/100 / 1000mbit med PoE ++ (95Watt)
    PoE effekt max. er 360Watt (45Watt pr port)
    PoE utvidga modus - maks. 160 - 200meter
    2 x 100/1000Mbit SFP spor - for Single-og multimodus SFP modul
    2 x 10 Gb SFP slot 
    2 x digital inngang
    2 x digitale utgangssignaler (åpen kollektor)
    IGMP-snooping
    128 VLAN-grensesnitt
    IEEE 1588v2 Precision Time Protocol (tidssyncronisering)
    Driftstemperatur: -40 - +75°C
    Dimensjoner: 152 x 108 x 77 mm
    Vekt: 1, 2kg
    Forsyningsspenning: 48 - 56VDC (anbefales min 52VDC.) 8amp

    Pris 10 111  NOK
    Delenummer: ESW8G-M-SFP4P+
    På vei inn  
  • 48 Port Gigabit PoE +...

    48 Port Gigabit PoE + Managed Switch med 4 x SFP+ -slot for 1 / 2.5 / 10Gbit fibermoduler. DHCP-server. 230VAC / 56VDC.

    Managed Poe + Switch med 48 x RJ45 og 4 x SFP + Slot
    48 x RJ45 10/100 / 1000mbit med POE +
    Opptil 36 watt per port - Maks. Totalt 400W / 720W
    720Watt på båter 230VAC og 56VDC-inngang
    4 x SFP + -spor for 1Gbit / 2.5Gbit og 10Gbit SFP Fibermoduler
    Redundantring, Rask gjenoppretting
    Layer 3 VLAN-ruting
    Intern temperaturkontroll
    IGMP Snooping, Spanning Tree Protocol
    MLD Snooping (IPv6)
    Management, SNMP, DHCP Server, SMTP
    Redundant Spenningsforsyning Inngang
    Mål: 440 x 300 x 45 mm (1U)
    Vekt: 5kg
    Driftstemperatur: 0 - +50°C
    Spenning: 100 - 250VAC, 36 - 60VDC

    Pris 19 903  NOK
    Delenummer: ESW48G4SFP-POE+
    På vei inn  
  • 16 Ports Managed Switch 16...

    16 Ports Managed Switch 16 x 100 / 1000Mbit RJ45. Fiber 2 x 100/1000/2500Mbit SFP -slot, PoE+, -40 - +75°C, 48 - 56VDC

    Managed switch. 16 x RJ45, 2 x SFP
    16 x 10/100 / 1000mbit bryter med PoE + (36watt)
    Total PoEeffekt er 320 watt (Dual DC-inngang)
    2 x 10/100 / 1000mbit RJ45 < br> 2 x 100/1000 / 2500mbit SFP Castle
    Støtter 2.5 GHz SFP Module
    IGMP Snooping
    MLD Snooping
    DHCP Relay / DHCP Server
    Cylær Sikkerhet
    Erps Ring. Rask Ring Recovery Mindre enn 10ms
    1588 Tid Synkronisering Protokoll
    Layer 2 switch
    Temperaturområde fra -40 til + 75 ° C
    Spenning: 48 - 56VDC - Redundant inngang
    Mål: 152 x 107 x 87 mm

    Pris 12 655  NOK
    Delenummer: ESW18SFP2
    På vei inn  
  • 4 porter Industrial 10 /...

    4 porter Industrial 10 / 100Mbit + 1 x 100Mbit SC Multi Mode styrt PoE-bryter. DIN-plugg. -10 - + 70 ° C, 48 - 55VDC

    4x10 / 100Tx IEEE 802.3at / av.
    PoE er 30Watt per port og 1x100Fx (SC) fiberport, Multi Mode, 2km
    Network Redundant: RSTP / MSTP, og TG .8032 ERPS (Recovery Time & 50ms)
    Konfigurasjon: Webkonsoll, Telnet, CLI-kommando
    IGMP opptil 256 grupper
    IEEE802.1Q VLAN, SNMP v1 / v2c
    PoE, Ping Alarm for PoE Ports Power Recycle
    Alarmer via e-post
    Redundant Power Input: 48 - 55VDC
    Metal IP30, DIN Rail og Wall Mount
    Temperatur: -10 - + 70 ° C

    Pris 7 806  NOK
    Delenummer: ANR-LMP-0501-M
    På vei inn  
  • 8 port Managed switch 8 x...

    8 port Managed switch 8 x 10/100/1000Mbit RJ45. Fiber 2 x 100/1000Mbit SFP, PoE +, -20 - +70°C, 48-58VDC. Veggfeste

    8 x 10/100/1000BASE-T RJ45-porter med PoE+
    opp til 36 watt for hver PoE port
    2 x 100/1000Base-X mini-GBIC / SFP
    Driftstemperatur: -20 - +70°C 
    Managed switch med LCD-skjermen
    Väggfeste, magnetisk eller DIN-skinne
    Forsyningsspenning: 48-58DCV 5,7A max inngangs
    PSU ikke inkludert
    Dimensjoner: 180 x 140 x 25 mm

    Pris 5 133  NOK
    Delenummer: ESW8G-M-SFP2-LCD
    Fysisk på lager  
  • 24 Ports Managed Switch 24...

    24 Ports Managed Switch 24 x 10/100/1000Mbit RJ45. Fiber 4 x 100/1000Mbit SFP Slot Combo, PoE++ (Poe Ultra 90W) 230VAC

    Managed industriell switch
    24 x RJ45, 4 x SFP
    24 x 10/100/1000Mbit RJ45 Porte PoE++
    IEEE 802.3at / af / bt - Ultra Poe (90watt) End / Mid-span
    Total PoE Effect er 720W
    4 x 100/1000Mbit mini-gbic / SFP Slots, Combo med 4 Gbit RJ45 SFP
    VLAN - IEEE 802.1Q Merke VLAN
    VLAN (Q-IN-Q) - IEEE 802.1AD
    Protokoll VLAN, Voice VLAN, Privat VLAN, Ledelse VLAN, GVRP
    IGMP Snooping v2 og v3
    MLD Snooping v1, v2
    Port Security for Source Mac Address Filtrering
    DHCP Snooping for å filtrere uønskede DHCP-meldinger
    Mål: 440 x 300 x 44,5 mm (1U)
    Vekt: 5kg
    Spenning: 100 - 240VAC

    Pris 11 874  NOK
    Delenummer: ESW24SFP4-POE++
    På vei inn  
  • Layer-3 16 Ports Managed...

    Layer-3 16 Ports Managed Switch 16 x 10/100 / 1000mbit RJ45. Fiber 4 x Gbit SFP + 2 x 10gbit SFP, POE ++ (POE Ultra), 230VAC

    16 x 10/100/1000Mbit RJ45
    16 porte med PoE Ultra (75W per port)
    4 100/1000BASE-X mini-GBIC/SFP slot
    2 10Gbit SFP+ slot
    RJ45 console interface til management og opsætning
    PoE maks. er 400Watt, end-span og mid-span.
    PoE power feeding op til 100 meter
    Total PoE management
    IGMP Snooping
    MLD Snooping
    Maks. 8 VLAN interface

    Pris 12 600  NOK
    Delenummer: ESW16SFP2G-POE+U
    På vei inn