Multi Mode - 50 MY

Fiberkabler brukes til dataoverføring; seriell kommunikasjon, nettverk, lyd / video. Siden fiberkabler er laget av ikke-ledende materiale, overfører de ikke spenninger mellom enhetene, de er derfor egnet i industrien og som isolatorer for lynbeskyttelse og andre overspenninger. Hvis vi har en OM3 fiberkabel med 50/125 MY, refererer de to første sifrene til diameteren på kabelen, det vil si tykkelsen. Hvor de tre siste sifrene refererer til...

Fiberkabler brukes til dataoverføring; seriell kommunikasjon, nettverk, lyd / video. Siden fiberkabler er laget av ikke-ledende materiale, overfører de ikke spenninger mellom enhetene, de er derfor egnet i industrien og som isolatorer for lynbeskyttelse og andre overspenninger. Hvis vi har en OM3 fiberkabel med 50/125 MY, refererer de to første sifrene til diameteren på kabelen, det vil si tykkelsen. Hvor de tre siste sifrene refererer til kabelens innkapsling av kjernen, som også kalles "kledning".

Multi Mode - 50 MY

Det fins 24 produkter.

Viser 1-20 av 24 element(er)
  • Product title

    Product title

    LC-LC Fiber Cable
    Multimode
    Duplex
    4 x LC Plug, 50 / 125μm
    OM5
    LSZH
    Lime
    5m

    Pris 161 NOK
    Delenummer: K-FIBER-OM5-LC5
    Fysisk på lager