PoE (Power Over Ethernet)

Her finner du vårt utvalg av PoE svitsjer. Vi tilbyr ulike modeller med flere porter som strekker seg fra mellom 4 til 24 porter. Se også vår bryter med to Gigabit SFP fiber. I tillegg til vanlig PoE standard, tilbyr vi også PoE + brytere. Se dem videre ned.

Power over Ethernet (POE) er et nettverk funksjon som lar nettverk kabling elektrisk effekt over en eksisterende dataforbindelse med en enkelt Cat 5e /...

Her finner du vårt utvalg av PoE svitsjer. Vi tilbyr ulike modeller med flere porter som strekker seg fra mellom 4 til 24 porter. Se også vår bryter med to Gigabit SFP fiber. I tillegg til vanlig PoE standard, tilbyr vi også PoE + brytere. Se dem videre ned.

Power over Ethernet (POE) er et nettverk funksjon som lar nettverk kabling elektrisk effekt over en eksisterende dataforbindelse med en enkelt Cat 5e / Cat 6 Ethernet-kabel. Power over Ethernet (PoE) gjør installasjon av ekstern utstyr eller eksterne enheter uten å måtte koble til strømnettet. Dette gjør det mulig å levere strøm til flere områder, uten å måtte installere ekstra elektrisk infrastruktur eller med kontaktene på hvert endepunkt. Utstyr kan installeres uten behov for en elektriker, og fordi ethernet kabel koster mindre og ofte allerede er installert i bygninger som er PoE-baserte systemer langt mer kostnadseffektivt. PoE maksimale sendesignaler opp til 100 meter.

PoE Switch - fra 4 og opp til 24 porter - DANBIT

PoE (Power Over Ethernet)

Det fins 32 produkter.

Viser 1-20 av 32 element(er)

Aktive filtre

  • 24 port Managed Switch. 24...

    24 port Managed Switch. 24 x 10/100/1000Mbit RJ45. Fiber 2 x 1000Mbit SFP slot. Uplink 2 x Gigabit RJ45. -10 - +50°C, 230VAC

    Managed Industrial Gigabit switch. 24 x RJ45, 2 x SFP
    24-porter PoE+, 30 watt pr port
    Total PoE effekt er 390 watt
    PoE spenningsutgang. 54VDC 30W maksimal 
    24 x 10/100/1000Mbit RJ45
    2 x 1000Mbit SFP slot 
    2 x uplink SFP eller RJ45
    Layer 2 bryter
    IGMP Snooping (Multicast Protocol)
    Port speiling
    Driftstemperatur: -10 - +50°C
    Forsyningsspenning: 100 - 240VAC 
    Dimensjoner: 442 x 305 x 45 mm (1U)
    Vekt: 4.4kg

    Pris 6 523  NOK
    Delenummer: ESW24L2-POE
    På vei inn  
  • 16 port Managed switch 16 x...

    16 port Managed switch 16 x 10/100Mbit RJ45. Fiber 2 x 1000Mbit SFP, PoE + LCD-skjerm, Extend UTP opp til 250 meter, 230VAC

    16 port 10/100Mbit + 2 gigabit RJ45
    2 x 1000BASE-X mini-GBIC SFP kombinasjons grensesnitt.
    PoE + er 32 watt
    Maks. PoE-strøm er 300 watt
    IEEE 802.3af / på End-span.
    Hver port gir 54VDC til PoE-utstyr.
    Auto deteketere PoE-utstyr.
    Gir PoE strøm til maks. 100meters.
    Extended tilstand uten PoE, avstanden opp til 250meter
    Utstyrt med smart LCD
    Dimensjoner: 440 x 233 x 44 mm (1U)
    Driftstemperatur: -10 - + 60 ° C
    Forsyningsspenning: 100 - 240VAC, 5A

    Pris 3 921  NOK
    Delenummer: ESW16SFP2-POE+
    På vei inn  
  • 6 porter bryter 4 x 10 /...

    6 porter bryter 4 x 10 / 100Mbit + 2 x 10 / 100Mbit Rj45 uplink, POE +, Managed, 48VDC

    MANAGED SWITCH

    4 x 10/100Mbit RJ45 PoE+ ports
    2 x 10/100Mbit RJ45 redundant uplink ports
    DC 48V Power Input
    Up to 25 Watt per port
    Up to 80 Watt total power
    Multiple Super Ring technology (MSRTM), up to 5ms recovery time
    Patented Rapid Dual Homing (RDHTM) technology
    SNMP v1/v2c/v3, IGMP snooping v1/v2/v3, RMON, VLAN, QoS
    Network security by IP/MAC address, SSL and SSH
    Built-in hardware watchdog timer for system auto-reset
    -40~60°C wide operating temperature

    Pris 4 329  NOK
    Delenummer: ESW6POE+
    Fysisk på lager  
  • 7 Ports Managed Switch 5 x...

    7 Ports Managed Switch 5 x 10/100 / 1000mbit RJ45. Fiber 2 x 100 / 1000mbit SFP. Poe +, 48 - 56VDC (282W)

    hurtig ring, redundant ring for kritisk nettverk, administrert
    IEEE 1588 Time Protocol, støtter MEF Service og Synchronet Ethernet
    7 Porter Administrert Switch 5 x RJ45, 2 x SFP
    4 x 10/100 / 1000mbit RJ45 med Ultra Poe (60watt)
    1 x 10/100 / 1000mbit RJ45
    2 x 100/1000Mbit med SFP Slot
    Temperaturområde: -40 til + 75 ° C
    Strømforsyning: 48 - 56VDC - 282watt

    Pris 7 605  NOK
    Delenummer: ESW5SFP2-POE4+
    På vei inn  
  • Portene 24 10/100/1000Mbit...

    Portene 24 10/100/1000Mbit RJ45 Ultra PoE + x 4 fiberporter Gbit TP / SFP Combo, managed, 230VAC

    24 x 10/100 / 1000mbit RJ45-porter PoE ++
    IEEE 802.3at / av / - Ultra PoE (60-watts) end / mid span 
    Total PoE effekt er 600Watt (25W / port)
    4 x 100 / 1000mbit mini-GBIC / SFP slisser i kombinasjon med 4 Gbit RJ45 SFP
    RJ45 konsollgrensesnitt for styring og konfigurasjon
    VLAN - IEEE 802.1Q kodet VLAN
    VLAN Q-i-Q) - IEEE 802.1ad
    protokollen VLAN, Voice VLAN, Private VLAN, ledelse VLAN, GVRP
    SPv4 IGMP snooping v2 og v3
    Støtter IPv6 MLD-snooping v1, v2
    IGMP request modus, IGMP-snooping, ports filtrering
    MLD snooping port filtrering
    Port sikkerhet kilde MAC-adresse filtrering
    DHCP snooping for å filtrere bort uønskede DHCP meldinger

    Pris 12 723  NOK
    Delenummer: ESW24SFP4-POE++
    På vei inn  
  • 16 ports 10/100/1000Mbit...

    16 ports 10/100/1000Mbit switch PoE Ultra + 4 x Gbit SFP + 2 x 10Gbit SFP, Managed, 230VAC

    16 x 10/100/1000Mbit RJ45
    16 porte med PoE Ultra (75W per port)
    4 100/1000BASE-X mini-GBIC/SFP slot
    2 10Gbit SFP+ slot
    RJ45 console interface til management og opsætning
    PoE maks. er 400Watt, end-span og mid-span.
    PoE power feeding op til 100 meter
    Total PoE management
    IGMP Snooping
    MLD Snooping
    Maks. 8 VLAN interface

    Pris 12 856  NOK
    Delenummer: ESW16SFP2G-POE+U
    På vei inn  
  • 24 porte Managed switch...

    24 porte Managed switch 10/100/1000Mbit RJ45 med PoE++ 95W på alle 24 porter, 2 x SFP fiber 1Gbit/10Gbit, 2 x 230VAC

    Top klasse Managed Poe++ switch - til storskala nettverk
    24 x RJ45 med PoE++ (95W) på alle porter samtidig
    PoE effektbudsjett er 2280Watt. Ingen kompromisser
    Double plug-in power leverer
    24 x RJ45 10/100/1000Mbit med PoE++
    PoE extended mode 200meter
    2 x 10GBASE-T-slot for 10Gbit / 1Gbit SFP Module Single Mode eller Multi Mode
    2 x 10GBase-SR/LR SFP+ slot (combo med 2 x SFP / RJ45)
    Layer 3 - Profesjonell Grade
    multi cast support
    ERPS Ring IP overvåking - recover mindre enn 10 ms
    DHCP relé / DHCP-serveren
    Support Cisco ether-kanal (statisk trunk)
    Dimensjoner: 440 x 300 x 44 mm (1U)
    Vekt: 5,5kg
    Driftstemperatur: 0 - +50°C,

    Pris 17 676  NOK
    Delenummer: ESW24G2SFP-POE++
    På vei inn  
  • 8 port Managed switch 8 x...

    8 port Managed switch 8 x 10/100/1000Mbit RJ45. Fiber 2 x 100/1000Mbit SFP slot, PoE+, -40 - +75°C, 12 - 48VDC

    Managed Industrial Switch for vanskelig miljø
    8 port industriell Gigabit svitsj, RJ45 PoE +
    2-port SFP 100/1000Mbps
    Forsyningsspenning: 12 - 48VDC / 7A
    PoE makt budsjett: 60W ved 12V ved 24V 120 w, 240 W ved 48V
    Redundant nettilkobling
    IGMP- snooping, MLD snooping 
    IEEE 1588v2 Precision tid protokoll
    Modbus TCP sanntids (SCADA)
    Extended temperaturområde fra -40 til 75 ° C
    DIN-skinne eller vegg
    Mål: 152 x 107 x 77 mm

    Pris 7 823  NOK
    Delenummer: ESW8G-M-SFP2
    På vei inn  
  • 24-porters Managed switch...

    24-porters Managed switch 24 x 10/100/1000Mbit RJ45. Fiber 4 x SFP slot for 10 Gbit / 1 Gb, PoE +, 100-240

    24 Porter Administrerte Ethernet-svitsj med PoE
    PoE + (36Watt). Total PoE kraft er 600Watt
    24 x RJ45 10/100 / 1000Mbit
    4 x SFP 10 Gbit, 10GBASE-sr / SL SFP + grensesnitt (Port-25 til port-28)
    128Gbps (ikke-blokkerende)
    databuffer med 32M biter
    IEEE 802.3x pause ramme for full dupleks
    Dimensjoner: 440 x 300 x 56 mm, 1.25U høy
    Vekt: 5339g
    Forsyningsspenning 100-240 VAC
    POE standard IEEE 802.3af / 802.3at / 802.3bt
    Automatisk generering av portkonfigurasjon
    VLAN: VLAN edge, 802.1Q, VLAN protokoll basseret
    MVR (Multicast VLAN Regitration)

    Pris 12 533  NOK
    Delenummer: ESW24GSFP4-POE+
    Fysisk på lager  
  • 8 port Managed switch 8 x...

    8 port Managed switch 8 x 10/100/1000Mbit RJ45. Fiber 2 x 100/1000Mbit SFP slot, POE+, montering på vegg, magneter, 48-57VDC

    Managed switch med Gigabit-porter
    8 x 10/100/1000BASE-T RJ45-porter med PoE +
    Opp til 36 watt for hver PoE port
    Total PoE effekt er 240Watt
    2 x 100/1000BASE-X mini-GBIC / SFP
    IGMP-snooping (Multicast)
    Driftstemperatur: -20 - +70°C
    Kan være veggmontert, magnetisk veggmontert eller DIN-skinne
    Forsyningsspenning: 48-58DCV 5,7A max inngang (PSU ikke inkludert)
    Dimensjoner: 180 x 140 x 24,4mm
    Vekt: 686gram

    Pris 3 979  NOK
    Delenummer: ESW8G-M-SFP2-PWM
    Fysisk på lager  
  • 8 port Managed switch 8 x...

    8 port Managed switch 8 x 10/100/1000Mbit RJ45. Fiber 2 x 100/1000Mbit SFP, PoE +, -20 - +70°C, 48-58VDC. Veggfeste

    8 x 10/100/1000BASE-T RJ45-porter med PoE+
    opp til 36 watt for hver PoE port
    2 x 100/1000Base-X mini-GBIC / SFP
    Driftstemperatur: -20 - +70°C 
    Managed switch med LCD-skjermen
    Väggfeste, magnetisk eller DIN-skinne
    Forsyningsspenning: 48-58DCV 5,7A max inngangs
    PSU ikke inkludert
    Dimensjoner: 180 x 140 x 25 mm

    Pris 4 235  NOK
    Delenummer: ESW8G-M-SFP2-LCD
    Fysisk på lager  
  • 8 porter RJ45 10/100 Mbps +...

    8 porter RJ45 10/100 Mbps + 2 x 1 Gbit SFP-port, PoE, LAN, 52V DC

    1 x 1Gbit SFP-port, kombinasjon med RJ45 1Gbit.
    1 x 1Gbit SFP-port, Uplink med RJ45 1Gbit.
    8 x RJ 45 PoE
    2 x SFP
    1 x Combo eller opplasting til RJ45
    & lt; 6W per PoE
    Ethernet standard: IEEE802.2, IEEE 802.3u, IEEE802.3af, IEEE802.3at
    Strømforsyning: DC48V - 52V

    Pris 1 267  NOK
    Delenummer: ESW8-POE-COMBO
    Fysisk på lager