RJ45 + Fiber

RJ45 + Fiber

Det fins 25 produkter.

Viser 1-20 av 25 element(er)

Aktive filtre

24 port Managed Switch. 24...

24 port Managed Switch. 24 x 10/100/1000Mbit RJ45. Fiber 2 x 1000Mbit SFP slot. Uplink 2 x Gigabit RJ45. -10 - +50°C, 230VAC

Managed Industrial Gigabit switch. 24 x RJ45, 2 x SFP
24-porter PoE+, 30 watt pr port
Total PoE effekt er 390 watt
PoE spenningsutgang. 54VDC 30W maksimal 
24 x 10/100/1000Mbit RJ45
2 x 1000Mbit SFP slot 
2 x uplink SFP eller RJ45
Layer 2 bryter
IGMP Snooping (Multicast Protocol)
Port speiling
Driftstemperatur: -10 - +50°C
Forsyningsspenning: 100 - 240VAC 
Dimensjoner: 442 x 305 x 45 mm (1U)
Vekt: 4.4kg

Pris 7 137  NOK
Delenummer: ESW24L2-POE
På vei inn  
  • 16 porter unmanaged switch...

    16 porter unmanaged switch 16 x RJ45 10/100/1000Mbps + 1 Gb SFP port, PoE, LAN, 240VAC WT:-40~80C

    Utvidet driftstemperatur -40 ° ~ 80 ° C
    16-port 10/100TX + 2-port 10/100/1000T/mini-GBIC-kombinasjon
    7,2 Gbps bakplan (bytte stoff)
    Redundans av Ethernet -ring (gjenopprettingstid <20 ms)
    IEEE 802.1w Rapid Spanning Tree & IEEE 802.1d Spanning Tree Protocol
    IEEE 802.1x RADIUS
    IEEE 802.1p klasse eller tjeneste for trafikklassifisering og prioritering
    QoS (kvalitet på tjenesten)
    Støtter portbasert VLAN og IEEE 802.1Q Tag VLAN
    IGMP med spørringsmodus for multimediaprogrammer
    Portspeiling for trafikkovervåking
    IP -adresse Sikkerhetsadministrasjon for å forhindre uautorisert tilgang
    UL klasse I, divisjon 2 sertifisert
    IP30 robust aluminiumskabinettdesign
    DIN-skinne eller panelmonterbar

    Pris Ring for pris
    Delenummer: ESW16-POE-2SFP-DW
    På vei inn  
  • Info kommer snarest

    24-port Managed switch 24 x 100/1000Mbit SFP slot + 4 x 10/100/1000Mbit / 10 Gb SFP Combo. -10 - +60°C, 36 - 60VDC

    Administrert industrifiberbryter til nettverk Back-Bone
    Cyber ​​Security
    IGMP Snooping
    Erps Fast Recovery Ring, Redundant
    1588 Tid Protokoll for tidssynkroner mellom Switche
    Mål: 440 x 200 x 45 mm (1U)
    Temperatur: -10 - + 60 ° C ved hjelp av temperatur: -40 - + 75 ° C ved DC-forsyning
    Supply Spenning : 100 - 240VAC
    Supply Spenning: 36 - 60VDC 1.2a

    Pris 9 953  NOK
    Delenummer: ESW24SFP4-10G
    På vei inn  
  • 24 Ports Managed Fiber /...

    24 Ports Managed Fiber / RJ45 switch 16 x 100/1000Mbit fiber SFP, 8 x RJ45, 4 x 10Gbit SFP + 230VAC / 36-75VDC

    Managed switch 16 x RJ45, 20 x SFP Slot 1Gbit (4 x 10Gbit)
    8 x 10/100/1000 Mbit RJ45
    16 x 100 / 1000Mbit SFP-spor delt med RJ45
    4 x 10Gbit SFP+ slot
    Layer 3 Switch med stor støttestyring
    IPv6 / IPv4
    IGMP Snooping (Multicast Protocol)
    Enkelte IP-adressehåndtering
    Redundant Power System (230VAC og 36-75VDC)
    Mål: 440 x 320 x 44 mm (1U)
    Vekt: 4.5kg
    Driftstemperatur: 0 - + 50 ° C

    Pris 17 692  NOK
    Delenummer: ESW24L3V6
    På vei inn  
  • 24 port Managed switch 20 x...

    24 port Managed switch 20 x 10/100/1000Mbit RJ45. Fiber 4 x 100/1000Mbit SFP slot Combo, 0 - +50°C, 230VAC

    Managed Industrial Gigabit switch. 24 x RJ45, 4 x SFP slot 
    20 ports 10/100/1000T og 4 Port gigabit TP / SFP Combo 
    20 x 10/100/1000 Mbit RJ45
    4 x 100/1000Mbit SFP slot
    Cyber ​​Security
    Layer 2 til Layer 4 switch 
    IGMP snooping
    MLD snooping 
    Dimensjoner: 440 x 200 x 45 mm (1U)
    Vekt: 3.3kg
    Forsyningsspenning: 100 ~ 240VAC
    Driftstemperatur: 0 - +50°C

    Pris 4 333  NOK
    Delenummer: ESW24SFP4
    På vei inn  
  • Industrial Rack-Mount...

    Industrial Rack-Mount Modular L3 Gigabit Poe Switch, opptil 24 x Gigabit-porter, 4 x 10 Gigabit SFP uplink-spor

    Fleksibel modulær konfigurasjon, 3 modul-dedikerte spor
    Opptil 20 mulige konfigurasjoner i 4 strøminngangsversjoner
    Opptil 24 POE-porter, med maksimalt 720W POE Power Budget
    4 x 1 Gigabit eller 4 X 10 Gigabit SFP Uplink-spor
    RIPV1/V2, OSPFV2, IPv4 Statisk ruting og multicast IP-ruting
    ITU-T G.8032 ERPS RING, RSTP, MRP (klient) og VRRP-redundans
    Rugget industriell design for -40° ~ +75°C hard miljøoperasjon
    Profinet v2.33 cc-b konformans
    EN50155 og EN50121-4 Sertifisert for jernbane- og trackside -applikasjoner

    Pris Ring for pris
    Delenummer: ESW24G4SFP10G-PN
    På vei inn  
  • 16 Ports Managed Switch 16...

    16 Ports Managed Switch 16 x 100 / 1000Mbit RJ45. Fiber 2 x 100/1000/2500Mbit SFP -slot, PoE+, -40 - +75°C, 48 - 56VDC

    Managed switch. 16 x RJ45, 2 x SFP
    16 x 10/100 / 1000mbit bryter med PoE + (36watt)
    Total PoEeffekt er 320 watt (Dual DC-inngang)
    2 x 10/100 / 1000mbit RJ45 < br> 2 x 100/1000 / 2500mbit SFP Castle
    Støtter 2.5 GHz SFP Module
    IGMP Snooping
    MLD Snooping
    DHCP Relay / DHCP Server
    Cylær Sikkerhet
    Erps Ring. Rask Ring Recovery Mindre enn 10ms
    1588 Tid Synkronisering Protokoll
    Layer 2 switch
    Temperaturområde fra -40 til + 75 ° C
    Spenning: 48 - 56VDC - Redundant inngang
    Mål: 152 x 107 x 87 mm

    Pris 12 585  NOK
    Delenummer: ESW18SFP2
    På vei inn  
  • 24-porters Managed switch...

    24-porters Managed switch 24 x 10/100/1000Mbit RJ45. Fiber 4 x SFP slot for 10 Gbit / 1 Gb, PoE +, 100-240

    24 Porter Administrerte Ethernet-svitsj med PoE
    PoE + (36Watt). Total PoE kraft er 600Watt
    24 x RJ45 10/100 / 1000Mbit
    4 x SFP 10 Gbit, 10GBASE-sr / SL SFP + grensesnitt (Port-25 til port-28)
    128Gbps (ikke-blokkerende)
    databuffer med 32M biter
    IEEE 802.3x pause ramme for full dupleks
    Dimensjoner: 440 x 300 x 56 mm, 1.25U høy
    Vekt: 5,4kg
    Forsyningsspenning 100-240 VAC
    POE standard IEEE 802.3af / 802.3at / 802.3bt
    Automatisk generering av portkonfigurasjon
    VLAN: VLAN edge, 802.1Q, VLAN protokoll basseret
    MVR (Multicast VLAN Regitration)

    Pris 14 903  NOK
    Delenummer: ESW24GSFP4-POE+
    På vei inn  
  • 16 Port Unmanaged Switch 16...

    16 Port Unmanaged Switch 16 x 10 / 100Mbit RJ45. Fiber 2 x 1000mbit SFP, POE + LCD-skjerm, utvide UTP opptil 250 meter, 230VAC

    16 port 10/100Mbit + 2 gigabit RJ45
    2 x 1000BASE-X mini-GBIC SFP kombinasjons grensesnitt.
    PoE + er 32 watt
    Maks. PoE-strøm er 300 watt
    IEEE 802.3af / på End-span.
    Hver port gir 54VDC til PoE-utstyr.
    Auto deteketere PoE-utstyr.
    Gir PoE strøm til maks. 100meters.
    Extended tilstand uten PoE, avstanden opp til 250meter
    Utstyrt med smart LCD
    Dimensjoner: 440 x 233 x 44 mm (1U)
    Driftstemperatur: -10 - + 60 ° C
    Forsyningsspenning: 100 - 240VAC, 5A

    Pris 4 175  NOK
    Delenummer: ESW16SFP2-POE+
    På vei inn  
  • 24 Ports Managed Switch 24...

    24 Ports Managed Switch 24 x 10/100/1000Mbit RJ45. Fiber 4 x 100/1000Mbit SFP Slot Combo, PoE++ (Poe Ultra 90W) 230VAC

    Managed industriell switch
    24 x RJ45, 4 x SFP
    24 x 10/100/1000Mbit RJ45 Porte PoE++
    IEEE 802.3at / af / bt - Ultra Poe (90watt) End / Mid-span
    Total PoE Effect er 720W
    4 x 100/1000Mbit mini-gbic / SFP Slots, Combo med 4 Gbit RJ45 SFP
    VLAN - IEEE 802.1Q Merke VLAN
    VLAN (Q-IN-Q) - IEEE 802.1AD
    Protokoll VLAN, Voice VLAN, Privat VLAN, Ledelse VLAN, GVRP
    IGMP Snooping v2 og v3
    MLD Snooping v1, v2
    Port Security for Source Mac Address Filtrering
    DHCP Snooping for å filtrere uønskede DHCP-meldinger
    Mål: 440 x 300 x 44,5 mm (1U)
    Vekt: 5kg
    Spenning: 100 - 240VAC

    Pris 11 810  NOK
    Delenummer: ESW24SFP4-POE++
    På vei inn  
  • Layer-3 16 Ports Managed...

    Layer-3 16 Ports Managed Switch 16 x 10/100 / 1000mbit RJ45. Fiber 4 x Gbit SFP + 2 x 10gbit SFP, POE ++ (POE Ultra), 230VAC

    16 x 10/100/1000Mbit RJ45
    16 porte med PoE Ultra (75W per port)
    4 100/1000BASE-X mini-GBIC/SFP slot
    2 10Gbit SFP+ slot
    RJ45 console interface til management og opsætning
    PoE maks. er 400Watt, end-span og mid-span.
    PoE power feeding op til 100 meter
    Total PoE management
    IGMP Snooping
    MLD Snooping
    Maks. 8 VLAN interface

    Pris 12 532  NOK
    Delenummer: ESW16SFP2G-POE+U
    På vei inn  
  • 20 port fiber switch -...

    20 port fiber switch - Stackable. 20 x 100/1000Mbit SFP slot. 4 x Combo SFP 10 Gbit / 1 Gbit / RJ45. Managed. 230VAC / 48VDC

    24 x 100/1000Mbit BASE-X SFP slot
    4 x 10/100/1000Mbit RJ45 delt med port-1 til port 4
    4 x 10 Gbit BASE-SR / LR SFP+ slot SFP
    IP stabling opp til 6 enheter
    Gigabit TP SFP og 10G SFP+ grensesnitt
    Hardware stabling opp til 6 enheter
    Switche som er stablet i en logisk enhet
    Stacking strukturen støtter redundant Ring mode 
    IPv4 IGMP / IPv6 MLD-snooping v1, v2 og v3
    MVR (Multicast VLAN registrering)
    Ethernet Ring beskyttelse Bytte
    Forsyningsspenning: 100 - 240VAC og 36 - 72VDC 2.5A
    Dimensjoner: 440 x 280 x 44 mm (1U)
    Driftstemperatur: 0 - + 50 ° C
    DIN brakett

    Pris 11 036  NOK
    Delenummer: ESW20SFP4SFP+
    På vei inn  
  • 24 porte Managed switch...

    24 porte Managed switch 10/100/1000Mbit RJ45 med PoE++ 95W på alle 24 porter, 2 x SFP fiber 1Gbit/10Gbit, 2 x 230VAC

    Top klasse Managed Poe++ switch - til storskala nettverk
    24 x RJ45 med PoE++ (95W) på alle porter samtidig
    PoE effektbudsjett er 2280Watt. Ingen kompromisser
    Double plug-in power leverer
    24 x RJ45 10/100/1000Mbit med PoE++
    PoE extended mode 200meter
    2 x 10GBASE-T-slot for 10Gbit / 1Gbit SFP Module Single Mode eller Multi Mode
    2 x 10GBase-SR/LR SFP+ slot (combo med 2 x SFP / RJ45)
    Layer 3 - Profesjonell Grade
    multi cast support
    ERPS Ring IP overvåking - recover mindre enn 10 ms
    DHCP relé / DHCP-serveren
    Support Cisco ether-kanal (statisk trunk)
    Dimensjoner: 440 x 300 x 44 mm (1U)
    Vekt: 5,5kg
    Driftstemperatur: 0 - +50°C,

    Pris 21 297  NOK
    Delenummer: ESW24G2SFP-POE++
    På vei inn  
  • 48 Port Gigabit Managed...

    48 Port Gigabit Managed Switch med 4 x SFP + -spor for 10gbit fibermoduler. 230VAC, stablet

    Administrert bryter med 48 x RJ45 og 4 x SFP + Slot
    Layer 2 Switch
    48 x RJ45 10/100 / 1000MBIT
    4 x SFP + Slot for 10Gbit SFP Fiber Modules
    Redundant Ring , Raskt gjenoppretting
    IgMP Snooping, Spanning Tree Protocol
    Vifte med hastighetskontroll
    Dimensjoner: 440 x 330 x 44 mm (1U)
    Vekt: 4kg
    Driftstemperatur: 0 - + 50 ° C
    Supply Spenning: 100 - 250VAC

    Pris 9 695  NOK
    Delenummer: ESW48G4SFP
    På vei inn  
  • 24 port switch - Stackable....

    24 port switch - Stackable. 24 x 10/100/1000Mbit RJ45. Fiber 4x Combo SFP 10 Gbit / 1 Gb / RJ45. Managed. 230VAC

    24 x 10/100/1000Mbit RJ45
    4 x RJ45 1000Mbit delt med port-1 til port 4
    4 x 10 Gbit BASE-SR / LR SFP+ slot SFP
    IP stables opp til 6 enheter 
    Ggabit TP SFP og 10G SFP + grensesnitt
    Hardware Stacking opp til 6 enheter
    Switch som er Stacket i en logisk enhet
    Stacking strukturen støtter redundant Ring mode 
    IPv4 IGMP- / IPv6 MLD snooping v1, v2 og v3
    MVR (Multicast VLAN registrering)
    Ethernet Ring Protection Bytte
    Forsyningsspenning: 100 - 240VAC, 21Watt
    Dimensjoner: 440 x 280 x 44 mm (1U)
    Driftstemperatur: 0 - +50°C
    DIN brakett

    Pris 4 636  NOK
    Delenummer: ESW24G4SFP10GS
    På vei inn