Nettverk Products

Stort utvalg av nettverksprodukter hos DANBIT.

Leveres fra vårt eget fysiske lager i Køge og har daglig levering av lagrede produkter.

DANBIT distribuerer alle typer nettverksprodukter og løsninger og for bedrifter av enhver størrelse.

Ring og få rådgivende

DANBIT forhandler:

Stort utvalg av nettverksprodukter hos DANBIT.

Leveres fra vårt eget fysiske lager i Køge og har daglig levering av lagrede produkter.

DANBIT distribuerer alle typer nettverksprodukter og løsninger og for bedrifter av enhver størrelse.

Ring og få rådgivende

DANBIT forhandler:

  • Switch
  • portservere
  • Print Servers
  • Patchpaneler og Extenders
  • Repeaters
  • Serial Port Servere
  • Media Converters
  • Access Points
  • Bridges
  • Antenner og Routere
  • Nettverkskort
  • SFP Moduler
  • PoE Splitters Strømforsyninger, etc.

Nettverk Products

Det fins 65 produkter.

Viser 1-20 av 65 element(er)
  • 1 x RS232 Serieportserver

    1 x RS232 Serieportserver

    Ekstern COM-port på Ethernet og Internett
    Atop SE5001-S2 Seriell Device Server
    10 / 100Mbit Ethernet.
    Seriell port via DB9 mannlig
    Strøm levert fra 9 - 30VDC eller 5VDC (strømkontakt ) - 2,8 watt
    Strømforsyning er ikke inkludert

    Pris 1 217 NOK
    Delenummer: ETH1SER-MINI+
    Fysisk på lager  
  • 1 x RS422 eller RS485...

    1 x RS422 eller RS485 Serieportserver

    Serial Device Server med RS485/RS422 via Ethernet og Internet
    Atop SE5001-S5, 
    RS422/485 via DB9 han-stik
    Strømforsynes fra 9 - 30VDC eller 5VDC (power jack) - 1,5Watt

    Pris 1 048 NOK
    Delenummer: ETH1SER485MINI
    Fysisk på lager  
  • Utskriftsserver for USB 2.0

    Utskriftsserver for USB 2.0

    10/100 Mbit-utskriftsserver med 1 USB-port.

    Utskriftsserver, USB 2.0, Ethernet, Fast Ethernet, 10Base-T, 100Base-TX

    Pris 525 NOK
    Delenummer: PRINT-SERV-USB
    På vei inn  
  • Rest salg: AUI til fiber,...

    Rest salg: AUI til fiber, single-mode

    Konverterer AUI-porten til fiberkabelforbindelsen.
    Bare beregnet til montering direkte på nettverkskortet eller HUB
    -delen for å isolere PCen fra nettverket eller mot rammepotensialet; forskjeller mellom ulike forsyningsnett og maks. kabellengder: AUI 50 meter, fiberoptisk 2000 meter
    Strømforsyning fra AUI-porten som leverer 10-15 VDC / 200 mA
    Plugger: DB15 hankontakt for AUI-port og ST-kontakt for fiberoptisk kabel

    Pris 3 503 NOK
    Delenummer: ETH-AUI-FIBER-S
    Fysisk på lager  
  • DSL Router med VPN

    DSL Router med VPN

    DSL/kabel VPN Router
    IEEE 802.3,IEEE802.3u
    4 x 10/100M Ethernet RJ-45 ports
    1 x 10/100M WAN RJ-45 port
    1 x RS-232 dial up backup port
    DDNS, UPnP
    Op til 32 IPSec VPN tunnels
    Forsyning: 12V DC, 1.2A 

    Pris 301 NOK
    Delenummer: ETH-DSL-VPN*
    Fysisk på lager  
  • 8 porter 10/100/1000Mbit...

    8 porter 10/100/1000Mbit bryter PoE Ultra + 2 1 / 10Gbit SFP, Managed, 230VAC

    8  x 10/100 / 1000Mbit RJ45
    8 porter med PoE Ultra (75W per port)
    2Gbps SFP eller 10G SFP mini-GBIC / SFP-spor
    RJ45 konsollgrensesnitt for styring og oppsett
    PoE max er 258Watt, end-span og mid-span.
    PoE strømforsyning opp til 100 meter
    Total PoE-styring
    IGMP Snooping, MLD Snooping
    Max. 128 VLAN-grensesnitt
    Driftstemperatur fra 0 - +50°C

    Pris 6 507 NOK
    Delenummer: ESW8SFP2G-POE+U
    På vei inn  
  • Ethernet Wifi bridge

    Ethernet Wifi bridge

    Connection between two equipments or two networks
    Ready to use, nothing to configure
    5 GHz IEEE 802.11a WiFi band (108 Mbps)
    Secured radio link with pre-configured WPA2
    10/100 Base TX RJ45 auto-sensing network interface
    AC/DC block adapters supplied

    Pris 5 820 NOK
    Delenummer: ETH-WIFI-BRIDGE
    Fysisk på lager