Nettverk Products

Stort utvalg av nettverksprodukter hos DANBIT. 
Leveres fra vårt eget fysiske lager i Køge og har daglig levering av lagrede produkter. 
DANBIT distribuerer alle typer nettverksprodukter og løsninger og for bedrifter av enhver størrelse. 
Ring og få rådgivende 
DANBIT forhandler: 
Switch 
portservere 
Print Servers 
Patchpaneler og Extenders 
Repeaters 
Serial Port Servere 
...

Stort utvalg av nettverksprodukter hos DANBIT. 
Leveres fra vårt eget fysiske lager i Køge og har daglig levering av lagrede produkter. 
DANBIT distribuerer alle typer nettverksprodukter og løsninger og for bedrifter av enhver størrelse. 
Ring og få rådgivende 
DANBIT forhandler: 
Switch 
portservere 
Print Servers 
Patchpaneler og Extenders 
Repeaters 
Serial Port Servere 
Media Converters 
Access Points 
Bridges 
Antenner og Routere 
Nettverkskort 
SFP Moduler 
PoE Splitters Strømforsyninger, etc. 
Alle For Kabler, Plugger og Tilbehør

Nettverk Products

Det fins 491 produkter.

Viser 1-20 av 491 element(er)

Aktive filtre

Trådløs RS232 via Bluetooth...

Trådløs RS232 via Bluetooth opp til 100 meter. Med 2 stk. får du en trådløs RS232 link - ingen installasjon af software/drivere.

Bluetooth fra PC til adapter gir RS232-port
Ekstern antenne.
Bluetooth 2.0.
Med 2 stk. som rygg-til-rygg-kobling
gir tilkobling mellom 2 COM-porter
Trådløs overføring av data mellom serielle porter
Opp til 100 meter
Antennekontakten er RSMA hunn
Oppsett via AT-kommandoer
Må strømforsynes fra 5 - 40VDC via skruklemme
USB minikabel til A hann - for strøm fra 5VDC
2 x skruklemme for evt ekstern strømforsyning
Er ikke batteridrevet
Bruk Putty for testing/oppsett
Hjelp til oppsett kan kjøpes i tillegg

Pris 1 384  NOK
Delenummer: BLUETOOTH-RS232
Fysisk på lager  
  • PCI Express Nettverkkort...

    PCI Express Nettverkkort med SFP

    1000 Mbps PCI-Express Net-kort for SFP
    Kjøp 1000Mbit SFP-modul Single Mode eller Multi Mode
    Driver for: XP / 2003, Vista / 2008, Vinn 7, Linux 64-bit, Mac OS X
    PCI Express, 1 lane
    SFP-modulen kan være 62,5/125my eller 50/125my
    Driftstemperatur: 0 - + 65 ° C
    Mål: 121.4 x 119.5 mm

    Pris 1 014  NOK
    Delenummer: ETH-PCIE-SFP
    Fysisk på lager  
  • RJ45 til AUI...

    RJ45 til AUI 10Base-T-nettverk, RJ45 / AUI, maks. 500m

    AUI-omformer for UTP-kabel, ekstern forsyning
    1 x DB15 AUI hunn 10 Base-5 (AUI)
    1 x RJ45 hunn 10 Base-T
    Maks kabellengde: maks 500 m per (tykk Ethernet), maks 100 m per UTP-kabel
    LED: POWER, COL, LINK, TP / RCV
    IEEE 802.3 10Base-T / AUI Ethernet
    IEEE 802.2 10Base-T/10Base-2
    FCC klasse A underdel B eller del 15 krav

    Pris 2 280  NOK
    Delenummer: ETH-RJ45-AUI
    På vei inn  
  • 1200 Mbit 2,4 / 5 GHz...

    1200 Mbit 2,4 / 5 GHz Trådløst Wifi Access Point / Bridge / Repeater, Dual Band, IP30 kabinett

    Industrielt 2,4/5GHz trådløst Access Point
    1200Mbps 802.11ac
    Dual Band
    LAN Gigabit Ethernet 
    1 x 10/100/1000BASE-TX RJ45 port med PoE
    2 x 2.4GHz 5dBi SMA antenne, 2 x 5GHz 5dBi SMA antenne med RP-SMA-stik 
    802.3at PoE, 48-56V DC input
    IP30 tæt kabinet
    Driftstemperatur -10 til +60°
    Til vægmontering

    Pris 2 864  NOK
    Delenummer: WLAN-AP-DIN-SFP
    Fysisk på lager