Nettverk Products

Stort utvalg av nettverksprodukter hos DANBIT. 
Leveres fra vårt eget fysiske lager i Køge og har daglig levering av lagrede produkter. 
DANBIT distribuerer alle typer nettverksprodukter og løsninger og for bedrifter av enhver størrelse. 
Ring og få rådgivende 
DANBIT forhandler: 
Switch 
portservere 
Print Servers 
Patchpaneler og Extenders 
Repeaters 
Serial Port Servere 
...

Stort utvalg av nettverksprodukter hos DANBIT. 
Leveres fra vårt eget fysiske lager i Køge og har daglig levering av lagrede produkter. 
DANBIT distribuerer alle typer nettverksprodukter og løsninger og for bedrifter av enhver størrelse. 
Ring og få rådgivende 
DANBIT forhandler: 
Switch 
portservere 
Print Servers 
Patchpaneler og Extenders 
Repeaters 
Serial Port Servere 
Media Converters 
Access Points 
Bridges 
Antenner og Routere 
Nettverkskort 
SFP Moduler 
PoE Splitters Strømforsyninger, etc. 
Alle For Kabler, Plugger og Tilbehør

Nettverk Products

Det fins 73 produkter.

Viser 1-20 av 73 element(er)
10-Port Industrial Gigabit...

10-Port Industrial Gigabit PoE + styrt bryter, 8 RJ45-porter og 2 SFP-porter

8 x RJ45 10/100 / 1000Tx IEEE 802.3at / av i samsvar med 30W / port
2 x SFP 100/1000
Nettverksredundans: RSTP / MSTP og G.8032 ERPS
Konfigurasjon: Webkonsoll, Telnet, CLI-kommando
IGMP v1 / v2, opptil 256 grupper
QoS (IEEE802.1p) og CoS / ToS
IEEE802.1Q VLAN, SNMP v1 / v2c / v3
PoE Ping-alarmfunksjon for PoE-kraftgjenvinning - Systemvarslingsinnstilling for automatisk advarsel via e-post - Redundant strømforsyning: 12 ~ 36VDC, (innebygd spenningsforsterker) - Metall IP30 - DIN-skinne og veggmontering < br> Standard driftstemperatur: -10 til 70 ° C

Pris 8 515 NOK
Delenummer: ANR-LMP-1002G-SFP-24
  • Ny
På vei inn  
  • 1 x RS232 Serieportserver

    1 x RS232 Serieportserver

    Ekstern COM-port på Ethernet og Internett
    Atop SE5001-S2 Seriell Device Server
    10 / 100Mbit Ethernet.
    Seriell port via DB9 mannlig
    Strøm levert fra 9 - 30VDC eller 5VDC (strømkontakt ) - 2,8 watt
    Strømforsyning er ikke inkludert

    Pris 1 217 NOK
    Delenummer: ETH1SER-MINI+
    Fysisk på lager  
  • Gigabit media converter for...

    Gigabit media converter for enkeltfiber- og WDM-modus, enkeltmodus opp til 10 km, WDM-A, TX1310nm / RX1550nm, 5VDC

    Gigabit WDM Single Core Fiber Media Converter
    WDM-A - TX 1319nm / RX 1550nm
    IEEE 802.3 / h / ab 10/100 / 1000BaseT
    IEEE 802.3z 1000BaseX
    Jumbo Frame (9K bytes)
    Store-and-Forward Switching Mechanism
    Auto Crossover for MDI / MDIX i TP Port
    Auto-Forhandling i TP Port
    Flow Control
    Link Alarm
    Auto & Kraftmoduskonfigurasjon
    Dimensjoner: 71 x 94 x 26 mm
    5VDC / 1.5A strømforsyning inkludert

    Pris 2 285 NOK
    Delenummer: ANR-FCU-3002A-WA-S1
    • Ny
    På vei inn  
  • Media Converter Gigabit for...

    Media Converter Gigabit for enkeltfiber- og WDM-modus, Multi Mode opp til 550m, WDM-B, TX1550nm / RX1310nm, 5VDC

    IEEE 802.3 / u / ab 10/100 / 1000BaseT
    IEEE 802.3z 1000BaseX
    Jumbo Frame (9K bytes)
    Store-and-Forward Switching Mechanism
    Auto-Crossover for MDI / MDIX i TP-port
    Auto-forhandling i TP-port
    Flytkontroll
    koblingsalarm
    Auto & Kraftmoduskonfigurasjon
    dimensjoner: 71 x 94 x 26 mm for DC5 V, 1,5 A

    Pris 3 331 NOK
    Delenummer: ANR-FCU-3002A-WB-M
    • Ny
    På vei inn  
  • Mediekonverterer Gigabit...

    Mediekonverterer Gigabit for enkeltfiber- og WDM-modus. Enkelt modus opp til 10 km, WDM-B, TX1550nm / RX1310nm, 5VDC

    Gigabit WDM Media Converter for enkjernet Single Mode fiber
    WDM-B - TX 1550nm / RX 1310nm
    IEEE 802.3 / h / ab 10/100 / 1000BaseT
    IEEE 802.3z 1000BaseX
    Jumbo Frame (9K bytes)
    Store-and-Forward Switching Mechanism
    Auto-crossover for MDI / MDIX i TP-port
    Auto-forhandling i TP-port
    Strømningskontroll
    Koblingsalarm
    Auto & Kraftmoduskonfigurasjon
    Dimensjoner: 71 x 94 x 26 mm
    5VDC / 1.5A strømforsyning inkludert

    Pris 3 111 NOK
    Delenummer: ANR-FCU-3002A-WB-S1
    • Ny
    På vei inn  
  • 12-Port industriell PoE +...

    12-Port industriell PoE + Gigabit ustyrt bryter med utvidet temperatur -40 ° til 75 ° C

    8 x 10/100 / 1000Tx RJ45 (30W / port)
    2 x 10/100 / 1000Tx RJ45
    2 x 100/1000 SFP-porter
    Auto MDI / MDI-X Funksjon
    Arkiv for lagring og viderekobling
    24Gbps Back-Plane (Switching Fabric)
    8K MAC-adressetabell
    9.6Kbytes Jumbo Frame
    Overspenningsvern: 2000 VDC
    ESD-beskyttelse: 6000 VDC > UL klasse I, divisjon 2-sertifisert strømforsyning: 48 ~ 55VDC
    Innebygd reléutgang for strømbrudd
    IP30 Robust Metal Case Design
    DIN-skinne og veggmontering
    Driftstemperatur STD: -40 ° til 75 ° C

    Pris 6 587 NOK
    Delenummer: ANR-LNP-1202G-SFP-T
    • Ny
    På vei inn  
  • 4G (LTE) Router med WIFI og...

    4G (LTE) Router med WIFI og LAN / WAN, PoE PSE-utgang, Dual SIM, 9 - 48VDC

    2G / 3G / 4G LTE-router
    WIFI 802.11b/g/n, AP eller klient
    WPA / WPA2-godkjenning, WEP / TKIP / AES-kryptering
    1 x LAN, 1 x WAN eller 2 x LAN (2 x RJ45)
    2 × 50 Ω SMA Cellular
    1 × 50 Ω SMA WIFI
    Dual SIM-kort
    1 x RS232
    1 x DI + DO
    PoE PSE Utgang (Fungerer bare hvis 48VDC leveres til ruteren)
    Strømforsyning: 9 - 48VDC (48VDC @ 0.5A inkludert)
    DIN-skinne montering
    Temperatur: -40 ° C til + 70 ° C
    Fuktighet. 0% til 95% (ikke-kondenserende)

    Pris 2 933 NOK
    Delenummer: ROUTER4G-2SIM-W-POE
    Fysisk på lager  
  • 1 x RS422 eller RS485...

    1 x RS422 eller RS485 Serieportserver

    Serial Device Server med RS485/RS422 via Ethernet og Internet
    Atop SE5001-S5, 
    RS422/485 via DB9 han-stik
    Strømforsynes fra 9 - 30VDC eller 5VDC (power jack) - 1,5Watt

    Pris 1 048 NOK
    Delenummer: ETH1SER485MINI
    Fysisk på lager