Kommerciel / Kontor

Her finner du utvalget av nettverksswitcher som passer for lett industri og kontormiljø. Hvis du ikke finner switchen som passer din oppgave, kan du kontakte vårt salgsteam.

Switchene har standard temperaturspesifikasjoner og er egnet for romtemperaturforhold og lett industri.

Hvis du derimot leter etter en nettverksswitche med utvidet temperaturområde og industriell robusthet, refererer vi til kategorien Industri.

Kommerciel / Kontor

Det fins 14 produkter.

Viser 1-14 av 14 element(er)
24 port Managed Switch,...

24 port Managed Switch, stables. 24 x 10/100/1000Mbit RJ45. Fiber 4 x 1 Gbit / 10 Gb SFP slot, 230VAC og / eller 48VDC

Stakbar Managed switch. RJ45 x 24, 4 x SFP slot 1 Gbit / 10 Gb
24 x 10/100/1000 Mbit RJ45
4 x 100/1000Mbit SFP slot deles med RJ45
4 x 10 Gbit SFP transceiver
Layer 3-svitsj med god støtte administrasjon
IPv6 / IPv4
IGMP snooping (Multicast Protocol)
Single IP Address Management
Redundant Power System (230VAC / 48VDC)
Dimensjoner: 440 x 320 x 44 mm (1U)
Vekt: 4,5 kg
Driftstemperatur: 0 - +50°C

Pris 14 703  NOK
Delenummer: ESW24L3V6
På vei inn  
  • 24 port switch - Stackable....

    24 port switch - Stackable. 24 x 10/100/1000Mbit RJ45. Fiber 4x Combo SFP 10 Gbit / 1 Gb / RJ45. Managed. 230VAC

    24 x 10/100/1000Mbit RJ45
    4 x RJ45 1000Mbit delt med port-1 til port 4
    4 x 10 Gbit BASE-SR / LR SFP+ slot SFP
    IP stables opp til 6 enheter 
    Ggabit TP SFP og 10G SFP + grensesnitt
    Hardware Stacking opp til 6 enheter
    Switch som er Stacket i en logisk enhet
    Stacking strukturen støtter redundant Ring mode 
    IPv4 IGMP- / IPv6 MLD snooping v1, v2 og v3
    MVR (Multicast VLAN registrering)
    Ethernet Ring Protection Bytte
    Forsyningsspenning: 100 - 240VAC, 21Watt
    Dimensjoner: 440 x 280 x 44 mm (1U)
    Driftstemperatur: 0 - +50°C
    DIN brakett

    Pris 3 851  NOK
    Delenummer: ESW24G4SFP10GS
    På vei inn  
  • 5 port DNV marinegodkjent...

    5 port DNV marinegodkjent bryter. 5x 10/100/1000Mbit, 9-480VDC, 4Watt, IP30. DIN-tilpasning -40 - + 75 ° C

    Det Norske Veritas Certified marin switch DNV GL
    Non-managed 5 port nettverkswitch godkjent til skibe
    5 x 10 / 100/000Mbit Auto-MDI / MDIX
    Forsyningsspenning: 9 - 48VDC, 4Watt polaritet beskyttelse
    Transientbeskyttelse, spenningsavleder DC-inngang
    Gjennomløp: 1,488,000 pps ved 1 gigabit
    Dimensjoner: 110 x 74 x 24 mm
    Vekt: 160 g
    Driftstemperatur: -40 - +75°C
    Fuktighet: 10 - 90% relativ fuktighet (ikke-kondenserende)
    DIN beslag, Metall kabinett

    Pris 2 891  NOK
    Delenummer: ESW5GU-DNV
    På vei inn  
  • 5 porter 10/100/1000Mbit...

    5 porter 10/100/1000Mbit switch, RJ45, PoE +, med DIP-switch

    Innebygd høyspenningsinjektor maks. 60W for hver PoE-port
    IEEE 802.3at / av PoE-kompatibel
    Strømbeskyttelse: OVP, OCP, SCP
    Kompakt design med veggmontert kapasitet
    UL / CB-bekreftet ekstern strømadapter på 120w
    Per port PoE (Modus A, Modus B) På-av-kontroll ved DIP-bryter

    Pris 2 492  NOK
    Delenummer: ESW5POE-1G
    Fysisk på lager  
  • 24-porters Managed switch...

    24-porters Managed switch 24 x 10/100/1000Mbit RJ45. Fiber 4 x SFP slot for 10 Gbit / 1 Gb, PoE +, 100-240

    24 Porter Administrerte Ethernet-svitsj med PoE
    PoE + (36Watt). Total PoE kraft er 600Watt
    24 x RJ45 10/100 / 1000Mbit
    4 x SFP 10 Gbit, 10GBASE-sr / SL SFP + grensesnitt (Port-25 til port-28)
    128Gbps (ikke-blokkerende)
    databuffer med 32M biter
    IEEE 802.3x pause ramme for full dupleks
    Dimensjoner: 440 x 300 x 56 mm, 1.25U høy
    Vekt: 5339g
    Forsyningsspenning 100-240 VAC
    POE standard IEEE 802.3af / 802.3at / 802.3bt
    Automatisk generering av portkonfigurasjon
    VLAN: VLAN edge, 802.1Q, VLAN protokoll basseret
    MVR (Multicast VLAN Regitration)

    Pris 11 394  NOK
    Delenummer: ESW24GSFP4-POE+
    Fysisk på lager  
  • 5 port DNV GL marine...

    5 port DNV GL marine godkjent switch. 5 x 10/100Mbit. Robust og kompakt. 18 - 30VDC 3watt, IP30. DIN brakett -40 - +75°C

    Det Norske Veritas Certified marin switch
    Non-managed 5 port nettverk switch godkjent til skip
    5 x 10 / 100Mbit Auto-MDI / MDIX
    Forsyningsspenning: 18 - 30VDC polaritet
    Surge, en overspenningsavleder likestrøms
    Gjennomløp: 148,880 pps på 100 Mbit
    Dimensjoner: 110 x 74 x 24 mm
    Vekt: 145 g
    Driftstemperatur: -40 - +75°C
    Fuktighet: 10 til 90% relativ fuktighet ( ingen kondense)
    DIN beslag, metallsylinder

    Pris 1 965  NOK
    Delenummer: ESW5U-DNV
    På vei inn  
  • 8 port DNV GL marine...

    8 port DNV GL marine godkjent managed switch 8 x 10/100Mbit. Fiber 2 x 100/1000Mbit SFP slot, 12 - 60VDC 12Watt, DIN -40 - +75°C

    Det Norske Veritas Certified marin switch DNV GL
    AManaged 8 port nettverk switch godkjent for skip
    8 x 10/100Mbit Auto-MDI / MDIX
    2 x 100/1000Mbit SFP Single Mode eller Multi Mode 
    Forsyningsspenning: 12 - 60VDC, 12Watt
    Polaritetvern, overspenningsvern på DC input
    Dimensjoner: 162 x 123 x 50 mm
    Vekt: 780g 
    Driftstemperatur: -40 - +75°C
    Fukt: 10 - 90% relativ fuktighet (ikke-kondenserende)
    DIN beslag, Metall kabinett

    Pris 10 472  NOK
    Delenummer: ESW8MSFP-DNV
    På vei inn  
  • 8 port DNV marine godkjent...

    8 port DNV marine godkjent Managed switch 8 x 10/100/1000Mbit. Fiber 4 x 1000Mbit SFP slot, 12 - 60VDC, DIN -40 - +75°C

    Det Norske Veritas Certified marin switch DNV GL
    Managed 8 port nettverk switch godkjent for skip
    8 x 10/100/1000Mbit Auto-MDI / MDIX
    4 x 1000Mbit SFP Single Mode eller Multi Mode 
    Forsyningsspenning: 12 - 60VDC, 18Watt
    Polaritetbeskyttelse, overspenningsvern på DC input
    Dimensjoner: 162 x 122 x 50 mm
    Vekt: 860g
    Driftstemperatur: -40 - +75°C
    Fuktighet: 10 - 90% relativ fuktighet (ikke-kondenserende)
    DIN beslag, Metall kabinett

    Pris 14 990  NOK
    Delenummer: ESW8GMSFP-DNV
    På vei inn