Kommerciel / Kontor

Her finner du utvalget av nettverksswitcher som passer for lett industri og kontormiljø. Hvis du ikke finner switchen som passer din oppgave, kan du kontakte vårt salgsteam.

Switchene har standard temperaturspesifikasjoner og er egnet for romtemperaturforhold og lett industri.

Hvis du derimot leter etter en nettverksswitche med utvidet temperaturområde og industriell robusthet, refererer vi til kategorien Industri.

Kommerciel / Kontor

Det fins 22 produkter.

Viser 1-20 av 22 element(er)

Aktive filtre

  • 5 porter 10/100/1000Mbit...

    5 porter 10/100/1000Mbit switch, RJ45, PoE +, med DIP-switch

    Innebygd høyspenningsinjektor maks. 60W for hver PoE-port
    IEEE 802.3at / av PoE-kompatibel
    Strømbeskyttelse: OVP, OCP, SCP
    Kompakt design med veggmontert kapasitet
    UL / CB-bekreftet ekstern strømadapter på 120w
    Per port PoE (Modus A, Modus B) På-av-kontroll ved DIP-bryter

    Pris 3 017  NOK
    Delenummer: ESW5POE-1G
    Fysisk på lager  
  • 24 Ports Managed Switch,...

    24 Ports Managed Switch, Stackable. 24 x 10/100/1000mbit RJ45. Fiber 4 x 1gbit SFP, 4 x 10gbit SFP +, Redundant 230VAC

    Starred Managed Switch. 24 x RJ45, 4 x SFP Slot 1Gbit / 10Gbit
    24 x 10/100/1000 Mbit RJ45
    4 x 100 / 1000mbit SFP Slot delt med RJ45
    4 x 10Gbit SFP+ Slot
    Layer 3 Bytt med stor støttestyring
    IPv6 / IPv4
    IGMP Snooping (Multicast-protokoll)
    Enkelte IP-adressehåndtering
    Redundant strømsystem (230VAC)
    Mål: 440 x 320 x 44 mm (1U)
    Vekt: 4,5 kg
    Driftstemperatur: 0 - + 50 ° C

    Pris 17 789  NOK
    Delenummer: ESW24L3V6
    På vei inn  
  • 24 port switch - Stackable....

    24 port switch - Stackable. 24 x 10/100/1000Mbit RJ45. Fiber 4x Combo SFP 10 Gbit / 1 Gb / RJ45. Managed. 230VAC

    24 x 10/100/1000Mbit RJ45
    4 x RJ45 1000Mbit delt med port-1 til port 4
    4 x 10 Gbit BASE-SR / LR SFP+ slot SFP
    IP stables opp til 6 enheter 
    Ggabit TP SFP og 10G SFP + grensesnitt
    Hardware Stacking opp til 6 enheter
    Switch som er Stacket i en logisk enhet
    Stacking strukturen støtter redundant Ring mode 
    IPv4 IGMP- / IPv6 MLD snooping v1, v2 og v3
    MVR (Multicast VLAN registrering)
    Ethernet Ring Protection Bytte
    Forsyningsspenning: 100 - 240VAC, 21Watt
    Dimensjoner: 440 x 280 x 44 mm (1U)
    Driftstemperatur: 0 - +50°C
    DIN brakett

    Pris 4 661  NOK
    Delenummer: ESW24G4SFP10GS
    På vei inn  
  • 5 port DNV GL marine...

    5 port DNV GL marine godkjent switch. 5 x 10/100Mbit. Robust og kompakt. 18 - 30VDC 3watt, IP30. DIN brakett -40 - +75°C

    Det Norske Veritas Certified marin switch
    Non-managed 5 port nettverk switch godkjent til skip
    5 x 10 / 100Mbit Auto-MDI / MDIX
    Forsyningsspenning: 18 - 30VDC polaritet
    Surge, en overspenningsavleder likestrøms
    Gjennomløp: 148,880 pps på 100 Mbit
    Dimensjoner: 110 x 74 x 24 mm
    Vekt: 145 g
    Driftstemperatur: -40 - +75°C
    Fuktighet: 10 til 90% relativ fuktighet ( ingen kondense)
    DIN beslag, metallsylinder

    Pris 2 379  NOK
    Delenummer: ESW5U-DNV
    På vei inn  
  • 5 port DNV marinegodkjent...

    5 port DNV marinegodkjent bryter. 5x 10/100/1000Mbit, 9-480VDC, 4Watt, IP30. DIN-tilpasning -40 - + 75 ° C

    Det Norske Veritas Certified marin switch DNV GL
    Non-managed 5 port nettverkswitch godkjent til skibe
    5 x 10 / 100/000Mbit Auto-MDI / MDIX
    Forsyningsspenning: 9 - 48VDC, 4Watt polaritet beskyttelse
    Transientbeskyttelse, spenningsavleder DC-inngang
    Gjennomløp: 1,488,000 pps ved 1 gigabit
    Dimensjoner: 110 x 74 x 24 mm
    Vekt: 160 g
    Driftstemperatur: -40 - +75°C
    Fuktighet: 10 - 90% relativ fuktighet (ikke-kondenserende)
    DIN beslag, Metall kabinett

    Pris 3 636  NOK
    Delenummer: ESW5GU-DNV
    På vei inn  
  • Managed switch, 8 porter...

    Managed switch, 8 porter 100/1000Mbit RJ45, PoE+ (36W), 2 x 100Mbit / 1Gbit / 2.5Gbit SFP, 2 x 10Gbit SFP

    8 x 10/100 / 1000BASE-T RJ45 Auto-MDI / MDIX-porter
    2 x 1000BASE-SX / LX / BX SFP-grensesnitt
    8 POE-injeksjonsporter med 802.3ay /
    PoE Standard 802.3at
    60GB ikke-blokkering
    32Mbits Databuffer
    IEEE 802.3X pause ramme for dupleks
    IP30 aluminium
    Din skinne og veggmontering
    Alarm relé 1A, 24V DC
    2 x Digital utgang (DI)
    2 x Digital utgang (DO) 24v DC, 100mA max
    Dimensjoner: 72 x 107 x 152mm
    Vekt: 1684g & nbsp;
    Forsyning: 48-56 V DC

    Pris 9 802  NOK
    Delenummer: ESW8G-M-SFP4P
    Fysisk på lager  
  • 8 port DNV GL marine...

    8 port DNV GL marine godkjent managed switch 8 x 10/100Mbit. Fiber 2 x 100/1000Mbit SFP slot, 12 - 60VDC 12Watt, DIN -40 - +75°C

    Det Norske Veritas Certified marin switch DNV GL
    AManaged 8 port nettverk switch godkjent for skip
    8 x 10/100Mbit Auto-MDI / MDIX
    2 x 100/1000Mbit SFP Single Mode eller Multi Mode 
    Forsyningsspenning: 12 - 60VDC, 12Watt
    Polaritetvern, overspenningsvern på DC input
    Dimensjoner: 162 x 123 x 50 mm
    Vekt: 780g 
    Driftstemperatur: -40 - +75°C
    Fukt: 10 - 90% relativ fuktighet (ikke-kondenserende)
    DIN beslag, Metall kabinett

    Pris 12 671  NOK
    Delenummer: ESW8MSFP-DNV
    På vei inn  
  • 24-porters Managed switch...

    24-porters Managed switch 24 x 10/100/1000Mbit RJ45. Fiber 4 x SFP slot for 10 Gbit / 1 Gb, PoE +, 100-240

    24 Porter Administrerte Ethernet-svitsj med PoE
    PoE + (36Watt). Total PoE kraft er 600Watt
    24 x RJ45 10/100 / 1000Mbit
    4 x SFP 10 Gbit, 10GBASE-sr / SL SFP + grensesnitt (Port-25 til port-28)
    128Gbps (ikke-blokkerende)
    databuffer med 32M biter
    IEEE 802.3x pause ramme for full dupleks
    Dimensjoner: 440 x 300 x 56 mm, 1.25U høy
    Vekt: 5,4kg
    Forsyningsspenning 100-240 VAC
    POE standard IEEE 802.3af / 802.3at / 802.3bt
    Automatisk generering av portkonfigurasjon
    VLAN: VLAN edge, 802.1Q, VLAN protokoll basseret
    MVR (Multicast VLAN Regitration)

    Pris 14 985  NOK
    Delenummer: ESW24GSFP4-POE+
    Fysisk på lager  
  • 8 port DNV marine godkjent...

    8 port DNV marine godkjent Managed switch 8 x 10/100/1000Mbit. Fiber 4 x 1000Mbit SFP slot, 12 - 60VDC, DIN -40 - +75°C

    Det Norske Veritas Certified marin switch DNV GL
    Managed 8 port nettverk switch godkjent for skip
    8 x 10/100/1000Mbit Auto-MDI / MDIX
    4 x 1000Mbit SFP Single Mode eller Multi Mode 
    Forsyningsspenning: 12 - 60VDC, 18Watt
    Polaritetbeskyttelse, overspenningsvern på DC input
    Dimensjoner: 162 x 122 x 50 mm
    Vekt: 860g
    Driftstemperatur: -40 - +75°C
    Fuktighet: 10 - 90% relativ fuktighet (ikke-kondenserende)
    DIN beslag, Metall kabinett

    Pris 18 138  NOK
    Delenummer: ESW8GMSFP-DNV
    På vei inn