Managed

Managed

Det fins 18 produkter.

Viser 1-18 av 18 element(er)

Aktive filtre

  • 24 port Managed Switch. 24...

    24 port Managed Switch. 24 x 10/100/1000Mbit RJ45. Fiber 2 x 1000Mbit SFP slot. Uplink 2 x Gigabit RJ45. -10 - +50°C, 230VAC

    Managed Industrial Gigabit switch. 24 x RJ45, 2 x SFP
    24-porter PoE+, 30 watt pr port
    Total PoE effekt er 390 watt
    PoE spenningsutgang. 54VDC 30W maksimal 
    24 x 10/100/1000Mbit RJ45
    2 x 1000Mbit SFP slot 
    2 x uplink SFP eller RJ45
    Layer 2 bryter
    IGMP Snooping (Multicast Protocol)
    Port speiling
    Driftstemperatur: -10 - +50°C
    Forsyningsspenning: 100 - 240VAC 
    Dimensjoner: 442 x 305 x 45 mm (1U)
    Vekt: 4.4kg

    Pris 7 176  NOK
    Delenummer: ESW24L2-POE
    På vei inn  
  • 10-port Managed switch 8 x...

    10-port Managed switch 8 x 10/100/1000Mbit RJ45. Fiber 2 x 100/1000Mbit SFP slot. 0 - +50°C. 230VAC

    Administrert Gigabit Switch: 8 x RJ45, 2 x SFP Slot
    8 x 10/100 / 1000mbit RJ45
    2 x 100/1000MBit SFP Slot
    IGMP Snooping og Port Mirroring
    Layer 2 Switch
    Supply Spenning: 100 - 240VAC PSU Innebygd
    Mål: 217 x 135 x 44 mm (1U)
    Driftstemperatur: 0 - + 50 ° C
    Metall Chassis
    Fittings for Rack monteres selges separat.

    Pris 2 017  NOK
    Delenummer: ESW10G2SFP
    Fysisk på lager  
  • Info kommer snarest

    24-port Managed switch 24 x 100/1000Mbit SFP slot + 4 x 10/100/1000Mbit / 10 Gb SFP Combo. -10 - +60°C, 36 - 60VDC

    Administrert industrifiberbryter til nettverk Back-Bone
    Cyber ​​Security
    IGMP Snooping
    Erps Fast Recovery Ring, Redundant
    1588 Tid Protokoll for tidssynkroner mellom Switche
    Mål: 440 x 200 x 45 mm (1U)
    Temperatur: -10 - + 60 ° C ved hjelp av temperatur: -40 - + 75 ° C ved DC-forsyning
    Supply Spenning : 100 - 240VAC
    Supply Spenning: 36 - 60VDC 1.2a

    Pris 13 286  NOK
    Delenummer: ESW24SFP4-10G
    På vei inn  
  • 48 Port Gigabit Managed...

    48 Port Gigabit Managed Switch med 4 x SFP + -spor for 10gbit fibermoduler. 230VAC, stablet

    Administrert bryter med 48 x RJ45 og 4 x SFP + Slot
    Layer 2 Switch
    48 x RJ45 10/100 / 1000MBIT
    4 x SFP + Slot for 10Gbit SFP Fiber Modules
    Redundant Ring , Raskt gjenoppretting
    IgMP Snooping, Spanning Tree Protocol
    Vifte med hastighetskontroll
    Dimensjoner: 440 x 330 x 44 mm (1U)
    Vekt: 4kg
    Driftstemperatur: 0 - + 50 ° C
    Supply Spenning: 100 - 250VAC

    Pris 9 303  NOK
    Delenummer: ESW48G4SFP
    • Ny
    På vei inn  
  • IGS-20160HPT, Industrial 16-Port 10/100/1000T 802.3at PoE + 2-Port 10/100/1000T + 2-Port 100/1000X SFP Managed Switch

    16 port Managed switch 16 x 10/100/1000Mbit RJ45. Fiber 2 x 100/1000Mbit SFP slot, PoE +, -40 - +75°C, 48 - 56VDC

    Managed Industrial switch 16 x RJ45, 2 x SFP
    16 x 10/100/1000Mbit switch med PoE + (36Watt)
    Total PoE effekt er 320 watt (dual DC input)
    1 x 10/100/1000Mbit RJ45
    2 x 100/1000Mbit til SFP slot
    IGMP snooping
    MLD-snooping
    DHCP relay / DHCP Server
    Cyber ​​Security
    ERPS Ring. Fast Ring recovery mindre enn 10ms
    1588 Time Protocol. Tids synkron i nettverk
    Layer 2 switch
    Temperaturområde på -40 til 75 ° C
    Forsyningsspenning: 48 - 56VDC - redundant inngangs
    Dimensjoner: 152 x 107 x 87 mm

    Pris 16 602  NOK
    Delenummer: ESW18SFP2
    På vei inn  
  • 24 port Managed switch 20 x...

    24 port Managed switch 20 x 10/100/1000Mbit RJ45. Fiber 4 x 100/1000Mbit SFP slot Combo, 0 - +50°C, 230VAC

    Managed Industrial Gigabit switch. 24 x RJ45, 4 x SFP slot 
    20 ports 10/100/1000T og 4 Port gigabit TP / SFP Combo 
    20 x 10/100/1000 Mbit RJ45
    4 x 100/1000Mbit SFP slot
    Cyber ​​Security
    Layer 2 til Layer 4 switch 
    IGMP snooping
    MLD snooping 
    Dimensjoner: 440 x 200 x 45 mm (1U)
    Vekt: 3.3kg
    Forsyningsspenning: 100 ~ 240VAC
    Driftstemperatur: 0 - +50°C

    Pris 4 356  NOK
    Delenummer: ESW24SFP4
    På vei inn  
  • 20 port fiber switch -...

    20 port fiber switch - Stackable. 20 x 100/1000Mbit SFP slot. 4 x Combo SFP 10 Gbit / 1 Gbit / RJ45. Managed. 230VAC / 48VDC

    24 x 100/1000Mbit BASE-X SFP slot
    4 x 10/100/1000Mbit RJ45 delt med port-1 til port 4
    4 x 10 Gbit BASE-SR / LR SFP+ slot SFP
    IP stabling opp til 6 enheter
    Gigabit TP SFP og 10G SFP+ grensesnitt
    Hardware stabling opp til 6 enheter
    Switche som er stablet i en logisk enhet
    Stacking strukturen støtter redundant Ring mode 
    IPv4 IGMP / IPv6 MLD-snooping v1, v2 og v3
    MVR (Multicast VLAN registrering)
    Ethernet Ring beskyttelse Bytte
    Forsyningsspenning: 100 - 240VAC og 36 - 72VDC 2.5A
    Dimensjoner: 440 x 280 x 44 mm (1U)
    Driftstemperatur: 0 - + 50 ° C
    DIN brakett

    Pris 9 786  NOK
    Delenummer: ESW20SFP4SFP+
    På vei inn  
  • 24 Ports Managed Switch,...

    24 Ports Managed Switch, Stackable. 24 x 10/100/1000mbit RJ45. Fiber 4 x 1gbit SFP, 4 x 10gbit SFP +, Redundant 230VAC

    Starred Managed Switch. 24 x RJ45, 4 x SFP Slot 1Gbit / 10Gbit
    24 x 10/100/1000 Mbit RJ45
    4 x 100 / 1000mbit SFP Slot delt med RJ45
    4 x 10Gbit SFP+ Slot
    Layer 3 Bytt med stor støttestyring
    IPv6 / IPv4
    IGMP Snooping (Multicast-protokoll)
    Enkelte IP-adressehåndtering
    Redundant strømsystem (230VAC)
    Mål: 440 x 320 x 44 mm (1U)
    Vekt: 4,5 kg
    Driftstemperatur: 0 - + 50 ° C

    Pris 17 789  NOK
    Delenummer: ESW24L3V6
    På vei inn  
  • 16 Port Unmanaged Switch 16...

    16 Port Unmanaged Switch 16 x 10 / 100Mbit RJ45. Fiber 2 x 1000mbit SFP, POE + LCD-skjerm, utvide UTP opptil 250 meter, 230VAC

    16 port 10/100Mbit + 2 gigabit RJ45
    2 x 1000BASE-X mini-GBIC SFP kombinasjons grensesnitt.
    PoE + er 32 watt
    Maks. PoE-strøm er 300 watt
    IEEE 802.3af / på End-span.
    Hver port gir 54VDC til PoE-utstyr.
    Auto deteketere PoE-utstyr.
    Gir PoE strøm til maks. 100meters.
    Extended tilstand uten PoE, avstanden opp til 250meter
    Utstyrt med smart LCD
    Dimensjoner: 440 x 233 x 44 mm (1U)
    Driftstemperatur: -10 - + 60 ° C
    Forsyningsspenning: 100 - 240VAC, 5A

    Pris 4 198  NOK
    Delenummer: ESW16SFP2-POE+
    På vei inn  
  • 24 Ports Managed Switch 24...

    24 Ports Managed Switch 24 x 10/100 / 1000mbit RJ45. Fiber 4 x 100 / 1000mbit SFP Slot Combo, PoE ++ (Poe Ultra 90W) 230VAC

    Administrert industriell bryter. 24 x RJ34, 4 x SFP
    24 x 10/100 / 1000mbit RJ45 Porte Poe ++
    IEEE 802.3at / AF / BT - Ultra Poe (90watt) Slutt / Mid-span
    Total Poe Effect er 720W
    4 x 100 / 1000mbit mini-gbic / sfp Slots, Combo med 4 Gbit RJ45 SFP
    VLAN - IEEE 802.1Q Merke VLAN
    VLAN (Q-IN-Q) - IEEE 802.1AD
    Protokoll VLAN, Voice VLAN, Privat VLAN, Ledelse VLAN, GVRP
    IGMP Snooping v2 og v3
    MLD Snooping v1, v2
    Port Security for Source Mac Address Filtrering
    DHCP Snooping for å filtrere uønskede DHCP-meldinger < Br> Mål: 440 x 300 x 44,5 mm (1U)
    Vekt: 5kg
    Supply Spenning: 100 - 240VAC

    Pris 13 995  NOK
    Delenummer: ESW24SFP4-POE++
    På vei inn  
  • 24 porte Managed switch...

    24 porte Managed switch 10/100/1000Mbit RJ45 med PoE++ 95W på alle 24 porter, 2 x SFP fiber 1Gbit/10Gbit, 2 x 230VAC

    Top klasse Managed Poe++ switch - til storskala nettverk
    24 x RJ45 med PoE++ (95W) på alle porter samtidig
    PoE effektbudsjett er 2280Watt. Ingen kompromisser
    Double plug-in power leverer
    24 x RJ45 10/100/1000Mbit med PoE++
    PoE extended mode 200meter
    2 x 10GBASE-T-slot for 10Gbit / 1Gbit SFP Module Single Mode eller Multi Mode
    2 x 10GBase-SR/LR SFP+ slot (combo med 2 x SFP / RJ45)
    Layer 3 - Profesjonell Grade
    multi cast support
    ERPS Ring IP overvåking - recover mindre enn 10 ms
    DHCP relé / DHCP-serveren
    Support Cisco ether-kanal (statisk trunk)
    Dimensjoner: 440 x 300 x 44 mm (1U)
    Vekt: 5,5kg
    Driftstemperatur: 0 - +50°C,

    Pris 19 444  NOK
    Delenummer: ESW24G2SFP-POE++
    På vei inn  
  • 24 port switch - Stackable....

    24 port switch - Stackable. 24 x 10/100/1000Mbit RJ45. Fiber 4x Combo SFP 10 Gbit / 1 Gb / RJ45. Managed. 230VAC

    24 x 10/100/1000Mbit RJ45
    4 x RJ45 1000Mbit delt med port-1 til port 4
    4 x 10 Gbit BASE-SR / LR SFP+ slot SFP
    IP stables opp til 6 enheter 
    Ggabit TP SFP og 10G SFP + grensesnitt
    Hardware Stacking opp til 6 enheter
    Switch som er Stacket i en logisk enhet
    Stacking strukturen støtter redundant Ring mode 
    IPv4 IGMP- / IPv6 MLD snooping v1, v2 og v3
    MVR (Multicast VLAN registrering)
    Ethernet Ring Protection Bytte
    Forsyningsspenning: 100 - 240VAC, 21Watt
    Dimensjoner: 440 x 280 x 44 mm (1U)
    Driftstemperatur: 0 - +50°C
    DIN brakett

    Pris 4 661  NOK
    Delenummer: ESW24G4SFP10GS
    På vei inn  
  • 24-porters Managed switch...

    24-porters Managed switch 24 x 10/100/1000Mbit RJ45. Fiber 4 x SFP slot for 10 Gbit / 1 Gb, PoE +, 100-240

    24 Porter Administrerte Ethernet-svitsj med PoE
    PoE + (36Watt). Total PoE kraft er 600Watt
    24 x RJ45 10/100 / 1000Mbit
    4 x SFP 10 Gbit, 10GBASE-sr / SL SFP + grensesnitt (Port-25 til port-28)
    128Gbps (ikke-blokkerende)
    databuffer med 32M biter
    IEEE 802.3x pause ramme for full dupleks
    Dimensjoner: 440 x 300 x 56 mm, 1.25U høy
    Vekt: 5339g
    Forsyningsspenning 100-240 VAC
    POE standard IEEE 802.3af / 802.3at / 802.3bt
    Automatisk generering av portkonfigurasjon
    VLAN: VLAN edge, 802.1Q, VLAN protokoll basseret
    MVR (Multicast VLAN Regitration)

    Pris 13 786  NOK
    Delenummer: ESW24GSFP4-POE+
    Fysisk på lager