Industriell

Her finner du utvalget av våre industrielle Ethernet-svitsjer. Har vi ikke bryteren som passer din jobb vennligst kontakt vårt salgsteam.

I motsetning til den generelle kategorien, vil du finne her Ethernet-svitsjer utviklet for et industrielt miljø.

Dette betyr at bryterne er mye mer robust og kan ha et utvidet temperaturområde, noe som gjør dem mer egnet for ekstreme forhold.

Ser heller en felles switch for kommersiell bruk, henvises det til Kontor .

Industriell Ethernet Switch - DANBIT

Industriell

Det fins 74 produkter.

Viser 1-20 av 74 element(er)

Aktive filtre

  • 24 Ports Managed Switch 24...

    24 Ports Managed Switch 24 x 10/100 / 1000mbit RJ45. Fiber 4 x 100 / 1000mbit SFP Slot Combo, PoE ++ (Poe Ultra 90W) 230VAC

    Administrert industriell bryter. 24 x RJ34, 4 x SFP
    24 x 10/100 / 1000mbit RJ45 Porte Poe ++
    IEEE 802.3at / AF / BT - Ultra Poe (90watt) Slutt / Mid-span
    Total Poe Effect er 720W
    4 x 100 / 1000mbit mini-gbic / sfp Slots, Combo med 4 Gbit RJ45 SFP
    VLAN - IEEE 802.1Q Merke VLAN
    VLAN (Q-IN-Q) - IEEE 802.1AD
    Protokoll VLAN, Voice VLAN, Privat VLAN, Ledelse VLAN, GVRP
    IGMP Snooping v2 og v3
    MLD Snooping v1, v2
    Port Security for Source Mac Address Filtrering
    DHCP Snooping for å filtrere uønskede DHCP-meldinger < Br> Mål: 440 x 300 x 44,5 mm (1U)
    Vekt: 5kg
    Supply Spenning: 100 - 240VAC

    Pris 13 995  NOK
    Delenummer: ESW24SFP4-POE++
    På vei inn  
  • 24 port Managed Switch. 24...

    24 port Managed Switch. 24 x 10/100/1000Mbit RJ45. Fiber 2 x 1000Mbit SFP slot. Uplink 2 x Gigabit RJ45. -10 - +50°C, 230VAC

    Managed Industrial Gigabit switch. 24 x RJ45, 2 x SFP
    24-porter PoE+, 30 watt pr port
    Total PoE effekt er 390 watt
    PoE spenningsutgang. 54VDC 30W maksimal 
    24 x 10/100/1000Mbit RJ45
    2 x 1000Mbit SFP slot 
    2 x uplink SFP eller RJ45
    Layer 2 bryter
    IGMP Snooping (Multicast Protocol)
    Port speiling
    Driftstemperatur: -10 - +50°C
    Forsyningsspenning: 100 - 240VAC 
    Dimensjoner: 442 x 305 x 45 mm (1U)
    Vekt: 4.4kg

    Pris 7 176  NOK
    Delenummer: ESW24L2-POE
    På vei inn  
  • 4 porter Industrial 10 /...

    4 porter Industrial 10 / 100Mbit + 1 x 100Mbit SC Multi Mode styrt PoE-bryter. DIN-plugg. -10 - + 70 ° C, 48 - 55VDC

    4x10 / 100Tx IEEE 802.3at / av.
    PoE er 30Watt per port og 1x100Fx (SC) fiberport, Multi Mode, 2km
    Network Redundant: RSTP / MSTP, og TG .8032 ERPS (Recovery Time & 50ms)
    Konfigurasjon: Webkonsoll, Telnet, CLI-kommando
    IGMP opptil 256 grupper
    IEEE802.1Q VLAN, SNMP v1 / v2c
    PoE, Ping Alarm for PoE Ports Power Recycle
    Alarmer via e-post
    Redundant Power Input: 48 - 55VDC
    Metal IP30, DIN Rail og Wall Mount
    Temperatur: -10 - + 70 ° C

    Pris 7 806  NOK
    Delenummer: ANR-LMP-0501-M
    På vei inn  
  • 8 port Unmanaged switch. 8...

    8 port Unmanaged switch. 8 x 10/100Mbit RJ45. Fiber 2 x Gbit SFP, PoE + LCD-skjerm, UTP utvidet til 250meter, 230VAC

    8-port Unmanaged switch 10/100M + 2-port gigabit RJ45
    2 x 1000BASE-X mini-GBIC SFP kombinasjons grensesnitt
    PoE + er 32 watt
    Total PoE-strøm er 120 watt
    IEEE 802.3af / til end-span
    Hver port gir 52VDC til PoE utstyr
    Auto deteketere PoE utstyr
    PoE strøm til maks. 100meter
    Extended-mode uten PoE, etter avstanden opp til 250meter
    Utstyrt med smart LCD
    standard, VLAN, forleng
    Forsyningsspenning: 100 - 240VAC
    Dimensjoner: 280 x 180 x 44 mm (1U)

    Pris 2 206  NOK
    Delenummer: ESW8SFP2-POE+
    På vei inn  
  • Layer-3 16 Ports Managed...

    Layer-3 16 Ports Managed Switch 16 x 10/100 / 1000mbit RJ45. Fiber 4 x Gbit SFP + 2 x 10gbit SFP, POE ++ (POE Ultra), 230VAC

    16 x 10/100/1000Mbit RJ45
    16 porte med PoE Ultra (75W per port)
    4 100/1000BASE-X mini-GBIC/SFP slot
    2 10Gbit SFP+ slot
    RJ45 console interface til management og opsætning
    PoE maks. er 400Watt, end-span og mid-span.
    PoE power feeding op til 100 meter
    Total PoE management
    IGMP Snooping
    MLD Snooping
    Maks. 8 VLAN interface

    Pris 14 142  NOK
    Delenummer: ESW16SFP2G-POE+U
    På vei inn