Multi Mode (MM) 62.5my / 50my

SFP-familien består av små formfaktorpluggbare (SFP) transceiver (send / mottak) moduler spesielt designet for høyytelses integrert tosidig datatilkobling over enkeltmodus optisk fiber. Disse transceivermodulene overholder SFP Multisource Agreement (MSA) og Hot Plug. Modulene er enkle å sette inn i SFP MSA-kompatible porter.

SFP Mini-GBIC Gigabit Ethernet-moduler kan installeres i Switch-produkter med SFP...

SFP-familien består av små formfaktorpluggbare (SFP) transceiver (send / mottak) moduler spesielt designet for høyytelses integrert tosidig datatilkobling over enkeltmodus optisk fiber. Disse transceivermodulene overholder SFP Multisource Agreement (MSA) og Hot Plug. Modulene er enkle å sette inn i SFP MSA-kompatible porter.

SFP Mini-GBIC Gigabit Ethernet-moduler kan installeres i Switch-produkter med SFP mini-GBIC-grensesnitt. Multi Mode er tilgjengelig i flere effekttyper og kan ha en rekkevidde på opptil 2 kilometer (Multi-mode, LC).

Multi Mode (MM) 62.5my / 50my

Det fins 4 produkter.

Viser 1-4 av 4 element(er)

Aktive filtre