10 Gbit

Ved hjelp av en GBIC/SFP modulen kan oppnå dataoverføringshastigheter på 10 Mbps. Vi tilbyr både single-modus og multimode. Med Single Mode, kan vi tilby avstander opp til 20km, og Multimode med en avstand på opptil 300 meter.

10 Gbit GBIC / SFP-modulen - Single Mode og Multimode

10 Gbit

Det fins 4 produkter.

Viser 1-4 av 4 element(er)