Nye produkter

Det fins 49 produkter.

Viser 1-20 av 49 element(er)
Ethernetbasert utgangsmodul...

Ethernetbasert utgangsmodul med 2 x analog utgang, 4 x digital utgang med PWM, 2 x relékontakt, MODBUS

Multimedieutgangsmodul med Galvanic I / O
10/100 Mbit Ethernet-tilkobling - Passordbeskyttet WEB-server
2 analoge utganger med spennings- og strømgenerator
0 - 20mA, 4 - 20mA, 0 - 24mA
0 - 5V eller 0 - 10V spenningsutgang
4 digitale (åpne avløp) utganger med ON / OFF eller PWM
2 reléer med COM, NO og NC kontakter
4 planlagte handlinger, 1 gang eller ukentlig
NTP, SNMP v2, SNMP-felle for opptil 5 mottakere
MODBUS TCP / IP
HTTP-opplasting med nåværende status i XML eller JSON ekstern server-fil
HTTP API kommandoer i server og klient modus
HTTP Post kan sendes til 3 servere
DIN skinne / veggmontering
Forsyningsspenning: 10 - 32VDC / max 250mA

Pris 2 011,99 NOK
Delenummer: TCW280
  • Ny
På vei inn  
Product title

Product title

FC fiber patchkabel
4 x FC han stik, 62,5/125 μm
Multimode
Duplex
LSZH
3mm tykkelse
15m

Pris 252,00 NOK
Delenummer: K-FIBER-FC15
  • Ny
På vei inn  
DisplayPort M/F adapter,...

DisplayPort M/F adapter, 90° vinklet (opp)

Adapter med DP mannlig / kvinnelig kontakt
Vinklet 90 ° (opp)
Støtter HD-video, flerkanals digital lyd og DPCP
gullbelagt kontakt
Støtter oppløsninger på opptil 2560 x 1600 og 1600P og lyd
Dimensjoner: 30 x 24 x 23mm
svart

Pris 172,00 NOK
Delenummer: DPM-F-V
  • Ny
Fysisk på lager  
8 porter 10/100/1000Mbit...

8 porter 10/100/1000Mbit bryter PoE Ultra + 2 1 / 10Gbit SFP, Managed, 230VAC

8  x 10/100 / 1000Mbit RJ45
8 porter med PoE Ultra (75W per port)
2Gbps SFP eller 10G SFP mini-GBIC / SFP-spor
RJ45 konsollgrensesnitt for styring og oppsett
PoE max er 258Watt, end-span og mid-span.
PoE strømforsyning opp til 100 meter
Total PoE-styring
IGMP Snooping, MLD Snooping
Max. 128 VLAN-grensesnitt
Driftstemperatur fra 0 - +50°C

Pris 6 442,65 NOK
Delenummer: ESW8SFP2G-POE+U
  • Ny
På vei inn  
Product title

Product title

NVR til maks. 4 x IP kamera via netværksswitch
Op til 8 Megapixel IP-kamera til hver kanal
Plug & play for nem installation
HDMI og VGA udgang
Supporterer op til 10TB HDD - HDD tilkøbes
Afspilning Smart søgning - afspilning op til x64  
E-MAP
Manuel eller Planlæg backup til FTP / Samba / Google-drev / Dropbox

Pris 1 464,00 NOK
Delenummer: KAM-NVR4GS
  • Ny
Fysisk på lager  
Reléboks RS485, med 3...

Reléboks RS485, med 3 reléer, 8 digitale isolerte innganger, Med 16bit teller på innganger, 10 - 30VDC

I / O-boks med RS485-port for PC
8 digitale inngangskanaler og 3 reléutgangskanaler
Form A Strømrelæutgang
Sink & nbsp; og kilde type for digital inngang
Digitale inngangskanaler kan brukes som 16-bit tellere
Konfigurerbare innstillingsverdier
Konfigurerbare sikkerhetsinnstillinger
Dual Watchdog
Bredt driftstemperaturområde: -25 ~ + 75 ° C

Pris 965,33 NOK
Delenummer: M485-REL3-I
  • Ny
På vei inn  
300Mbit utendørs...

300Mbit utendørs tilgangspunkt, med 8dBi-polariserende interne antenner. Passiv PoE, 24VDC.

300Mbps AP, Client, Bridge, Repeater, WDS, WISP
2T2R-arkitektur med topolariserende 8dBi-antenner innebygd
Til rørmontering og veggmontering
Passiv PoE, 230VAC / 24VDC Injektor inkludert
Støtter WAN-tilkobling i WISP-modus
Høy senderstyrke på 400mW, justerbar
IP55 tæt 
Driftstemperatur: -20 - +70°C 
CLI- og SNMP-styringsgrensesnitt

Pris 901,33 NOK
Delenummer: WLAN-AP300CPE
  • Ny
Fysisk på lager  
Ethernet over 2-wire VDSL2....

Ethernet over 2-wire VDSL2. Gir 10/100 nettverkstilkobling opptil 1,4 Km

opptil 1,4 km Ethernet-bro via VDSL2
1 x LAN 10/100 BASE-T RJ45 auto-MDI / MDI-X-port
1 x VDSL2 RJ11 kvinnelig
Forsyning: 5V DC, 2A
Bruk 2 stk. ETH-VDSL2 + A for en Ethernet-bro / tilkobling.
Koble til hver ende av kabelen.
ESD-beskyttelse: 6KV DC
Til DIN-montering, veggmontering. Angrepet ditt vil bli kjøpt

Pris 1 237,33 NOK
Delenummer: ETH-VDSL2+A
  • Ny
På vei inn  
Kabel tester for RJ45,...

Kabel tester for RJ45, COAX, RJ11 med skjerm

RJ45 CAT-5, CAT-6, CAT-7
Kabellængde fra 1m til 350m ± 5%
Automatisk power-off
Kontinuitet og ledningskonfigurationstest
Test UTP, STP kabler
Tandlægning af par
Test telefonlinjeforbindelser

Pris 1 420,00 NOK
Delenummer: TEST-RJ45-COAX-RJ11
  • Ny
Fysisk på lager