PoE ud - SFP

PoE ud - SFP

Det fins 7 produkter.

Viser 1-7 av 7 element(er)
  • Media konverter RJ45 til...

    Media konverter RJ45 til fiber. RJ45 10/100/1000Mbit. Fiber 100/1000Mbit SFP slot Single Mode eller Multi Mode, PoE+ 48-55VDC.

    UTP til Fiber Medie konverter
    Embedded 1 Ports PoE Injector
    RJ45 Port Auto MDI/MDI-X
    Auto Negotiation Speed, Half/Full Duplex
    Store-and-Forward Switching Architecture
    Indbygget Link Fault Pass-through (LFP) & Far End Fault (FEF)
    Jumbo Frame: 10k bytes
    Strømforsyning: 48~55VDC
    Overload Current Protection
    DIN-Skinne og væg montering
    IP30

    Pris 2 161  NOK
    Delenummer: ANR-IMP-C1000-SFP
    På vei inn  
  • Media konverter RJ45 til...

    Media konverter RJ45 til fiber. RJ45 10/100/1000Mbit. Fiber 100/1000Mbit SFP slot Single Mode eller Multi Mode PoE+ -40 - +80°C

    Compact RJ45 til fiber Media Converter forlenget temperatur
    RJ45-til-fibermateriale konverter med PoE + (PSE)
    1 Porter PoE + (30W) Injektor for utstyr
    1 x RJ45 10/100/1000Mbit, Port Auto MDI / MDI-X
    1 x SFP-port 100/1000Mbit til Single Mode eller Multi Mode 
    Auto Negotiation Speed, Half / Full Duplex
    Innebygd Link Fault Pass-through (LFP) Far End Feil (FEF)
    Forsyningsspenning: 48 - 55VDC
    temperaturområde fra -40 - +80°C
    Overstrømsvern
    DIN og veggmontering
    IP30

    Pris 3 386  NOK
    Delenummer: ANR-IMP-C1000-SFP-T
    På vei inn  
  • Media konverter RJ45 til...

    Media konverter RJ45 til fiber. RJ45 10/100/1000Mbit. Fiber 1000Mbit SFP slot. Single Mode eller Multi Mode PoE+ PSE, 52VDC

    1000Mbit mediekonverteren med PoE + for utstyr
    PoE er PSE (Krafttilgang Equipment)
    PoE + opp til 30 watt pr port
    1 x RJ45 10/100/1000Mbit med PoE + (PSE)
    1 x SFP slot for 1000Mbit Single Mode eller Multi Mode
    802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3z, 802.3at, 802.3af
    IEEE 802.3x Full-Duplex Flow Control
    Auto MDI / MDI-X FUNKSJONS
    Dimensjoner: 94 x 70 x 26mm
    Driftstemperatur: 0°C til 50°C
    Strømforsyning: 52VDC / 0.6A

    Pris 1 830  NOK
    Delenummer: ANR-FCU-2805P-SFP
    Fysisk på lager  
  • Media konverter RJ45 til...

    Media konverter RJ45 til fiber. RJ45 10/100/1000Mbit. Fiber 100/1000Mbit SFP slot, Single Mode eller Multi Mode PoE+ PSE

    Media konverter 100 / 1000Base-X SFP transceiver
    SFP modul, Single Mode eller Multi Mode 
    1 x RJ45 10/100/1000Base-TX PoE +
    1 x SFP 100/1000Mbit
    strømforsyning: 48-56VDC
    PSU medfølger ej 
    Slutt-span PoE (1/2 (+) 6,3 (-))
    PoE-strøm er maks 36 watt
    DIN-skinne eller. veggmontering
    temperatur: -40 til +75°C
    Dimensjoner: 30 x 70 x 104 mm

    Pris 2 212  NOK
    Delenummer: ETH-RJ45-SFP-P+T
    På vei inn  
  • Mediekonverter RJ45 til 2 x...

    Mediekonverter RJ45 til 2 x fiber. RJ45 10/100/1000Mbit: Fiber 2 x SFP slot 100/1000Mbit, Single Mode eller Multi Mode PoE++

    1 x 10/100 / 1000BASE-T RJ45 IEEE 802.3bt PoE ++ utgang
    2 x SFP spalte 1000BASE-X og 100 BASE-FX TC-dobbeltmodus
    PoE strøm opp til 95 watt i Poe port
    Gir 54VDC av RJ45 Ethernet-kabel for enheter med Ethernet PoE port
    Automatisk gjenkjenning av IEEE 802.3bt-utstyr
    Beskytter enheter fra å bli ødelagt av feilaktig installasjon
    Fjern strøm levere opp til 100 meter
    IEEE 802.3af / at / BT motstandsreduserende anordninger kompatible
    Layer 2
    DIP: Velge standard / Legacy modus
    IP30 metallhus
    DIN-skinne og på vegg
    12 - 56V DC redundant strøm med beskyttelse mot omvendt polaritet
    strømforsyning kjøpt
    Driftstemperatur -40 til 75 ° C,

    Pris 3 221  NOK
    Delenummer: ETH-RJ45G-SFP2P+
    Fysisk på lager  
  • 2 + 2-port Media Converter...

    2 + 2-port Media Converter med 2 x SFP 100/1000Mbit, 2 x 10/100/1000Mbit RJ45, Multi Mode eller Single Mode PoE++, 12 -56VDC

    2 x 10/100 / 1000BASE-T RJ45 IEEE 802.3bt PoE++ utgang
    2 x SFP spalte 1000BASE-X og 100 BASE-FX TC-dobbeltmodus
    Støtter SFP moduler for enkelmodus og Multimode 100Mbit og 1000Mbit
    PoE ++ strøm opp til 95 watt PoE port
    Gir 54VDC av RJ45 Ethernet-kabel for enheter med Ethernet PoE port
    Automatisk gjenkjenning av IEEE 802.3bt utstyr - beskytter ikke PoE utstyr på skade
    IEEE 802.3af / at / BT motstandsreduserende anordninger kompatible
    -DIP: Valg av standard / Legacy modus
    DIN-skinne og på vegg
    12 - 56V DC redundant strøm med beskyttelse mot omvendt polaritet strømforsyning
    PSU medfølger ikke 
    Dimensjoner: 153 x 85 x 55 mm
    Driftstemperatur -40 til +75°C

    Pris 3 406  NOK
    Delenummer: ETH-RJ45G-2S2LP
    • Ny
    På vei inn