10 -

10 -

Det fins 29 produkter.

Viser 1-20 av 29 element(er)

Aktive filtre

  • Info kommer snarest

    24-port Managed switch 24 x 100/1000Mbit SFP slot + 4 x 10/100/1000Mbit / 10 Gb SFP Combo. -10 - +60°C, 36 - 60VDC

    Administrert industrifiberbryter til nettverk Back-Bone
    Cyber ​​Security
    IGMP Snooping
    Erps Fast Recovery Ring, Redundant
    1588 Tid Protokoll for tidssynkroner mellom Switche
    Mål: 440 x 200 x 45 mm (1U)
    Temperatur: -10 - + 60 ° C ved hjelp av temperatur: -40 - + 75 ° C ved DC-forsyning
    Supply Spenning : 100 - 240VAC
    Supply Spenning: 36 - 60VDC 1.2a

    Pris 13 286  NOK
    Delenummer: ESW24SFP4-10G
    På vei inn  
  • 24 port Managed Switch. 24...

    24 port Managed Switch. 24 x 10/100/1000Mbit RJ45. Fiber 2 x 1000Mbit SFP slot. Uplink 2 x Gigabit RJ45. -10 - +50°C, 230VAC

    Managed Industrial Gigabit switch. 24 x RJ45, 2 x SFP
    24-porter PoE+, 30 watt pr port
    Total PoE effekt er 390 watt
    PoE spenningsutgang. 54VDC 30W maksimal 
    24 x 10/100/1000Mbit RJ45
    2 x 1000Mbit SFP slot 
    2 x uplink SFP eller RJ45
    Layer 2 bryter
    IGMP Snooping (Multicast Protocol)
    Port speiling
    Driftstemperatur: -10 - +50°C
    Forsyningsspenning: 100 - 240VAC 
    Dimensjoner: 442 x 305 x 45 mm (1U)
    Vekt: 4.4kg

    Pris 7 176  NOK
    Delenummer: ESW24L2-POE
    På vei inn  
  • 10-port Managed switch 8 x...

    10-port Managed switch 8 x 10/100/1000Mbit RJ45. Fiber 2 x 100/1000Mbit SFP slot. 0 - +50°C. 230VAC

    Administrert Gigabit Switch: 8 x RJ45, 2 x SFP Slot
    8 x 10/100 / 1000mbit RJ45
    2 x 100/1000MBit SFP Slot
    IGMP Snooping og Port Mirroring
    Layer 2 Switch
    Supply Spenning: 100 - 240VAC PSU Innebygd
    Mål: 217 x 135 x 44 mm (1U)
    Driftstemperatur: 0 - + 50 ° C
    Metall Chassis
    Fittings for Rack monteres selges separat.

    Pris 2 017  NOK
    Delenummer: ESW10G2SFP
    Fysisk på lager  
  • 24 port Managed switch 20 x...

    24 port Managed switch 20 x 10/100/1000Mbit RJ45. Fiber 4 x 100/1000Mbit SFP slot Combo, 0 - +50°C, 230VAC

    Managed Industrial Gigabit switch. 24 x RJ45, 4 x SFP slot 
    20 ports 10/100/1000T og 4 Port gigabit TP / SFP Combo 
    20 x 10/100/1000 Mbit RJ45
    4 x 100/1000Mbit SFP slot
    Cyber ​​Security
    Layer 2 til Layer 4 switch 
    IGMP snooping
    MLD snooping 
    Dimensjoner: 440 x 200 x 45 mm (1U)
    Vekt: 3.3kg
    Forsyningsspenning: 100 ~ 240VAC
    Driftstemperatur: 0 - +50°C

    Pris 4 356  NOK
    Delenummer: ESW24SFP4
    På vei inn  
  • IGS-20160HPT, Industrial 16-Port 10/100/1000T 802.3at PoE + 2-Port 10/100/1000T + 2-Port 100/1000X SFP Managed Switch

    16 port Managed switch 16 x 10/100/1000Mbit RJ45. Fiber 2 x 100/1000Mbit SFP slot, PoE +, -40 - +75°C, 48 - 56VDC

    Managed Industrial switch 16 x RJ45, 2 x SFP
    16 x 10/100/1000Mbit switch med PoE + (36Watt)
    Total PoE effekt er 320 watt (dual DC input)
    1 x 10/100/1000Mbit RJ45
    2 x 100/1000Mbit til SFP slot
    IGMP snooping
    MLD-snooping
    DHCP relay / DHCP Server
    Cyber ​​Security
    ERPS Ring. Fast Ring recovery mindre enn 10ms
    1588 Time Protocol. Tids synkron i nettverk
    Layer 2 switch
    Temperaturområde på -40 til 75 ° C
    Forsyningsspenning: 48 - 56VDC - redundant inngangs
    Dimensjoner: 152 x 107 x 87 mm

    Pris 16 602  NOK
    Delenummer: ESW18SFP2
    På vei inn  
  • 16 port Managed switch 16 x...

    16 port Managed switch 16 x 10/100Mbit RJ45. Fiber 2 x 1000Mbit SFP, PoE + LCD-skjerm, Extend UTP opp til 250 meter, 230VAC

    16 port 10/100Mbit + 2 gigabit RJ45
    2 x 1000BASE-X mini-GBIC SFP kombinasjons grensesnitt.
    PoE + er 32 watt
    Maks. PoE-strøm er 300 watt
    IEEE 802.3af / på End-span.
    Hver port gir 54VDC til PoE-utstyr.
    Auto deteketere PoE-utstyr.
    Gir PoE strøm til maks. 100meters.
    Extended tilstand uten PoE, avstanden opp til 250meter
    Utstyrt med smart LCD
    Dimensjoner: 440 x 233 x 44 mm (1U)
    Driftstemperatur: -10 - + 60 ° C
    Forsyningsspenning: 100 - 240VAC, 5A

    Pris 4 314  NOK
    Delenummer: ESW16SFP2-POE+
    På vei inn  
  • Portene 24 10/100/1000Mbit...

    Portene 24 10/100/1000Mbit RJ45 Ultra PoE + x 4 fiberporter Gbit TP / SFP Combo, managed, 230VAC

    24 x 10/100 / 1000mbit RJ45-porter PoE ++
    IEEE 802.3at / av / - Ultra PoE (60-watts) end / mid span 
    Total PoE effekt er 600Watt (25W / port)
    4 x 100 / 1000mbit mini-GBIC / SFP slisser i kombinasjon med 4 Gbit RJ45 SFP
    RJ45 konsollgrensesnitt for styring og konfigurasjon
    VLAN - IEEE 802.1Q kodet VLAN
    VLAN Q-i-Q) - IEEE 802.1ad
    protokollen VLAN, Voice VLAN, Private VLAN, ledelse VLAN, GVRP
    SPv4 IGMP snooping v2 og v3
    Støtter IPv6 MLD-snooping v1, v2
    IGMP request modus, IGMP-snooping, ports filtrering
    MLD snooping port filtrering
    Port sikkerhet kilde MAC-adresse filtrering
    DHCP snooping for å filtrere bort uønskede DHCP meldinger

    Pris 13 995  NOK
    Delenummer: ESW24SFP4-POE++
    På vei inn  
  • 16 ports 10/100/1000Mbit...

    16 ports 10/100/1000Mbit switch PoE Ultra + 4 x Gbit SFP + 2 x 10Gbit SFP, Managed, 230VAC

    16 x 10/100/1000Mbit RJ45
    16 porte med PoE Ultra (75W per port)
    4 100/1000BASE-X mini-GBIC/SFP slot
    2 10Gbit SFP+ slot
    RJ45 console interface til management og opsætning
    PoE maks. er 400Watt, end-span og mid-span.
    PoE power feeding op til 100 meter
    Total PoE management
    IGMP Snooping
    MLD Snooping
    Maks. 8 VLAN interface

    Pris 14 142  NOK
    Delenummer: ESW16SFP2G-POE+U
    På vei inn  
  • 20 port fiber switch -...

    20 port fiber switch - Stackable. 20 x 100/1000Mbit SFP slot. 4 x Combo SFP 10 Gbit / 1 Gbit / RJ45. Managed. 230VAC / 48VDC

    24 x 100/1000Mbit BASE-X SFP slot
    4 x 10/100/1000Mbit RJ45 delt med port-1 til port 4
    4 x 10 Gbit BASE-SR / LR SFP+ slot SFP
    IP stabling opp til 6 enheter
    Gigabit TP SFP og 10G SFP+ grensesnitt
    Hardware stabling opp til 6 enheter
    Switche som er stablet i en logisk enhet
    Stacking strukturen støtter redundant Ring mode 
    IPv4 IGMP / IPv6 MLD-snooping v1, v2 og v3
    MVR (Multicast VLAN registrering)
    Ethernet Ring beskyttelse Bytte
    Forsyningsspenning: 100 - 240VAC og 36 - 72VDC 2.5A
    Dimensjoner: 440 x 280 x 44 mm (1U)
    Driftstemperatur: 0 - + 50 ° C
    DIN brakett

    Pris 9 786  NOK
    Delenummer: ESW20SFP4SFP+
    På vei inn  
  • 44 port Managed switch 44 x...

    44 port Managed switch 44 x 100/1000Mbit SFP slot, 4 x 10/100/1000Mbit RJ45/10 Gb SFP slot 0 - +50°C, 230VAC

    Managed Industrial switch. 44 x SFP slot, 4 x 44
    RJ45 port 100/1000BASE-X for å miniGBIC / SFP moduler
    4 x 10 Gb SFP eller 4 x 10/100/1000Mbit RJ45
    44 x 100/1000Mbit SFP slot 
    IGMP snooping 
    MLD snooping
    Erps Ring recovery
    Cisco eter-kanal (Statisk Trunk)
    Portspeiling (mange til en)
    Dimensjoner: 440 x 300 x 45 mm (1U )
    Vekt: 3,8kg
    Spændingsforsyning: 100 ~ 240V AC

    Pris 14 567  NOK
    Delenummer: -EWS4SFP48
    På vei inn  
  • 24 porte Managed switch...

    24 porte Managed switch 10/100/1000Mbit RJ45 med PoE++ 95W på alle 24 porter, 2 x SFP fiber 1Gbit/10Gbit, 2 x 230VAC

    Top klasse Managed Poe++ switch - til storskala nettverk
    24 x RJ45 med PoE++ (95W) på alle porter samtidig
    PoE effektbudsjett er 2280Watt. Ingen kompromisser
    Double plug-in power leverer
    24 x RJ45 10/100/1000Mbit med PoE++
    PoE extended mode 200meter
    2 x 10GBASE-T-slot for 10Gbit / 1Gbit SFP Module Single Mode eller Multi Mode
    2 x 10GBase-SR/LR SFP+ slot (combo med 2 x SFP / RJ45)
    Layer 3 - Profesjonell Grade
    multi cast support
    ERPS Ring IP overvåking - recover mindre enn 10 ms
    DHCP relé / DHCP-serveren
    Support Cisco ether-kanal (statisk trunk)
    Dimensjoner: 440 x 300 x 44 mm (1U)
    Vekt: 5,5kg
    Driftstemperatur: 0 - +50°C,

    Pris 19 444  NOK
    Delenummer: ESW24G2SFP-POE++
    På vei inn  
  • 24 port switch - Stackable....

    24 port switch - Stackable. 24 x 10/100/1000Mbit RJ45. Fiber 4x Combo SFP 10 Gbit / 1 Gb / RJ45. Managed. 230VAC

    24 x 10/100/1000Mbit RJ45
    4 x RJ45 1000Mbit delt med port-1 til port 4
    4 x 10 Gbit BASE-SR / LR SFP+ slot SFP
    IP stables opp til 6 enheter 
    Ggabit TP SFP og 10G SFP + grensesnitt
    Hardware Stacking opp til 6 enheter
    Switch som er Stacket i en logisk enhet
    Stacking strukturen støtter redundant Ring mode 
    IPv4 IGMP- / IPv6 MLD snooping v1, v2 og v3
    MVR (Multicast VLAN registrering)
    Ethernet Ring Protection Bytte
    Forsyningsspenning: 100 - 240VAC, 21Watt
    Dimensjoner: 440 x 280 x 44 mm (1U)
    Driftstemperatur: 0 - +50°C
    DIN brakett

    Pris 4 661  NOK
    Delenummer: ESW24G4SFP10GS
    På vei inn  
  • 24 Ports Managed Switch,...

    24 Ports Managed Switch, Stackable. 24 x 10/100/1000mbit RJ45. Fiber 4 x 1gbit SFP, 4 x 10gbit SFP +, Redundant 230VAC

    Starred Managed Switch. 24 x RJ45, 4 x SFP Slot 1Gbit / 10Gbit
    24 x 10/100/1000 Mbit RJ45
    4 x 100 / 1000mbit SFP Slot delt med RJ45
    4 x 10Gbit SFP+ Slot
    Layer 3 Bytt med stor støttestyring
    IPv6 / IPv4
    IGMP Snooping (Multicast-protokoll)
    Enkelte IP-adressehåndtering
    Redundant strømsystem (230VAC)
    Mål: 440 x 320 x 44 mm (1U)
    Vekt: 4,5 kg
    Driftstemperatur: 0 - + 50 ° C

    Pris 17 789  NOK
    Delenummer: ESW24L3V6
    På vei inn