Managed

Managed

Det fins 10 produkter.

Viser 1-10 av 10 element(er)
  • 8 port Managed switch10/100...

    8 port Managed switch10/100 / 1000Mbit RJ45, PoE++ 2-porten 100 / 1000Mbit og 2-porten 10 Gb SFP slot, DIN, 48 - 56VDC

    Managed PoE Switch med åtte RJ45 og 4 SFP slot
    8 x 10/100 / 1000mbit med PoE ++ (95Watt)
    PoE effekt max. er 360Watt (45Watt pr port)
    PoE utvidga modus - maks. 160 - 200meter
    2 x 100/1000Mbit SFP spor - for Single-og multimodus SFP modul
    2 x 10 Gb SFP slot 
    2 x digital inngang
    2 x digitale utgangssignaler (åpen kollektor)
    IGMP-snooping
    128 VLAN-grensesnitt
    IEEE 1588v2 Precision Time Protocol (tidssyncronisering)
    Driftstemperatur: -40 - +75°C
    Dimensjoner: 152 x 108 x 77 mm
    Vekt: 1, 2kg
    Forsyningsspenning: 48 - 56VDC (anbefales min 52VDC.) 8amp

    Pris 8 232  NOK
    Delenummer: ESW8G-M-SFP4P+
    På vei inn  
  • IGS-5225-4UP1T2S, Industrial L2+ 4-Port 10/100/1000T Ultra PoE + 1-Port 10/100/1000T + 2-Port 100/1000X SFP Managed Switch

    7 port Managed switch 5 x 10/100/1000Mbit RJ45. Fiber 2 x 100/1000Mbit SFP. PoE+, 48 - 56VDC (282W)

    Fast Ring, Redundant Ring of kritiske nettverk
    IEEE 1588 Time Protocol, støtter MEF service og synkron Ethernet
    7-port Managed Switch 5 x RJ45, 1 x SFP
    4 x 10/100 / 1000Mbit RJ45 med Ultra PoE (60-watts)
    1 x 10/100 / 1000Mbit RJ45
    1 x 100/1000Mbit med SFP slot 
    temperaturområde fra -40 til + 75 ° C
    Strømforsyning: 48 - 56VDC - 282Watt

    Pris 6 913  NOK
    Delenummer: ESW5SFP2-POE4+
    På vei inn  
  • 8 port DNV GL marine...

    8 port DNV GL marine godkjent managed switch 8 x 10/100Mbit. Fiber 2 x 100/1000Mbit SFP slot, 12 - 60VDC 12Watt, DIN -40 - +75°C

    Det Norske Veritas Certified marin switch DNV GL
    AManaged 8 port nettverk switch godkjent for skip
    8 x 10/100Mbit Auto-MDI / MDIX
    2 x 100/1000Mbit SFP Single Mode eller Multi Mode 
    Forsyningsspenning: 12 - 60VDC, 12Watt
    Polaritetvern, overspenningsvern på DC input
    Dimensjoner: 162 x 123 x 50 mm
    Vekt: 780g 
    Driftstemperatur: -40 - +75°C
    Fukt: 10 - 90% relativ fuktighet (ikke-kondenserende)
    DIN beslag, Metall kabinett

    Pris 10 472  NOK
    Delenummer: ESW8MSFP-DNV
    • Ny
    På vei inn  
  • 8 port DNV marine godkjent...

    8 port DNV marine godkjent Managed switch 8 x 10/100/1000Mbit. Fiber 4 x 1000Mbit SFP slot, 12 - 60VDC, DIN -40 - +75°C

    Det Norske Veritas Certified marin switch DNV GL
    Managed 8 port nettverk switch godkjent for skip
    8 x 10/100/1000Mbit Auto-MDI / MDIX
    4 x 1000Mbit SFP Single Mode eller Multi Mode 
    Forsyningsspenning: 12 - 60VDC, 18Watt
    Polaritetbeskyttelse, overspenningsvern på DC input
    Dimensjoner: 162 x 122 x 50 mm
    Vekt: 860g
    Driftstemperatur: -40 - +75°C
    Fuktighet: 10 - 90% relativ fuktighet (ikke-kondenserende)
    DIN beslag, Metall kabinett

    Pris 14 990  NOK
    Delenummer: ESW8GMSFP-DNV
    • Ny
    På vei inn  
  • 8 port Managed switch 8 x...

    8 port Managed switch 8 x 10/100/1000Mbit RJ45. Fiber 2 x 1/10 Gb SFP, PoE++ (Ultra PoE), 0 - +50°C, 230VAC

    8  x 10/100 / 1000Mbit RJ45
    8 porter med PoE Ultra (75W per port)
    2Gbps SFP eller 10G SFP mini-GBIC / SFP-spor
    RJ45 konsollgrensesnitt for styring og oppsett
    PoE max er 258Watt, end-span og mid-span.
    PoE strømforsyning opp til 100 meter
    Total PoE-styring
    IGMP Snooping, MLD Snooping
    Max. 128 VLAN-grensesnitt
    Driftstemperatur fra 0 - +50°C

    Pris 7 394  NOK
    Delenummer: ESW8SFP2G-POE+U
    Fysisk på lager  
  • 8 port Managed switch 8 x...

    8 port Managed switch 8 x 10/100/1000Mbit RJ45. Fiber 2 x 100/1000Mbit SFP slot, POE+, montering på vegg, magneter, 48-57VDC

    Managed switch med Gigabit-porter
    8 x 10/100/1000BASE-T RJ45-porter med PoE +
    Opp til 36 watt for hver PoE port
    Total PoE effekt er 240Watt
    2 x 100/1000BASE-X mini-GBIC / SFP
    IGMP-snooping (Multicast)
    Driftstemperatur: -20 - +70°C
    Kan være veggmontert, magnetisk veggmontert eller DIN-skinne
    Forsyningsspenning: 48-58DCV 5,7A max inngang (PSU ikke inkludert)
    Dimensjoner: 180 x 140 x 24,4mm
    Vekt: 686gram

    Pris 3 617  NOK
    Delenummer: ESW8G-M-SFP2-PWM
    Fysisk på lager  
  • 8 port Managed switch 8 x...

    8 port Managed switch 8 x 10/100/1000Mbit RJ45. Fiber 2 x 100/1000Mbit SFP slot, PoE+, -40 - +75°C, 12 - 48VDC

    Managed Industrial Switch for vanskelig miljø
    8 port industriell Gigabit svitsj, RJ45 PoE +
    2-port SFP 100/1000Mbps
    Forsyningsspenning: 12 - 48VDC / 7A
    PoE makt budsjett: 60W ved 12V ved 24V 120 w, 240 W ved 48V
    Redundant nettilkobling
    IGMP- snooping, MLD snooping 
    IEEE 1588v2 Precision tid protokoll
    Modbus TCP sanntids (SCADA)
    Extended temperaturområde fra -40 til 75 ° C
    DIN-skinne eller vegg

    Pris 7 112  NOK
    Delenummer: ESW8G-M-SFP2
    Fysisk på lager