SFP moduler / GBIC

SFP er en optisk transceiver som brukes til å konvertere mellom det optiske signalet og det elektriske signalet. SFP/GBIC står for Gigabit Interface Converter. SFP er kort for Small Form Factor Pluggable. Normalt betraktes SFP som en oppgradert versjon av GBIC-modulen. Men GBIC og SFP er de samme i ytelse. Den eneste store forskjellen mellom dem er deres størrelse. SFP-modulen er mye mindre enn GBIC-modulen. Av denne grunn kalles SFP i de fleste tilfeller også mini GBIC.

SFP-moduler - GBIC

SFP moduler / GBIC

Det fins 18 produkter.

Viser 1-18 av 18 element(er)
  • 100Mbit SFP modul for RJ45,...

    100Mbit SFP modul for RJ45, 100 BASE-T, 10/100 / 1000Base-t kobber. Opp til 100 meter

    Opp til 1.25GB / s bi directional
    1/25 Gigabit av cat 5 kabel
    hot-plug SFP hoteller, TX Deaktiver og RX Los / uten Los funksjon
    Fullt metallisk kabinett for lav EMI
    lavt energitap (1,05 W typisk)
    Kompakt RJ-45-koplingsenhet Kjøre til fysisk lag IC via to-trådsseriebussen
    1000 BASE-T operasjon vertssystemer med SERDES grensesnitt
    10 / 100 / 1000Mbps kompatibel vertssystemer med SGMII grensesnitt
    0 ° til + 70 ° C,

    Pris 256  NOK
    Delenummer: CNV-SFP100M-RJ45
    Fysisk på lager  
  • 1.25Gbps SFP modul...

    1.25Gbps SFP modul enkelmodusfiber LC opptil 40 km

    Datahastigheten av 1.25Gbps til fiberkabler
    1310nm DFB laseren og PIN-fotodetektor for 40km overføring
    forenlig med SFP MSA og SFF-8472 med dupleks LC beholderen
    kompatibel med SONET OC-24 LR 1 og overensstemmelse
    Kort bryter inte rase
    Ruter / servergrensesnitt
    + 3,3 V enkelt krafttilførsel
    Driftstemperatur temperatur~~POS=HEADCOMP: 0 til + 70 ° C
    produkt består av to SFP moduler

    Pris 570  NOK
    Delenummer: CNV-SFP1G-S40
    Fysisk på lager  
  • 1000 Mbps SFP modul for...

    1000 Mbps SFP modul for RJ45 1000BASE-T, kobber SFP transceiver 100 meter

    Opp til 1.25GB / s toveis
    1/25 Gigabit av cat 5 kabel
    hot-plug SFP med RJ45 hun
    TX Deaktiver og RX Los / uten Los funksjon
    Fullt metallisk kabinett for lav EMI
    Lavt effektforbruk (1,05 W typisk)
    Kompakt RJ-45-koplingsenhet Kjøre til fysisk lag IC via to-trådsseriebussen
    1000 BASE-T operasjon vertssystemer med SERDES grensesnitt
    Driftstemperatur: 0 ° C til + 70 ° C,

    Pris 445  NOK
    Delenummer: CNV-SFP1G-RJ45
    Fysisk på lager  
  • 1.25Gbps SFP Modul Single...

    1.25Gbps SFP Modul Single Mode LC. Opp til 10 km

    Dual data-hastighet på 1.25Gbps / 1.063Gbps
    1310nm FP laseren og PIN-fotodetektor for 10km overføring
    kompatibel med SFP MSA og SFF-8472 med dupleks LC beholderen
    kompatibel med SONET OC-24 LR-1
    Bryter til bryter grensesnitt
    Ruter / servergrensesnitt
    + 3,3 V enkelt krafttilførsel
    Driftstemperatur: 0 til + 70°C,

    Pris 450  NOK
    Delenummer: CNV-SFP1G-S10+
    Fysisk på lager