SFP moduler / GBIC

SFP er en optisk transceiver som brukes til å konvertere mellom det optiske signalet og det elektriske signalet. SFP/GBIC står for Gigabit Interface Converter. SFP er kort for Small Form Factor Pluggable. Normalt betraktes SFP som en oppgradert versjon av GBIC-modulen. Men GBIC og SFP er de samme i ytelse. Den eneste store forskjellen mellom dem er deres størrelse. SFP-modulen er mye mindre enn GBIC-modulen. Av denne grunn kalles SFP i de fleste tilfeller også mini GBIC.

SFP-moduler - GBIC

SFP moduler / GBIC

Det fins 14 produkter.

Viser 1-14 av 14 element(er)
SFP modul UD 1,25 g opp til...

SFP modul UD 1,25 g opp til 10 KM enkeltmodus LC

Dual data-hastighet på 1.25Gbps / 1.063Gbps
1310nm FP laseren og PIN-fotodetektor for 10km overføring
kompatibel med SFP MSA og SFF-8472 med dupleks LC beholderen
kompatibel med SONET OC-24 LR-1
kompatibel med overensstemmelse
Kort bryter grensesnitt
Ruter / servergrensesnitt
+ 3,3 V enkelt krafttilførsel
Driftstemperatur temperatur~~POS=HEADCOMP: 0 til + 70 ° C
produktet består av to SFP moduller

Pris 112  NOK
Delenummer: CNV-SFP1G-S10+
Fysisk på lager  
  • SFP modul UD 1,25 g 40 KM...

    SFP modul UD 1,25 g 40 KM enkeltmodus LC

    Datahastigheten av 1.25Gbps til fiberkabler
    1310nm DFB laseren og PIN-fotodetektor for 40km overføring
    forenlig med SFP MSA og SFF-8472 med dupleks LC beholderen
    kompatibel med SONET OC-24 LR 1 og overensstemmelse
    Kort bryter inte rase
    Ruter / servergrensesnitt
    + 3,3 V enkelt krafttilførsel
    Driftstemperatur temperatur~~POS=HEADCOMP: 0 til + 70 ° C
    produkt består av to SFP moduler

    Pris 170  NOK
    Delenummer: CNV-SFP1G-S40
    Fysisk på lager  
  • SFP modul RJ45-omformer for...

    SFP modul RJ45-omformer for 1000BASE-T, 10/100 / 1000Base-T kobber SFP transceiver

    Opp til 1.25GB / s bi directional
    1/25 Gigabit av cat 5 kabel
    hot-plug SFP hoteller, TX Deaktiver og RX Los / uten Los funksjon
    Fullt metallisk kabinett for lav EMI
    lavt energitap (1,05 W typisk)
    Kompakt RJ-45-koplingsenhet Kjøre til fysisk lag IC via to-trådsseriebussen
    1000 BASE-T operasjon vertssystemer med SERDES grensesnitt
    10 / 100 / 1000Mbps kompatibel vertssystemer med SGMII grensesnitt
    0 ° til + 70 ° C,

    Pris 256  NOK
    Delenummer: CNV-SFP100M-RJ45
    Fysisk på lager