Industriel

Her finner du utvalget av våre industrielle Ethernet-svitsjer. Har vi ikke bryteren som passer din jobb vennligst kontakt vårt salgsteam.

I motsetning til den generelle kategorien, vil du finne her Ethernet-svitsjer utviklet for et industrielt miljø.

Dette betyr at bryterne er mye mer robust og kan ha et utvidet temperaturområde, noe som gjør dem mer egnet for ekstreme forhold.

Ser heller en felles switch for kommersiell bruk, henvises det til Kontor .

Industrial Ethernet Switch - DANBIT

Industriel

Det fins 62 produkter.

Viser 1-20 av 62 element(er)
8 port Managed switch10/100...

8 port Managed switch10/100 / 1000Mbit RJ45, PoE++ 2-porten 100 / 1000Mbit og 2-porten 10 Gb SFP slot, DIN, 48 - 56VDC

Managed PoE Switch med åtte RJ45 og 4 SFP slot
8 x 10/100 / 1000mbit med PoE ++ (95Watt)
PoE effekt max. er 360Watt (45Watt pr port)
PoE utvidga modus - maks. 160 - 200meter
2 x 100/1000Mbit SFP spor - for Single-og multimodus SFP modul
2 x 10 Gb SFP slot 
2 x digital inngang
2 x digitale utgangssignaler (åpen kollektor)
IGMP-snooping
128 VLAN-grensesnitt
IEEE 1588v2 Precision Time Protocol (tidssyncronisering)
Driftstemperatur: -40 - +75°C
Dimensjoner: 152 x 108 x 77 mm
Vekt: 1, 2kg
Forsyningsspenning: 48 - 56VDC (anbefales min 52VDC.) 8amp

Pris 8 232  NOK
Delenummer: ESW8G-M-SFP4P+
På vei inn  
  • Info kommer snarest

    24-port Managed switch 24 x 100/1000Mbit SFP slot + 4 x 10/100/1000Mbit / 10 Gb SFP Combo. -10 - +60°C, 36 - 60VDC

    Managed Industrial fiber switch for nettverks back-bone
    24 port administrert svitsj
    4 x 10 Gbit / 1 Gbit / 10/100/1000Mbit RJ45
    20 x 100/1000Mbit SFP
    Cyber ​​Security
    IGMP snooping 
    ERP Fast Recovery Ring, redundant
    1588 tid protokoll for tidssynkronisering veksler mellom
    Dimensjoner: 440 x 200 x 45 mm (1U)
    Temperatur: -10 - + 60 ° C fra vekselstrømsforsynings
    Temperatur: -40 - + 75 ° C ved hjelp av likestrømsforsynings
    Forsyningsspenning: 100 - 240VAC
    Forsyningsspenning: 36 - 60VDC 1,2A

    Pris 10 980  NOK
    Delenummer: ESW24SFP4-10G
    På vei inn  
  • 8 port Managed switch 8 x...

    8 port Managed switch 8 x 10/100/1000Mbit RJ45. Fiber 2 x 100/1000Mbit SFP slot, PoE+, -40 - +75°C, 12 - 48VDC

    Managed Industrial Switch for vanskelig miljø
    8 port industriell Gigabit svitsj, RJ45 PoE +
    2-port SFP 100/1000Mbps
    Forsyningsspenning: 12 - 48VDC / 7A
    PoE makt budsjett: 60W ved 12V ved 24V 120 w, 240 W ved 48V
    Redundant nettilkobling
    IGMP- snooping, MLD snooping 
    IEEE 1588v2 Precision tid protokoll
    Modbus TCP sanntids (SCADA)
    Extended temperaturområde fra -40 til 75 ° C
    DIN-skinne eller vegg

    Pris 7 112  NOK
    Delenummer: ESW8G-M-SFP2
    Fysisk på lager  
  • 16 port Managed switch 16 x...

    16 port Managed switch 16 x 10/100Mbit RJ45. Fiber 2 x 1000Mbit SFP, PoE + LCD-skjerm, Extend UTP opp til 250 meter, 230VAC

    16 port 10/100Mbit + 2 gigabit RJ45
    2 x 1000BASE-X mini-GBIC SFP kombinasjons grensesnitt.
    PoE + er 32 watt
    Maks. PoE-strøm er 300 watt
    IEEE 802.3af / på End-span.
    Hver port gir 54VDC til PoE-utstyr.
    Auto deteketere PoE-utstyr.
    Gir PoE strøm til maks. 100meters.
    Extended tilstand uten PoE, avstanden opp til 250meter
    Utstyrt med smart LCD
    Dimensjoner: 440 x 233 x 44 mm (1U)
    Driftstemperatur: -10 - + 60 ° C
    Forsyningsspenning: 100 - 240VAC, 5A

    Pris 3 565  NOK
    Delenummer: ESW16SFP2-POE+
    På vei inn  
  • Portene 24 10/100/1000Mbit...

    Portene 24 10/100/1000Mbit RJ45 Ultra PoE + x 4 fiberporter Gbit TP / SFP Combo, managed, 230VAC

    24 x 10/100 / 1000mbit RJ45-porter PoE ++
    IEEE 802.3at / av / - Ultra PoE (60-watts) end / mid span 
    Total PoE effekt er 600Watt (25W / port)
    4 x 100 / 1000mbit mini-GBIC / SFP slisser i kombinasjon med 4 Gbit RJ45 SFP
    RJ45 konsollgrensesnitt for styring og konfigurasjon
    VLAN - IEEE 802.1Q kodet VLAN
    VLAN Q-i-Q) - IEEE 802.1ad
    protokollen VLAN, Voice VLAN, Private VLAN, ledelse VLAN, GVRP
    SPv4 IGMP snooping v2 og v3
    Støtter IPv6 MLD-snooping v1, v2
    IGMP request modus, IGMP-snooping, ports filtrering
    MLD snooping port filtrering
    Port sikkerhet kilde MAC-adresse filtrering
    DHCP snooping for å filtrere bort uønskede DHCP meldinger

    Pris 11 566  NOK
    Delenummer: ESW24SFP4-POE++
    På vei inn  
  • 8 port Managed switch 8 x...

    8 port Managed switch 8 x 10/100/1000Mbit RJ45. Fiber 2 x 100/1000Mbit SFP, PoE +, -20 - +70°C, 48-58VDC. Veggfeste

    8 x 10/100/1000BASE-T RJ45-porter med PoE+
    opp til 36 watt for hver PoE port
    2 x 100/1000Base-X mini-GBIC / SFP
    Driftstemperatur: -20 - +70°C 
    Managed switch med LCD-skjermen
    Väggfeste, magnetisk eller DIN-skinne
    Forsyningsspenning: 48-58DCV 5,7A max inngangs
    PSU ikke inkludert
    Dimensjoner: 180 x 140 x 25 mm

    Pris 3 850  NOK
    Delenummer: ESW8G-M-SFP2-LCD
    Fysisk på lager  
  • 24-porters Managed switch...

    24-porters Managed switch 24 x 10/100/1000Mbit RJ45. Fiber 4 x SFP slot for 10 Gbit / 1 Gb, PoE +, 100-240

    24 Porter Administrerte Ethernet-svitsj med PoE
    PoE + (36Watt). Total PoE kraft er 600Watt
    24 x RJ45 10/100 / 1000Mbit
    4 x SFP 10 Gbit, 10GBASE-sr / SL SFP + grensesnitt (Port-25 til port-28)
    128Gbps (ikke-blokkerende)
    databuffer med 32M biter
    IEEE 802.3x pause ramme for full dupleks
    Dimensjoner: 440 x 300 x 56 mm, 1.25U høy
    Vekt: 5339g
    Forsyningsspenning 100-240 VAC
    POE standard IEEE 802.3af / 802.3at / 802.3bt
    Automatisk generering av portkonfigurasjon
    VLAN: VLAN edge, 802.1Q, VLAN protokoll basseret
    MVR (Multicast VLAN Regitration)

    Pris 11 394  NOK
    Delenummer: ESW24GSFP4-POE+
    Fysisk på lager  
  • 8 port Managed switch 8 x...

    8 port Managed switch 8 x 10/100/1000Mbit RJ45. Fiber 2 x 100/1000Mbit SFP slot, POE+, montering på vegg, magneter, 48-57VDC

    Managed switch med Gigabit-porter
    8 x 10/100/1000BASE-T RJ45-porter med PoE +
    Opp til 36 watt for hver PoE port
    Total PoE effekt er 240Watt
    2 x 100/1000BASE-X mini-GBIC / SFP
    IGMP-snooping (Multicast)
    Driftstemperatur: -20 - +70°C
    Kan være veggmontert, magnetisk veggmontert eller DIN-skinne
    Forsyningsspenning: 48-58DCV 5,7A max inngang (PSU ikke inkludert)
    Dimensjoner: 180 x 140 x 24,4mm
    Vekt: 686gram

    Pris 3 617  NOK
    Delenummer: ESW8G-M-SFP2-PWM
    Fysisk på lager  
  • 24 porte Managed switch...

    24 porte Managed switch 10/100/1000Mbit RJ45 med PoE++ 95W på alle 24 porter, 2 x SFP fiber 1Gbit/10Gbit, 2 x 230VAC

    Top klasse Managed Poe++ switch - til storskala nettverk
    24 x RJ45 med PoE++ (95W) på alle porter samtidig
    PoE effektbudsjett er 2280Watt. Ingen kompromisser
    Double plug-in power leverer
    24 x RJ45 10/100/1000Mbit med PoE++
    PoE extended mode 200meter
    2 x 10GBASE-T-slot for 10Gbit / 1Gbit SFP Module Single Mode eller Multi Mode
    2 x 10GBase-SR/LR SFP+ slot (combo med 2 x SFP / RJ45)
    Layer 3 - Profesjonell Grade
    multi cast support
    ERPS Ring IP overvåking - recover mindre enn 10 ms
    DHCP relé / DHCP-serveren
    Support Cisco ether-kanal (statisk trunk)
    Dimensjoner: 440 x 300 x 44 mm (1U)
    Vekt: 5,5kg
    Driftstemperatur: 0 - +50°C,

    Pris 16 068  NOK
    Delenummer: ESW24G2SFP-POE++
    På vei inn  
  • 20 port fiber switch -...

    20 port fiber switch - Stackable. 20 x 100/1000Mbit SFP slot. 4 x Combo SFP 10 Gbit / 1 Gbit / RJ45. Managed. 230VAC / 48VDC

    24 x 100/1000Mbit BASE-X SFP slot
    4 x 10/100/1000Mbit RJ45 delt med port-1 til port 4
    4 x 10 Gbit BASE-SR / LR SFP+ slot SFP
    IP stabling opp til 6 enheter
    Gigabit TP SFP og 10G SFP+ grensesnitt
    Hardware stabling opp til 6 enheter
    Switche som er stablet i en logisk enhet
    Stacking strukturen støtter redundant Ring mode 
    IPv4 IGMP / IPv6 MLD-snooping v1, v2 og v3
    MVR (Multicast VLAN registrering)
    Ethernet Ring beskyttelse Bytte
    Forsyningsspenning: 100 - 240VAC og 36 - 72VDC 2.5A
    Dimensjoner: 440 x 280 x 44 mm (1U)
    Driftstemperatur: 0 - + 50 ° C
    DIN brakett

    Pris 8 088  NOK
    Delenummer: ESW20SFP4SFP+
    På vei inn  
  • 24 port switch - Stackable....

    24 port switch - Stackable. 24 x 10/100/1000Mbit RJ45. Fiber 4x Combo SFP 10 Gbit / 1 Gb / RJ45. Managed. 230VAC

    24 x 10/100/1000Mbit RJ45
    4 x RJ45 1000Mbit delt med port-1 til port 4
    4 x 10 Gbit BASE-SR / LR SFP+ slot SFP
    IP stables opp til 6 enheter 
    Ggabit TP SFP og 10G SFP + grensesnitt
    Hardware Stacking opp til 6 enheter
    Switch som er Stacket i en logisk enhet
    Stacking strukturen støtter redundant Ring mode 
    IPv4 IGMP- / IPv6 MLD snooping v1, v2 og v3
    MVR (Multicast VLAN registrering)
    Ethernet Ring Protection Bytte
    Forsyningsspenning: 100 - 240VAC, 21Watt
    Dimensjoner: 440 x 280 x 44 mm (1U)
    Driftstemperatur: 0 - +50°C
    DIN brakett

    Pris 3 851  NOK
    Delenummer: ESW24G4SFP10GS
    På vei inn  
  • 5 port DNV marinegodkjent...

    5 port DNV marinegodkjent bryter. 5x 10/100/1000Mbit, 9-480VDC, 4Watt, IP30. DIN-tilpasning -40 - + 75 ° C

    Det Norske Veritas Certified marin switch DNV GL
    Non-managed 5 port nettverkswitch godkjent til skibe
    5 x 10 / 100/000Mbit Auto-MDI / MDIX
    Forsyningsspenning: 9 - 48VDC, 4Watt polaritet beskyttelse
    Transientbeskyttelse, spenningsavleder DC-inngang
    Gjennomløp: 1,488,000 pps ved 1 gigabit
    Dimensjoner: 110 x 74 x 24 mm
    Vekt: 160 g
    Driftstemperatur: -40 - +75°C
    Fuktighet: 10 - 90% relativ fuktighet (ikke-kondenserende)
    DIN beslag, Metall kabinett

    Pris 2 891  NOK
    Delenummer: ESW5GU-DNV
    På vei inn