Media Converter RJ45 til fiber. RJ45 10/100Mbit. Fiber 100Mbit SC Single Mode. 35km

100Mbit fiber mediekonverteren til RJ45, Single Mode
1 x RJ45 10/100Mbit
1 x SC 100Mbit Single Mode 
1310nm
opp til 35 km

ETH100F-SC-S35
1 270  NOK
Eksklusive MVA
Antall
På vei inn  

  • Download PDF
  • file_download Downloads
  • live_help Ask a question

Ethernet for Singel Mode fiberkonverter.

Ethernet for 100 Mbit fiber med SC-plugg.

Dimensioner
97 x 69 x 26mm (H x B x D)
Hastighed
100 Mbit
Omformer
Omformer 100 Mbit Ethernet(RJ45 stik) til 100 Mbit lysleder (SC singlemode)
Strømforsyning
Strømforsynes af medfølgende 5VDC 2A netadapter