RJ45 og Fiber

Her finner du et utvalg av våre nettverksbrytere med fiberforbindelse. Nettverksbryter med både RJ45 og dedikert fiberport. De fleste brytere i dag er med SFP-spor for fibertransceiver-modul. De kan administreres eller ikke administreres. Egnet for industri og kontormiljø. Hvis du ikke finner bryteren som passer din oppgave, kan du kontakte vårt salgsteam.

Fiberbryter ⇒ Stort utvalg av fiberbrytere fra DANBIT

RJ45 og Fiber

Det fins 43 produkter.

Viser 1-20 av 43 element(er)
2. Kanal fiberoptisk...

2. Kanal fiberoptisk forbikoblingsbryteren, opp til 100Gbps, LC Singel Mode, koblingstiden 8 ms, 9 - 48VDC, 24 VAC, -40 - +75°C

2-kanals duplex eller 4-kanals simplex fiber optisk bypass omskifter
Fiberhastigheder 100 Gbps/40 Gbps/10 Gbps/1 Gbps/100 Mbps
Single Mode med LC-stik
Optisk Bypass fall back omskifter
Swiche-tid <8ms
1dB Insertion loss (gennemgangstab)
Meget stor pålidelighed på kritiske netværkslink
IP30 tæt metalhus
Forsyningsspænding 9 ~ 48VDC eller 24VAC, 0,6Watt
DIN-skinne og vægmontering
Relæudgang for advarsel om strømafbrydelse
Driftstemperatur: -40 til +75°C
Industri-grade design
Mål: 135 x 87 x 32 mm

Pris 4 620  NOK
Delenummer: FIBER-BYPASS-LCS
På vei inn  
  • 2. Kanal fiberoptisk...

    2. Kanal fiberoptisk forbikoblingsbryteren, opp til 100Gbps, LC Multi Mode, koblingstiden 8 ms, 9 - 48VDC, 24 VAC, -40 - +75°C

    2-kanals duplex eller 4-kanals simplex fiber optisk bypass omskifter
    Fiberhastigheder 100 Gbps/40 Gbps/10 Gbps/1 Gbps/100 Mbps
    Multi Mode med LC-stik
    Optisk Bypass fall back omskifter
    Swiche-tid <8ms
    1dB Insertion loss (gennemgangstab)
    Meget stor pålidelighed på kritiske netværkslink
    IP30 tæt metalhus
    Forsyningsspænding 9 ~ 48VDC eller 24VAC, 0,6Watt
    DIN-skinne og vægmontering
    Relæudgang for advarsel om strømafbrydelse
    Driftstemperatur: -40 til +75°C
    Industri-grade design
    Mål: 135 x 87 x 32 mm

    Pris 4 620  NOK
    Delenummer: FIBER-BYPASS-LCM
    På vei inn  
  • Product title

    Product title

    dupleks-2-kanals eller 4-kanals simplex fiberoptisk forbikoblingsbryteren
    Fiber Hastigheter 100 Gbps / 40 Gbps / 10 Gbps / 1Gbps / 100 Mbps
    Singel med SC-kontakt
    Optisk Bypass reserve bryter
    Swiche-tid i henhold til 8 ms
    1 dB innskuddsdempning (gjennom-tap)
    Meget høy pålitelighet kritiske nettverkskobling
    IP30 metallhus 
    Forsyningsspenning 9 ~ 48VDC eller 24 VAC, 0,6Watt
    DIN -skinne og vegg
    Relé utgang for varsling av strømbrudd
    Driftstemperatur: -40 til + 75 ° C
    Industrial grade design
    Dimensjoner: 135 x 87 x 32 mm

    Pris 4 620  NOK
    Delenummer: FIBER-BYPASS-SCS
    På vei inn  
  • 2 kanals fiberoptisk...

    2 kanals fiberoptisk forbikoblingsbryteren, opp til 100Gbps, SC Multi Mode, unde 8 ms svitsjing, 9 - 48VDC, 24 VAC, -40 - +75°C

    2 kanal duplex eller fire-kanals simplex fiberoptisk forbikoblingsbryteren
    Fiber Hastigheter 100 Gbps / 40 Gbps / 10 Gbps / 1 Gbps / 100 Mbps
    multimodus med SC-kontakt
    Optisk Bypass reserve bryter
    Swiche-tid i henhold til 8 ms
    1 dB innskuddsdempning (gjennom-tap)
    Meget høy pålitelighet kritiske nettverkskobling
    IP30 metallhus nær
    Forsyningsspenning 9 ~ 48VDC eller 24 VAC, 0,6Watt
    DIN -skinne og vegg
    Relé utgang for varsling av strømbrudd
    Driftstemperatur: -40 til + 75 ° C
    Industrial grade design on Dimensjoner: 135 x 87 x 32 mm

    Pris 4 620  NOK
    Delenummer: FIBER-BYPASS-SCM
    På vei inn  
  • 8 porter RJ45 10/100 Mbps +...

    8 porter RJ45 10/100 Mbps + 2 x 1 Gbit SFP-port, PoE, LAN, 52V DC

    1 x 1Gbit SFP-port, kombinasjon med RJ45 1Gbit.
    1 x 1Gbit SFP-port, Uplink med RJ45 1Gbit.
    8 x RJ 45 PoE
    2 x SFP
    1 x Combo eller opplasting til RJ45
    & lt; 6W per PoE
    Ethernet standard: IEEE802.2, IEEE 802.3u, IEEE802.3af, IEEE802.3at
    Strømforsyning: DC48V - 52V

    Pris 1 151  NOK
    Delenummer: ESW8-POE-COMBO
    Fysisk på lager  
  • Managed Switch, 8 porter...

    Managed Switch, 8 porter 10/100 / 1000Mbit RJ45, PoE + 2 porter 100 / 1000Mbit SFP

    8 x 10/100 / 1000BASE-T RJ45 Auto-MDI / MDIX-porter
    2 x 1000BASE-SX / LX / BX SFP-grensesnitt
    8 POE-injeksjonsporter med 802.3ay /
    PoE Standard 802.3at
    60GB ikke-blokkering
    32Mbits Databuffer
    IEEE 802.3X pause ramme for dupleks
    IP30 aluminium
    Din skinne og veggmontering
    Alarm relé 1A, 24V DC
    2 x Digital utgang (DI)
    2 x Digital utgang (DO) 24v DC, 100mA max
    Dimensjoner: 72 x 107 x 152mm
    Vekt: 1684g & nbsp;
    Forsyning: 48-56 V DC

    Pris 9 521  NOK
    Delenummer: ESW8G-M-SFP4P
    Fysisk på lager  
  • Info kommer snarest

    24-port Managed switch 24 x 100/1000Mbit SFP slot + 4 x 10/100/1000Mbit / 10 Gb SFP Combo. -10 - +60°C, 36 - 60VDC

    Managed Industrial fiber switch for nettverks back-bone
    24 port administrert svitsj
    4 x 10 Gbit / 1 Gbit / 10/100/1000Mbit RJ45
    20 x 100/1000Mbit SFP
    Cyber ​​Security
    IGMP snooping 
    ERP Fast Recovery Ring, redundant
    1588 tid protokoll for tidssynkronisering veksler mellom
    Dimensjoner: 440 x 200 x 45 mm (1U)
    Temperatur: -10 - + 60 ° C fra vekselstrømsforsynings
    Temperatur: -40 - + 75 ° C ved hjelp av likestrømsforsynings
    Forsyningsspenning: 100 - 240VAC
    Forsyningsspenning: 36 - 60VDC 1,2A

    Pris 10 980  NOK
    Delenummer: ESW24SFP4-10G
    På vei inn  
  • IGS-5225-4T2S, Industrial L2+ 4-Port 10/100/1000T + 2-Port 100/1000X SFP Managed Switch

    4-port 10/100 / 1000mbit RJ45 + 2-port 100 / 1000mbit SFP spalte, administrert svitsj, 12 - 48VDC og 24 VAC

    Fast Ring, Redundant Ring of kritiske nettverk
    IEEE 1588 Time Protocol, støtter MEF service og synkron Ethernet
    Støtter MODBUS TCP-protokollen
    Støtter IGMP snooping 4 x 10/100 / 1000Mbps RJ45-porter
    2 x 100 / 1000mbit SFP-porter
    12 - 48VDC, redundant inngangs
    24 VAC forsyningsspenningen er også mulig
    IP30 metallhus med DIN brakett
    temperaturområde fra -40 til + 75 ° C,

    Pris 3 501  NOK
    Delenummer: ESW4SFP2
    Fysisk på lager  
  • 24 port Managed switch 20 x...

    24 port Managed switch 20 x 10/100/1000Mbit RJ45. Fiber 4 x 100/1000Mbit SFP slot Combo, 0 - +50°C, 230VAC

    Managed Industrial Gigabit switch. 24 x RJ45, 4 x SFP slot 
    20 ports 10/100/1000T og 4 Port gigabit TP / SFP Combo 
    20 x 10/100/1000 Mbit RJ45
    4 x 100/1000Mbit SFP slot
    Cyber ​​Security
    Layer 2 til Layer 4 switch 
    IGMP snooping
    MLD snooping 
    Dimensjoner: 440 x 200 x 45 mm (1U)
    Vekt: 3.3kg
    Forsyningsspenning: 100 ~ 240VAC
    Driftstemperatur: 0 - +50°C

    Pris 3 600  NOK
    Delenummer: ESW24SFP4
    På vei inn  
  • 44 port Managed switch 44 x...

    44 port Managed switch 44 x 100/1000Mbit SFP slot, 4 x 10/100/1000Mbit RJ45/10 Gb SFP slot 0 - +50°C, 230VAC

    Managed Industrial switch. 44 x SFP slot, 4 x 44
    RJ45 port 100/1000BASE-X for å miniGBIC / SFP moduler
    4 x 10 Gb SFP eller 4 x 10/100/1000Mbit RJ45
    44 x 100/1000Mbit SFP slot 
    IGMP snooping 
    MLD snooping
    Erps Ring recovery
    Cisco eter-kanal (Statisk Trunk)
    Portspeiling (mange til en)
    Dimensjoner: 440 x 300 x 45 mm (1U )
    Vekt: 3,8kg
    Spændingsforsyning: 100 ~ 240V AC

    Pris 12 037  NOK
    Delenummer: -EWS4SFP48
    På vei inn