Armerte fiberkabel enkelmodus, SC-SC, 10 meter, 9 / 125my, blå, LSZH, Duplex

Steel Reinforced fiber patch-kabel
Singel
Duplex
2 x LC kontakt i hver ende
9 / 125my
Robust slire Fun blå
Kabel Tykkelse: 3 mm
10m < br> rabatt på kjøp av store mengder

K-FIB-A-SC-S10
761  NOK
Eksklusive MVA
Antall
På vei inn  

  • Download PDF
  • file_download Downloads
  • live_help Ask a question

fiberkabler som benyttes til å overføre digitale data; nettverk, seriell, audio / video. Fiberkabler er laget av glassmateriale og gir god super galvanisk isolasjon.

gnager kabler er beskyttet og kan tåle å bli overkjørt av kjøretøy og slitebanen av mennesker. Kablene er derfor meget godt egnet for utendørs og industrianlegg.

Farve
Blue
Annen
Diameter
Core 9/125my
Fiber
SC-SC
Kabel
10m
Modes
Stik
Tykkelse
Weight
Fibermode
Singlemode
Fibertype
OS1