Fiberkabel, Single Mode, SC-SC, 1m, 9 / 125my, Gul, LSZH, Duplex

fiberkabel
Singelmodus
Duplex
2 x SC kontaktene på hver ende, Spania 9 / 125my
Robust jakke Morsomme Gule
cap Tykkelse: 3mm
1m < br> rabatt på kjøp av store mengder

K-FIBER-SC-S1
180  NOK
Eksklusive MVA
Antall
Fysisk på lager  

  • Download PDF
  • file_download Downloads
  • live_help Ask a question

fiberkabler som benyttes til å overføre digitale data; nettverk, seriell, audio / video. Fiberkabler er laget av glassmateriale og gir god super galvanisk isolasjon.

Farve
Yellow
Diameter
Core 9/125my
Fiber
SC-SC
Kabel
1m
Fibermode
Singlemode
Fibertype
OS1