Adaper til FC-FC stik. Multi-mode

Stikomformer til FC-FC, 62,5/125 mm (metalhus)

  • Download PDF
  • email Send to a friend
  • Send to a friend

    Diskette drev 3½" 720k/1.44MB, sort TTL Floppy drev TEAC FD235HFC929

    Diskette drev 3½" 720k/1.44MB, sort TTL Floppy drev TEAC FD235HFC929

    3½" diskettedrev fra TEAC 720 KB / 1,33MB flopydrev type med jumpermuligheder, sort

    Recipient :

    * Required fields

    Avbryt eller 

  • file_download Downloads
  • live_help Ask a question
FC-FC-M
191,40 NOK
Eksklusive MVA
Antall
Fysisk på lager  

Omformerstik/ konverter i metal til fiberoptiske kabler. 

Der er hunstik i hver ende. Til multimode.