10Gbit SFP+modul LC 300m MULTI

MiniGBIC/SFP+, LC type, 850 nm, 300 m multimode

  • Download PDF
  • email Send to a friend
  • Send to a friend

    IP65 rustfrit stål tastatur med trackball. Til industribrug – meget robust og vandtæt, USB, nordisk tegnsæt

    IP65 rustfrit stål tastatur med trackball. Til industribrug – meget robust og vandtæt, USB, nordisk tegnsæt

    Industritastatur i rustfrit stål
    Nordisk layout
    Trackball
    USB 
    IP65 – støvtæt og tåler spuling med vand ved lavt tryk 
    Ekstra robust og ekstra slidstærkt
    Til fastmontering (skruer)

    Recipient :

    * Required fields

    Avbryt eller 

  • file_download Downloads
  • live_help Ask a question
CNV-SFP10G-M
1 135,47 NOK
Eksklusive MVA
Antall
Fysisk på lager  

SFP+ modul til 10Gbit netværks udstyr.

GBIC og SFP+ fiber indstiksmodul.

Indstiksmodul til bl.a. switche – giver nem ændring til anden fibertype.

Fiberkonvertermodul i SFP(+)/miniGBIC eller GBIC format. Kræver tilsvarende udvidelsesplads i det udstyr, modulet skal installeres i - f.eks. switche.