10 Gbit SFP+ modul 10.000Mbit, Multi Mode, LC, opp til 300m

MiniGBIC / SFP+
10 Gigabit
LC
850 nm
Opp til 300 m multimode

CNV-SFP10G-M
1 878  NOK
Eksklusive MVA
Antall
Fysisk på lager  

  • Download PDF
  • file_download Downloads
  • live_help Ask a question

SFP + modul for 10 Gb nettverksutstyr. GBIC og SFP + fiber plug-in-modulen.
Plug-in-modulen for f.eks Brytere - tillater enkel endring av en annen type fiber
Fiberkonvertermodul i SFP (+) / miniGBIC eller GBIC format.. Krever tilsvarende utvidelse plass i utstyret modul som skal installeres - f.eks. brytere.