Mediekonverter - BNC / AUI

Mediekonverter - BNC / AUI

Underkategorier

Det fins 6 produkter.

Viser 1-6 av 6 element(er)

Aktive filtre

RJ45 til 10Base-5 Network,...

RJ45 til 10Base-5 Network, RJ45 / AUI, DB15 han, 100M UTP

AUI-omformer for UTP-kabel, ekstern forsyning
1 x DB15 han til 10 Base-5 (AUI)
1 x RJ45-kontakt til 10 Base-T
Maks kabellengde: 100m maks per UTP-kabler
LED: POWER, COL, LINK, TP / RCV
IEEE 802.3 10Base-T / AUI Ethernet
FCC Klasse A Del B Del 15 Krav

Pris 2 115  NOK
Delenummer: ETH-AUI-RJ45
På vei inn  
  • Ethernet (RJ45) til...

    Ethernet (RJ45) til BNC-omformer, 10Base

    Omformer 10Base-T til 10Base-2
    1 x RJ45 fra Hub / Station velg swich
    1 x BNC til 10 Base-2
    100m max. per UTP-kabel
    185m max. Coax
    12V DC, 1 Amp
    0 til 55 ° C
    10 til 90% (Ikke-kondenserende)
    IEEE 802.3 10Base-T / 10Base-2
    Nettverk: Star - CSMA / CD

    Pris 1 833  NOK
    Delenummer: ETH-RJ45BNC
    Fysisk på lager  
  • AUI for Fiber Converter,...

    AUI for Fiber Converter, Multi Mode

    Multimodeversjon, 850 nm
    kontakt: DB15 Han til Ethernet, ST-kontakt for 10Base-FL
    Option Kjøp: AUI-kabel for DB15
    Fiber: 62.5 / 1252 Multimodus Dupleks til 10Base-FL
    maks. Lengde på DB15-kabel på 50m
    2 km Maks ved Multi Mode Cable
    0 til 55 grader (Standard drift)
    10 til 90% (ikke-kondensering)
    IEEE 10Base-5 / FL Ethernet
    sqe på / av

    Pris 2 727  NOK
    Delenummer: ETH-AUI-FIBER-M+
    På vei inn  
  • AUI til fiber DB15 han til...

    AUI til fiber DB15 han til St Fiber Plug. Single mode

    Konverterer AUI-porten til fiberkabelforbindelsen.
    Bare beregnet til montering direkte på nettverkskortet eller HUB
    -delen for å isolere PCen fra nettverket eller mot rammepotensialet; forskjeller mellom ulike forsyningsnett og maks. kabellengder: AUI 50 meter, fiberoptisk 2000 meter
    Strømforsyning fra AUI-porten som leverer 10-15 VDC / 200 mA
    Plugger: DB15 hankontakt for AUI-port og ST-kontakt for fiberoptisk kabel

    Pris 4 864  NOK
    Delenummer: ETH-AUI-FIBER-S
    Fysisk på lager  
  • RJ45 til 10Base-5 nettverk,...

    RJ45 til 10Base-5 nettverk, RJ45 / AUI, 500m per tykt Ethernet

    AUI-omformer for UTP-kabel, ekstern forsyning
    1 x DB15 til 10 Base-5 (AUI)
    1 x RJ45-kontakt til 10 Base-T
    Maks kabellengde: 500m max per (Tykk Ethernet), 100m max per UTP-kabel
    LED: POWER, COL, LINK, TP / RCV
    IEEE 802.3 10Base-T / AUI Ethernet
    FCC klasse A Del B eller Del15 krav

    Pris 1 895  NOK
    Delenummer: ETH-RJ45-AUI
    Fysisk på lager