AUI til fiber, Multi-mode

Multimode version, 850 nm

  • Download PDF
  • email Send to a friend
  • Send to a friend

    AUI til fiber, Multi-mode

    AUI til fiber, Multi-mode

    Multimode version, 850 nm

    Recipient :

    * Required fields

    Avbryt eller 

  • file_download Downloads
  • live_help Ask a question
ETH-AUI-FIBER-M+
1 945,38 NOK
Eksklusive MVA
Antall
Status  

AUI til fiber konverter.

Multimode fiberforbindelse op til 2 km.

Kabellængder
AUI 50 meter. Fiberoptisk maks. 2.000 meter i multimode
Stik
DB15 hanstik til AUI port og ST stik til lyslederkabel
Andet
SQE omskifter verificerer, at kollisionscheck-kredsløbet i omformeren er funktionelt
Strømforsyning
Strømforsynes via AUI porten
Konvertering
Konverterer AUI porten til fiberkabel-tilslutning 10Base-FL Beregnet til montage på netværksenheder med AUI port