100 Mbit PCI lysleder netkort

100 Mbit/s netkort til lysleder m. ST stik 3,3/5 V PCI, 32bit

  • Download PDF
  • email Send to a friend
  • Send to a friend

    Diskette drev 3½" 720k/1.44MB, sort TTL Floppy drev TEAC FD235HFC929

    Diskette drev 3½" 720k/1.44MB, sort TTL Floppy drev TEAC FD235HFC929

    3½" diskettedrev fra TEAC 720 KB / 1,33MB flopydrev type med jumpermuligheder, sort

    Recipient :

    * Required fields

    Avbryt eller 

  • file_download Downloads
  • live_help Ask a question
ETH32F-ST
685,42 NOK
Eksklusive MVA
Antall
Fysisk på lager  

Ideel til etablering af netværksforbindelser over lange afstande eller som galvanisk adskillelse af arbejdsstationer eller servere.

Stik
ST fiberstik
Understøtter
Understøtter IEEE802.3u 100base-FX, ETH32F-G-SC: IEEE802.3z Gigabit Ethernet 1000Base-SX
Drivere
Drivere til NetWare Server, DOS ODI driver, Packet driver, alle Windows, LAN Manager, IBM LAN Server, DEC Pathworks, Banyan Vines, SCO UNIX, Unixware, Linux og FreeBSD medfølger
Maks. kabellængde
2000 meter fra pc til pc eller fra pc til switch
PCI
32 bit
Fibertype
50/125 µm eller 62,5/125 µm multimode