PCI Express netkort med SFP

1000 Mbps PCI-Express netkort med SFP

  • Download PDF
  • email Send to a friend
  • Send to a friend

    Kompakt POS system til udvikling

    Kompakt POS system til udvikling

    Med innebygd berøringsskjerm og bon printer

    Recipient :

    * Required fields

    Avbryt eller 

  • file_download Downloads
  • live_help Ask a question
ETH-PCIE-SFP
594,72 NOK
Eksklusive MVA
Antall
Fysisk på lager  

Gigabit netkort til single- eller multimode fiber, alt afhængig af hvilket SFP-modul, der bliver isat.

OS SUPPORT
Drivere til Windows XP, Vista, 7 32/64 bit, 8, MAC OS X og Linux, samt alle Windows servere
Standarder
Følger IEEE802.3z 1000Base-SX/LX, IEEE802.3x Full Duplex og IEEE802.1q VLAN tagging
PCI-Express
x1 bus
Hastighed
1000 Mbps, fuld duplex
Understøtter
9K Jumbo Frame