Korenix nettverkprodukter

Korenix nettverkprodukter

Det fins 30 produkter.

Viser 1-20 av 30 element(er)
  • 6 porter bryter 4 x 10 /...

    6 porter bryter 4 x 10 / 100Mbit + 2 x 10 / 100Mbit Rj45 uplink, POE +, Managed, 48VDC

    MANAGED SWITCH

    4 x 10/100Mbit RJ45 PoE+ ports
    2 x 10/100Mbit RJ45 redundant uplink ports
    DC 48V Power Input
    Up to 25 Watt per port
    Up to 80 Watt total power
    Multiple Super Ring technology (MSRTM), up to 5ms recovery time
    Patented Rapid Dual Homing (RDHTM) technology
    SNMP v1/v2c/v3, IGMP snooping v1/v2/v3, RMON, VLAN, QoS
    Network security by IP/MAC address, SSL and SSH
    Built-in hardware watchdog timer for system auto-reset
    -40~60°C wide operating temperature

    Pris 3 935  NOK
    Delenummer: ESW6POE+
    Fysisk på lager  
  • 4 x Isolerte RS422 / 485...

    4 x Isolerte RS422 / 485 serielle porter, PCI DOS, WIN7 (32BIT) Linux-støtte Korenix JETCARD 1404I

    JetCard 1404i 4x isolert RS422-485
    Med 2 KV optisk isolasjon
    OS SUPPORT
    Windows 98 / Me / NT / 2000 / XP / 2003,
    RedHat Enterprise 4.0 (2.6.9) / RedHat Enterprise 3.0 (2.4.21) / RedHat 9.0 (2.4.20) / RedHat 8.0 (2.4.18) / RedHat 7.3 (2.4.18) / RedHat 7.2 (2.4 .7) / FC5 (2.6.16) / FC3 (2.6.9) / FC2 (2.6.5) / FC1 (2.4.22) / Mandrake 10.1 (2.6.8) / Mandrake 9.2 (2.4.22) Regulert
    > WIN 7

    Pris 758  NOK
    Delenummer: RS485ISO4K
    Fysisk på lager  
  • 10/100 base for multimode...

    10/100 base for multimode ST. Korenix JETCON 1501T

    En portkompakt 10/100 TX til 100FX media omformer
    LLF-fargeteknisk detekteringsteknologi
    Overholdelse av IEEE 802.3 / IEEE 802.3u-standarder /
    IEEE 802.3x standarder
    Støtter 19 "3U 16 slots chassis montering, Rack-1001/1002
    JetCon 1501T 10 / 100Base-TX til 100Base-FX, ST-kontakt,
    Multi-modus 2KM

    Pris 758  NOK
    Delenummer: ETH-RJ45-ST+
    Fysisk på lager  
  • Media omformer RJ45 til...

    Media omformer RJ45 til 100Mbit Fiber SC SM, 30 km

    <1> 10/100 Mbit kobber Ethernet-SC SM fiber Ethernet-omformer

    1 x 10 / 100Base - TX RJ45 F kontakt

    1 x 100 FX m. SC enkeltmodus

    310 nm Opptil 30 km 8 / 125um, 9 / 125um, 10 / 125um fiber)
    -10 ° ~ + 70 ° C

    Pris 1 662  NOK
    Delenummer: ETH-RJ45-SC+I
    På vei inn  
  • 12-Ch DI + 4-CH DO Smart...

    12-Ch DI + 4-CH DO Smart Ethernet I / O-omformer. Korenix, Jetcon 6350

    Korenix, Jetcon 6350 Industriell Smart Ethernet I / O-konverter

    12-kanals DI + 4-kanals DO & nbsp;
    CPU: 100MHz, RISC-basert SDRAM: 32K bytes
    Ethernet: IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX
    1 x RJ-45, Auto MDI / MDI-X-kontakt
    1,5 KV magnetisk isolasjonsbeskyttelse
    Inputkanaler: 12 kanaler og digitale utgangskanaler : 4 kanaler
    Utgangstype: FET-utgang, vask type
    Utgangsmodus: Nivå- eller pulsutgang med programmerbar pulsbredde
    Arbeidsområde: 5-30VDC
    Kjørekapasitet: 200mA @ 23 ° C
    Strømforsyning: 5V / 200mA
    Nettverksprotokoller: IP, TCP, UDP, HTTP, BOOTP, DHCP, Modbus / TCP
    DIN rail montering
    Driftstemperatur: -25 ~ 70 ° C

    Pris 1 288  NOK
    Delenummer: ETH-MOD4I12K
    Fysisk på lager