SFP-Port 100Base-FX Transceiver (1310nm) -2km

Mini/SFP, LC fiberkabler, 1310 nm, 2 km multimode

  • Download PDF
  • email Send to a friend
  • Send to a friend

    SFP-Port 100Base-FX Transceiver (1310nm) -2km

    SFP-Port 100Base-FX Transceiver (1310nm) -2km

    Mini/SFP, LC fiberkabler, 1310 nm, 2 km multimode

    Recipient :

    * Required fields

    Avbryt eller 

  • file_download Downloads
  • live_help Ask a question
CNV-SFP100M2
327,75 NOK
Eksklusive MVA
Antall
Status  

Modul til 100Mbit netværks udstyr.

SFP fiber indstiksmodul.

Indstiksmodul til bl.a. switche – giver nem ændring til anden fibertype.

Fiberkonvertermodul i SFP(+)/miniGBIC eller GBIC format. Kræver tilsvarende udvidelsesplads i det udstyr, modulet skal installeres i - f.eks. switche.