1000 Mbit

Med en GBIC/SFP modul kan oppnå en overføringshastighet på 1000mbit med både multi og singelmodus. Med enkelt-modus, kan vi tilby avstander opptil 50 km, og multimodus med en avstand opp til 2 km.

1000mbit GBIC / SFP-modulen - Single Mode og Multimode

1000 Mbit

Det fins 11 produkter.

Viser 1-11 av 11 element(er)
  • SFP modul UD 1,25 g opp til...

    SFP modul UD 1,25 g opp til 10 KM enkeltmodus LC

    Dual data-hastighet på 1.25Gbps / 1.063Gbps
    1310nm FP laseren og PIN-fotodetektor for 10km overføring
    kompatibel med SFP MSA og SFF-8472 med dupleks LC beholderen
    kompatibel med SONET OC-24 LR-1
    kompatibel med overensstemmelse
    Kort bryter grensesnitt
    Ruter / servergrensesnitt
    + 3,3 V enkelt krafttilførsel
    Driftstemperatur temperatur~~POS=HEADCOMP: 0 til + 70 ° C
    produktet består av to SFP moduller

    Pris 124  NOK
    Delenummer: CNV-SFP1G-S10+
    Fysisk på lager  
  • SFP modul UD 1,25 g 40 KM...

    SFP modul UD 1,25 g 40 KM enkeltmodus LC

    Datahastigheten av 1.25Gbps til fiberkabler
    1310nm DFB laseren og PIN-fotodetektor for 40km overføring
    forenlig med SFP MSA og SFF-8472 med dupleks LC beholderen
    kompatibel med SONET OC-24 LR 1 og overensstemmelse
    Kort bryter inte rase
    Ruter / servergrensesnitt
    + 3,3 V enkelt krafttilførsel
    Driftstemperatur temperatur~~POS=HEADCOMP: 0 til + 70 ° C
    produkt består av to SFP moduler

    Pris 187  NOK
    Delenummer: CNV-SFP1G-S40
    Fysisk på lager