1000 Mbit

Få GBIC / SFP-modulen med en overføringshastighet på 1000 Mbit med både multimode og enkeltmodus. Med singlemode kan vi tilby avstanden opptil 50 km, og multimode med avstand opp til 2 km.

1000 Mbit

Det fins 12 produkter.

Viser 1-12 av 12 element(er)
PCI Express dual 10 gigabit...

PCI Express dual 10 gigabit SFP + med Intel X520

2 porter SFP PCI Express
10 gigabit ethernet
Interface: SFP fiberoptisk
Brikkesett: Intel 82599ES
OS støtte: Win 7/8 / 8.1 / 10 / DOS / Linux
strømforbruk: 5.5W
sertifikater: FCC, CE, overensstemmelse
Driftstemperatur temperatur~~POS=HEADCOMP: 0-55 °

Pris 1 437  NOK
Delenummer: ETH-PCIE-FIBER
På vei inn  
  • SFP modul UD 1,25 g opp til...

    SFP modul UD 1,25 g opp til 10 KM enkeltmodus LC

    Dual data-hastighet på 1.25Gbps / 1.063Gbps
    1310nm FP laseren og PIN-fotodetektor for 10km overføring
    kompatibel med SFP MSA og SFF-8472 med dupleks LC beholderen
    kompatibel med SONET OC-24 LR-1
    kompatibel med overensstemmelse
    Kort bryter grensesnitt
    Ruter / servergrensesnitt
    + 3,3 V enkelt krafttilførsel
    Driftstemperatur temperatur~~POS=HEADCOMP: 0 til + 70 ° C
    produktet består av to SFP moduller

    Pris 99  NOK
    Delenummer: CNV-SFP1G-S10+
    Fysisk på lager  
  • SFP modul UD 1,25 g 40 KM...

    SFP modul UD 1,25 g 40 KM enkeltmodus LC

    Datahastigheten av 1.25Gbps til fiberkabler
    1310nm DFB laseren og PIN-fotodetektor for 40km overføring
    forenlig med SFP MSA og SFF-8472 med dupleks LC beholderen
    kompatibel med SONET OC-24 LR 1 og overensstemmelse
    Kort bryter inte rase
    Ruter / servergrensesnitt
    + 3,3 V enkelt krafttilførsel
    Driftstemperatur temperatur~~POS=HEADCOMP: 0 til + 70 ° C
    produkt består av to SFP moduler

    Pris 149  NOK
    Delenummer: CNV-SFP1G-S40
    Fysisk på lager