SFP

SFP

Det fins 8 produkter.

Viser 1-8 av 8 element(er)
  • Media Converter Fiber SFP...

    Media Converter Fiber SFP 10Gbps modul til RJ45

    1 x 10G / 5G / 2.5G / 1G / 100BASE-T RJ45-grensesnitt med automatisk MDI / MDI-X-funksjon
    1 x 10GBASE-X SFP + -sporingsgrensesnitt for 100 meter over Cat 6A / Cat7 på 10Gbps
    Ekstern 5V DC, 2A strømforsyning
    Plug and Play installasjon
    DIN skinne og veggmontering design

    Pris 1 924 NOK
    Delenummer: FIBER-ETH-SFP-10G
    På vei inn  
  • Product title

    Product title

    1 x RJ45 10G / 5G / 2.5G / 1G / 100M BASE-T
    1 x 10GBASE-SR / LR SFP + Grensesnitt
    DC 12 ~ 48V
    Driftstemperatur -40 til 75C
    Din brakett

    Pris 3 704 NOK
    Delenummer: ETH-RJ45-SFP-WT
    Fysisk på lager  
  • Mediekonverterer Gigabit...

    Mediekonverterer Gigabit med SFP-port, 5VDC

    Media Converter 10/100 / 1000Base-T og 1000Base-LX / SX-nettverk
    1 x 10 / 1001000Mbit RJ-45-port
    1 x 1000BaseSX / LX SFP-port
    SFP GBIC-kontakt
    Driftstemperatur: 0 ° C til 50 ° C
    Mål: 97 x 70 x 26mm
    5VDC / 2A strømforsyning inkludert

    Pris 889 NOK
    Delenummer: ANR-FCU-2805SFP
    På vei inn  
  • Media Converter Gigabit for...

    Media Converter Gigabit for enkeltfiber- og WDM-modus, Multi Mode opp til 550m, WDM-B, TX1550nm / RX1310nm, 5VDC

    IEEE 802.3 / u / ab 10/100 / 1000BaseT
    IEEE 802.3z 1000BaseX
    Jumbo Frame (9K bytes)
    Store-and-Forward Switching Mechanism
    Auto-Crossover for MDI / MDIX i TP-port
    Auto-forhandling i TP-port
    Flytkontroll
    koblingsalarm
    Auto & Kraftmoduskonfigurasjon
    dimensjoner: 71 x 94 x 26 mm for DC5 V, 1,5 A

    Pris 3 331 NOK
    Delenummer: ANR-FCU-3002A-WB-M
    På vei inn