Til SFP mini GBIC modul

Medieomformer med slot for SFP optisk transceiver med LC. SFP-mottakeren er med mini GBIC og er tilgjengelig i mange varianter. Enkeltmodus 9 / 125my med forskjellige overføringseffekter. Rekkevidde opp til over 100 km. SFP-modul for Multi Mode 50 / 125my og 62.5 / 125my. Multi Mode SFP-modulene støtter både 50 og 62,5 / 125my. Rekkevidden til Multi Mode på 62,5 / 125my er vanligvis opptil 500 meter. Den samme SFP-modulen med 50 / 125my fiber, rekkevidden er vanligvis opptil 2 km.

Til SFP mini GBIC modul

Det fins 13 produkter.

Viser 1-13 av 13 element(er)
  • Mediekonverter RJ45 til 2 x...

    Mediekonverter RJ45 til 2 x fiber. RJ45 10/100/1000Mbit. Fiber 2 x 1000Mbit SFP slot. Single Mode og/eller Multi Mode

    1000Mbit mediekonverteren til å koble sammen to forskjellige fibernettverket og RJ45
    Er egnet som en node i Gigabit fibernett med 1 x RJ45 til ex. kamera
    1 x RJ45 10/100/1000Mbit
    2 x 1000Mbit SFP slot til SFP moduler Single Mode og/eller Multi Mode 
    Kan også sammenkoble Singel Mode nettverk med Multi Mode nettverk

    Pris 1 289  NOK
    Delenummer: ETH-RJ45G-SFP2P
    På vei inn  
  • IGT-805AT, Industrial 10/100/1000BASE-T to 100/1000BASE-X SFP Media Converter -40~75°

    Media konverter RJ45 til fiber. RJ45 10/100/1000Mbit. Fiber 100/1000Mbit SFP slot, Single Mode, Multi Mode, WDM -40 til +75°C

    100/1000Mbit fiber mediekonverteren RJ45
    1 x RJ45 10/100/1000Mbit BASE-T
    1 x SFP slot 100/1000Mbit BASE-X dual mode
    Støtter WDM SFP moduler (toveis data 1 på fiber) 
    WDM wavelength er 1310 nm og 1550 nm
    IEEE 802.3 / 802.3u / 802.3ab / 802.3z
    IP30 metallhus
    DIN-skinne og på veggfeste
    Forsyningsspenning: 12VDC til 48VDC polaritet beskyttet
    AC forsyningsspenning: 24VAC / 50Hz
    PSU medfølger inte
    Driftstemperatur: -40°C til +75°C,

    Pris 1 214  NOK
    Delenummer: ETH-RJ45G-SFP-T
    På vei inn  
  • Media konverter RJ45 til...

    Media konverter RJ45 til fiber. RJ45 10/100/1000Mbit. Fiber 100/1000Mbit SFP slot, Single Mode eller Multi Mode PoE+ PSE

    Media konverter 100 / 1000Base-X SFP transceiver
    SFP modul, Single Mode eller Multi Mode 
    1 x RJ45 10/100/1000Base-TX PoE +
    1 x SFP 100/1000Mbit
    strømforsyning: 48-56VDC
    PSU medfølger ej 
    Slutt-span PoE (1/2 (+) 6,3 (-))
    PoE-strøm er maks 36 watt
    DIN-skinne eller. veggmontering
    temperatur: -40 til +75°C
    Dimensjoner: 30 x 70 x 104 mm

    Pris 2 212  NOK
    Delenummer: ETH-RJ45-SFP-P+T
    På vei inn  
  • Miniatyr mediekonverteren...

    Miniatyr mediekonverteren RJ45 til fiber. RJ45 10/100Mbit. Fiber 100Mbit SFP slot Single Mode eller Multi Mode, 12 - 60VDC

    Alltid rom for en av verdens minste media konverter
    Super egnet for installasjon i kamerahus eller trange rom
    100Mbit SFP fiberport - Single Mode eller Multi Mode 
    1 x 10/100Mbit RJ45
    12 - 60VDC eller 18 - 36VAC
    Temperaturomtåde: -40 ° - + 75°C
    5% til 95% fuktighet
    IP40 tetthet
    36 x 59 x 49mm (H x B x D )
    DIN brakett

    Pris 1 005  NOK
    Delenummer: ETH-RJ45-P
    Fysisk på lager  
  • Media konverter RJ45 til...

    Media konverter RJ45 til fiber. RJ45 10Gbit/5Gbit/2.5Gbit/1Gbit/100Mbit. Fiber 10 Gbit SFP slot. Single Mode eller Multi Mode

    1 x 10G / 5G / 2,5G / 1G / 100BASE-T RJ45 grensesnitt med auto MDI / MDI-X-funksjon
    1 x 10GBASE-X SFP slot for Single Mode eller Multi Mode 
    100 meter over Cat 6A / Cat7 ved 10Gbps
    Ekstern 5V DC, 2A strømforsyning
    PSU ikke inkludert
    Plug and Play installasjon
    DIN-skinne og veggfeste utforming

    Pris 2 186  NOK
    Delenummer: FIBER-ETH-SFP-10G
    På vei inn  
  • Mediekonverter RJ45 til 2 x...

    Mediekonverter RJ45 til 2 x fiber. RJ45 10/100/1000Mbit: Fiber 2 x SFP slot 100/1000Mbit, Single Mode eller Multi Mode PoE++

    1 x 10/100 / 1000BASE-T RJ45 IEEE 802.3bt PoE ++ utgang
    2 x SFP spalte 1000BASE-X og 100 BASE-FX TC-dobbeltmodus
    PoE strøm opp til 95 watt i Poe port
    Gir 54VDC av RJ45 Ethernet-kabel for enheter med Ethernet PoE port
    Automatisk gjenkjenning av IEEE 802.3bt-utstyr
    Beskytter enheter fra å bli ødelagt av feilaktig installasjon
    Fjern strøm levere opp til 100 meter
    IEEE 802.3af / at / BT motstandsreduserende anordninger kompatible
    Layer 2
    DIP: Velge standard / Legacy modus
    IP30 metallhus
    DIN-skinne og på vegg
    12 - 56V DC redundant strøm med beskyttelse mot omvendt polaritet
    strømforsyning kjøpt
    Driftstemperatur -40 til 75 ° C,

    Pris 3 221  NOK
    Delenummer: ETH-RJ45G-SFP2P+
    Fysisk på lager  
  • Media konverter RJ45 til...

    Media konverter RJ45 til fiber. RJ45 10/100/1000Mbit. Fiber 100/1000Mbit SFP Single Mode eller Multi Mode 9 - 48VDC

    100/1000Mbit Media konverter med utvidet temperatur
    1 x RJ45 10/100/1000BASE-T
    1 x SFP slot 100/1000Mbit Single Mode or Multi Mode 
    Forsyningsspenning: 9 - 48VDC redundant strøm
    kan også kobles til 24 VAC
    forbruk: 2Watt
    PSU medfølger ikke 
    Dimensjoner: 104 x 70 x 30 mm
    IP30 metallhus
    DIN-skinne og på vegg
    Vekt: 251 g
    Driftstemperatur -40 til +75°C,

    Pris 1 038  NOK
    Delenummer: ETH-RJ45G-SFP-MG
    Fysisk på lager  
  • 2 porter Media omformer med...

    2 porter Media omformer med 2 x SFP sliss 100 / 1000mbit og 1 x 10/100 / 1000mbit RJ45-port, -40 - + 75°C, 12 - 48VDC DIN

    1 x 10/100 / 1000BASE-T RJ45 utgang
    2 x SFP spalte 1000BASE-X og 100 BASE-FX TC-dobbeltmodus
    IEEE 802.3u / ab / z kompatibel
    DIP: Velge standard / Legacy modus
    IP30 metallhus
    DIN-skinne og på vegg
    12 - 48VDC redundant strøm med polaritet
    kan også kobles til 24 VAC
    effektforbruk: 4,8Watt
    strømforsyning inngår ej
    Dimensjoner: 135 x 87 x 32 mm
    Vekt: 505G
    IP30
    Driftstemperatur -40 til 75 ° C,

    Pris 2 038  NOK
    Delenummer: ETH-RJ45G-SFP2
    Fysisk på lager  
  • 2 + 2-port Media Converter...

    2 + 2-port Media Converter med 2 x SFP 100/1000Mbit, 2 x 10/100/1000Mbit RJ45, Multi Mode eller Single Mode PoE++, 12 -56VDC

    2 x 10/100 / 1000BASE-T RJ45 IEEE 802.3bt PoE++ utgang
    2 x SFP spalte 1000BASE-X og 100 BASE-FX TC-dobbeltmodus
    Støtter SFP moduler for enkelmodus og Multimode 100Mbit og 1000Mbit
    PoE ++ strøm opp til 95 watt PoE port
    Gir 54VDC av RJ45 Ethernet-kabel for enheter med Ethernet PoE port
    Automatisk gjenkjenning av IEEE 802.3bt utstyr - beskytter ikke PoE utstyr på skade
    IEEE 802.3af / at / BT motstandsreduserende anordninger kompatible
    -DIP: Valg av standard / Legacy modus
    DIN-skinne og på vegg
    12 - 56V DC redundant strøm med beskyttelse mot omvendt polaritet strømforsyning
    PSU medfølger ikke 
    Dimensjoner: 153 x 85 x 55 mm
    Driftstemperatur -40 til +75°C

    Pris 3 406  NOK
    Delenummer: ETH-RJ45G-2S2LP
    På vei inn