SFP, LC-fiber 1Gbit,SM,50KM

MiniGBIC/SFP, LC type, 1310 nm, 50 km, singlemode

  • Download PDF
  • email Send to a friend
  • Send to a friend

    Konverter, digital til analog audio  f.eks. til DVD

    Konverter, digital til analog audio f.eks. til DVD

    Digital audio konverter til 3,5mm hovedtelefon stik

    Recipient :

    * Required fields

    Avbryt eller 

  • file_download Downloads
  • live_help Ask a question
CNV-SFP1G-S50
1 879,30 NOK
Eksklusive MVA
Antall
Fysisk på lager  

Modul til 1000Mbit (1Gbit) netværks udstyr.

GBIC og SFP fiber indstiksmodul.

Indstiksmodul til bl.a. switche – giver nem ændring til anden fibertype.

Fiberkonvertermodul i SFP(+)/miniGBIC eller GBIC format. Kræver tilsvarende udvidelsesplads i det udstyr, modulet skal installeres i - f.eks. switche.